Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אטרקציות למשפחות

אטרקציות למשפחות

בתקופת החגים והחופשים משפחות רבות מחפשות אחר פעילויות כיפיות ומהנות שניתן לעשות יחד עם הילדים. ניתן למצוא מגוון אטרקציות למשפחות בכל חלקי הארץ, ובהתאם לסוג וקונספט הפעילות המועדפת על בני המשפחה. בטרם מגיעים אל האטרקציה, מומלץ לברר בנגע לאופי הפעילות, לכמה משתתפים היא מתאימה ולאילו גילאים כמובן.

שימו לב כי בתקופות עמוסות בשנה, בהם ישנם מבלים ומטיילים רבים, ישנו צורך לבצע הזמנה מוקדמת של אטרקציה למשפחות שבחרתם. לכן מומלץ להתעדכן מול המקום באופן ישיר בטרם הנכם מגיעים לפעילות.

אטרקציות למשפחות

סדנאות מעשיות לכל המשפחה

אחת מהאטרקציות הטובות והאהובות ביותר על הורים וילדים, היא האטרקציה הכרוכה בפעילויות מעשיות המשותפות לכל בני המשפחה. בסדנאות כאלו גם הילדים וגם ההורים יכולים לקחת חלק מעשי, ולצאת עם מזכרת וחוויה כיפית במיוחד.

בין הסדנאות המומלצות למשפחות ניתן למצוא את סדנת הבישול והאפייה, בה הורים וילדים לומדים טיפים מועילים על בישול ביתי וגם מכינים יחד מגוון מנות ומאכלים טעימים שאוהבים. כדי שגם הילדים יוכלו ליהנות מהחוויה של הסדנה, מומלץ לבחור קונספט בישול שילדים אוהבים במיוחד כמו קינוחים, פיצות ועוד.

ביקור חווייתי בגן חיות

הזדמנות נהדרת לחשוף את הילדים לבעלי חיים מיוחדים ומופלאים היא בזמן הביקור בגן חיות. במהלך הביקור תוכלו לעבור סיור מודרך על ידי מדריך מקצועי שיראה לכם ולילדים מגוון בעלי חיים מרתקים, וגם להכיר סיפורים ופרטים מדהימים שלא הכרתם על אותן חיות.

בישראל יש שישה גני חיות ברחבי הארץ, שהבולטים והפופולריים ביניהם אלו הספארי ברמת גן וגן החיות התנכ"י בירושלים. גני החיות מחולקים לאזורים שונים על פי סוגי בעלי החיים כמו יונקים, עופות וזוחלים. בספארי קיימת אפשרות לחזות בבעלי החיים כשהם משוחררים בטבע ובמקום הטבעי שלהם.

חדרי בריחה מאתגרים

חדר הבריחה הוא משחק סוחף ומאתגר לכל המשפחה, ומתאים לטווח רחב של גילאים שונים. המשחק מדמה משחקי מחשב פופולריים שמטרתם פתירת משימות וחשיבה אסטרטגית, כדי להצליח להימלט מהחדר בזמן ולהצליח במשחק.

כל המשתתפים ננעלים יחד בחדר אחד בו מפוזרים רמזים המוחבאים מאחורי משימות שונות, כך שפתירתן בהצלחה מקרבות את השחקנים אל מיקום היציאה מהחדר. זהו משחק הרפתקאות כיפי ומהנה במיוחד, וגם מצריך שיתוף פעולה ועבודת צוות בין כל השחקנים כדי להגיע לפתרון. ניתן לברוח חדר בריחה על פי קונספט החדר, וכך המשימות שיהיו בו, מספר המשתתפים, דרגת הקושי ועוד.

אטרקציות במים

מחפשים אטרקציה למשפחה מיוחדת ומרעננת במיוחד לתקופת הקיץ? נסו את האטרקציות והפעילויות של ספורט ימי, ותראו כיצד הילדים לא מפסיקים לדבר על הפעילות הכיפית שהם עשו. בארץ יש מספר חופים ורצועות חוף גדולות ויפות, בהן ניתן למצוא מגוון חברות ומפעילים המאפשרים לשכור כלי תחבורה ימיים או לחוות אטרקציות מלאות אתגר.

בין האטרקציות שניתן למצוא הן נסיעה באופנועי ים, גלישה גלשנים או סאפ וגם אטרקציות אקסטרים כמו סקי מים, מצנח רחיפה, גלישה מהירה על אבובים מתנפחים ועוד.

עוד אטרקציות תמצאו בפורטל קרמל – https://www.karamel.co.il/

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...
מיזוג אוויר נכון מחייב תכנון
איכות האוויר והמיזוג במבנה שבו אנחנו שוהים נמדדת בכך שאנחנו...
צמידים עדינים
צמידים הם עולם ומלואו -ישנם כל כך הרבה סוגים, סגנונות...