Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך להבטיח שהנכס שתקנו הוא באמת שלכם?

איך להבטיח שהנכס שתקנו הוא באמת שלכם?
קרדיט - pixabay

בתקופה שבה כל כך הרבה אנשים עושים עסקאות נדלן בקרקעות מופשרות חדשים לבקרים ויש כל כך הרבה תכניות פיתוח עירוניות וכפריות, מישהו חייב לעשות סדר ולהבטיח שהכסף שאתם משלמים אינו יורד לטמיון. ריבוי החוקים והתקנות בנוגע לנכסי נדלן מחייב הבנה עמוקה של עורך דין לענייני מקרקעין שמתמצא גם באזור שבו אתם רוצים לרכוש את הנכס, לא רק בתחום הנדלן. חובה לבדוק בכל המקומות הנכונים את הבעלות על הנכס, את ההיסטוריה הנדלנית שלו, את התב"ע שהוא נמצא בה כדי לדעת אם יש היתכנות לתכניות הפיתוח שלכם ואם יש מגבלות כלשהן על השימוש בנכס עצמו ועל התרחבות, שיפוצים ושינויים שבוודאי תרצו לערוך. ועוד לא התחלנו לדבר על אמינות הרוכשים או המוכרים והאם כדאי לכם להיכנס לעסקה הזאת מלכתחילה. לכן, את הבדיקות והליווי המשפטי חשוב לעשות עם מי שבאמת מתמצא בתחום זה, ולא רק להכנת החוזה אלא כדי לעשות את כל הבדיקות הנדרשות ולערוך את הרישומים שיש לעשות לאחר מכן בטאבו. משרד אליוב-גרין מלווה אתכם בכל עסקה כזאת בדיוק כדי להבטיח שאתם עושים עסקה כדאית ומשתלמת.

דירה חדשה ללא ליקויי בנייה

קבלנים בישראל מכירים את חוק המכר ויודעים שעליהם להתחייב לתיקון ליקויי בנייה שונים מהמסד ועד הטפחות, וזה כולל גם גימורים למיניהם ברמת הנגרות, הפרזול והצבע ועוד. אם יש לכם דוח בדק בית מוסמך שמפרט את כל הליקויים ואתם רוצים לוודא שהם יתוקנו במהרה ובמלואם, מומלץ לא לעשות לבד שום צעד אלא לנצל את שירותיו של עורך דין ליקויי בנייה מומלץ. הוא יוסיף לדוח שיש לכם את כל מה שהוא יודע מהתחום הזה וכיצד להשיג את התיקונים במהירות ולשביעות רצונכם ולכן רצוי להיעזר בשירותים הטובים ביותר.

לשפץ את הבניין עם קבלן אמין

בשנים האחרונות יותר מדי בניינים התחילו שיפוצים במסגרת תמ"א 38 עם אנשים שלא קיימו את ההבטחות שהבטיחו להם והתברר גם שהייעוץ המשפטי לא היה מוצלח. הם נשארו ללא בניין משופץ וללא כספים, או שהם פשוט תקועים בתהליך שאינו נגמר. כשרוצים להתחיל בפינוי בינוי או באחד המסלולים שמוצעים לכם כדאי להיעזר בשירותי עוד התחדשות עירונית שיש לו קבלות של עשייה שהסתיימה בהצלחה עם מיזם התחדשות שהגיע לסופו. משרד עורכי דין אליוב-גרין מלווים את הלקוחות שלהם לכל אורך הדרך עד שהבניין מגיע לגמר השיפוצים המוצלחים ומבלי להיתקע באמצע התהליך.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...
האם ניתן לסרב לבדיקת שכרות?
אף נהג לא ישמח לראות שחור על גבי לבן שכמויות...
אנשי מקצוע מתחום המשפט
תחום המקיף קשת רחבה של עניינים משפטיים עורך דין חברות הוא...
מעורבות בחברה ובקהילה
לכל אדם יש את הזכות למגורים ראויים, לעצמאות ולמקום עבודה...