Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך להצליח בניהול העסק שלכם למרות משבר?

איך להצליח בניהול העסק שלכם למרות משבר?
קרדיט - Freepik

גם אם אתם עושים הכל נכון ומתנהלים בדיוק כמו בספרים כדי להקים עסק ולנהל אותו ללא טעויות, עדיין יכולים לקרות מקרים לא צפויים שמחייבים פנייה לעזרה חיצונית. זה יכול להיות משבר קורונה שמתאים להצלחה של מספר סוגי עסקים כשרוב האחרים קורס, וזה יכול להיות משבר אישי שמונע מכם להמשיך לנהל את העסק ומחייב לקחת חופשה ארוכה שבה לא תוכלו לנהל את העסק כמו שהתרגלתם. במקרים של הזנחת העסק או הידרדרות כלשהי וכשהעסק עצמו מבטיח מאוד ובעל סיכויים מצוינים להצליח ולחזור לעצמו, כדאי לשקול לקחת הלוואה טובה שיכולה להעמיד אותו על הרגליים. אם אתם נחושים באמת להצליח ולשקם את העסק שלכם וכל הנתונים מוכיחים שזה אפשרי, מומלץ לא להתייאש. יש אפשרות להגיש בקשה לקבל הלוואות בערבות המדינה לעסקים מקרנות שמוסמכות לכך ומציעות הלוואה שהמדינה תהיה ערבה להן ב-70% ובריבית מופחתת. חברת "ניהול נכון" של אמיר פרידברג מסייעת להגיש בקשות לקרנות בצורה מקצועית ועם כל המסמכים הנדרשים כדי להגביר את הסיכויים שלכם לקבל תשובה חיובית להלוואה.

מה נחוץ כדי לקבל הלוואה בערבות מדינה?

עסק שנקלע לקשיים חייב להוכיח שהוא עסק שיכול לשקם את עצמו וגם קיומו מוצדק. כלומר, יש לו שירות או מוצר מבוקש עם סיכויי היתכנות ושוק לקוחות רחב והרבה ביקוש. נוסף על כך, הוא חייב להתאים את עצמו לדרישות ולבנות תכנית עסקית רצינית ומפורטת שמתמודדת עם כל השאלות הקשות ומתקנת תוך כדי עבודה את הטעויות על מנת להבטיח שיוכל להחזיר את ההלוואה וגם יצליח בדרכו החדשה. תכנית עסקית כזאת חייבת לפרט את כל היעדים והדרכים להשיג אותם כדי שתוכלו לקבל תשובה חיובית מהמדינה.

לנהל את העסק שלכם נכון

הלוואה יכולה לממן חובות ויכולה לממן תכניות גדולות לעסק שלם שתכננתם להרחיב. בשלב שבו אתם מבקשים הלוואה יש לכם בוודאי מושג לשם מה היא נחוצה – יציאה ממשבר, תיקון תכניות עסקיות ושיווקיות וגם תכניות התרחבות. כדי לקבל את ההלוואה צריך להוכיח גם שאתם מנהלים נכון את העסק שלכם וגם שאתם יודעים מה אתם מתכוונים להשיג בשנים הקרובות. התכנית העסקית היא לב הבקשה וכדי לעשות זאת נכון רצוי לא לעבור זאת לבד אלא להיעזר במומחים שיכולים לנסח לכם מה שצריך. מומחי חברת "ניהול נכון" של אמיר פרידברג מלווים אתכם בהכנת תכנית עסקית והגשת המסמכים שנדרשים על מנת להגיש בקשה לקבלת הלוואה בערבות מדינה ומגדילים את הסיכויים שלכם לקבל אותה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה עושים כשמתקשים להחזיר חובות?
חובות חייבים לשלם ואפשר לפרוס את התשלומים לתקופות זמן שמאפשרות...
מדריך פרקטי למציאת פתרון מגורים לגיל השלישי
ההורים היקרים לנו ממשיכים להתבגר ככל שאנחנו גדלים ומתגברים, ולכן...
היתרונות של תיקון מיני בר במקום לקנות חדש: פתרון חסכוני
ישנם כל מיני מכשירים וסוגי מיני בר אבל בעצם אם...
כיצד כרטיסים חכמים משנים את האבטחה?
מדוע אנו רואים שאנשים משתמשים בכרטיסים על בסיס קבוע? יש...
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...