Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תאונות דרכים והפיצויים שמגיעים לכם

תאונות דרכים והפיצויים שמגיעים לכם
קרדיט Canva

נפגעי תאונות דרכים יודעים שאפשר לפצות אותם על פגיעות שנפגעו בתאונה אבל לא פעם לא ברור להם מה נדרש לשם כך. למעשה, תאונת דרכים חייבת להיות מוכרת כתאונת דרכים כדי שתוכלו לתבוע את הפיצויים שמגיעים לכם מחברת הביטוח ולפעמים לא כל תאונה שקורית במעורבות רכב נחשבת לכזאת. שלב ראשון הוא אם כך להוכיח שמדובר בתאונה ולהכיר בכך ואת זה יכול לעשות למענכם עורך דין לענייני תאונות דרכים בהתייעצות אתו. את הפציעות הגופניות והפגיעה הנפשית שנגרמת כתוצאה מהן אפשר לתעד ולהגיש על כך את המסמכים הנדרשים על מנת להוכיח פגיעה מתמשכת. חשוב לדעת שלא חייבים לחכות עד שמסכמים את המשא ומתן על גובה הפיצויים על מנת לקבל את הסכומים שנדרשים לכם למימון הוצאותיכם בגין התאונה אלא אפשר לקבל תשלומים שוטפים בינתיים. הכל יחושב לאחר מכן במסגרת הסכום הכולל שישולם לכם. עו"ד אסף שפירא מלווה את לקוחותיו להוכחת צדקתם והשגת הפיצויים שמגיעים להם לאחר תאונות דרכים ותאונות בכלל.

ביטוח לאומי דואג למי שזקוק לכך

התביעות המוגשות למוסד לביטוח לאומי רבות ומגוונות ואינן כוללות רק תביעות אבטלה או נכות. הביטוח הלאומי יכול לסייע לאנשים בדרגות שונות של נזקקות. מוכרת בעיקר קצבת הנכות הכללית אולם היא רק חלק מסוגי הסיוע שניתנים לאנשים. קצבת נכות ניתנת, למשל, למי שיש לו לפחות 60% נכות ומעלה, וכושר ההשתכרות שלו נפגע לפחות ב-50%. המורכבות של קצבת נכות גורמת לכך שאנשים רבים מגישים עררים וחייבים להתייעץ עם עורך דין לתביעות ביטוח לאומי כדי לראות כיצד אפשר להשיג יותר מכך כאשר יש לכם מסמכים ותיעוד לפגיעה הגופנית שנגרמת לכם.

התביעות השונות שמוגשות לביטוח לאומי

מלבד נכות כללית אפשר להיעזר בביטוח הלאומי במקרה של ילדים עם נכות או מחלה קשה באמצעות תשלום קצבאות נכות לילדים לפי דרגת הנכות שלהם. אחרים יכולים להסתייע בביטוח לאומי כאשר הם נזקקים לסיעוד בגלל חוסר יכולתם לבצע פעולות בעצמם. בין היתר, ביטוח לאומי מסייע לאנשים שזקוקים לעזרה מיוחדת כמו קצבאות לשירותים מיוחדים שנדרשים לאנשים אלה וכן קצבאות ניידות שמשולמות לאנשים נכים שעדיין יכולים לעבוד ולהתנייד בעצמם אבל זקוקים לסיוע בקצבאות ובעזרה ברכישת רכב וציוד מיוחד. את כל התביעות האלה ועוד רבות אחרות אפשר להגיש באמצעות עו"ד אסף שפירא, שמנהל למען לקוחותיו את המגעים עם ביטוח לאומי כדי להשיג להם את התוצאות המיטביות ביותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...