Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לחסוך כסף על תיקון תריסים בתל אביב?

איך לחסוך כסף על תיקון תריסים בתל אביב?
קרדיט freepik

התריסים החשמליים מקלים על חיינו באופן משמעותי. בלחיצת כפתור אחת באפשרותנו לווסת את כמויות האור והאוויר בבית, וזאת מבלי שהפעלנו מאמץ רב. אבל מה קורה כאשר התריסים החשמליים אינם פועלים כראוי? כשהתריס נתקע או אינו עולה או יורד כמו שצריך, אנו בבעיה גדולה, בייחוד אם התריס החשמלי הוא שמפריד בינינו לבין הגינה שלנו. מכיוון שרק איש מקצוע יכול לגעת בתריסים שלנו, חשוב לקרוא למתקן תריסים במהירות.

איך לחסוך כסף על תיקון תריסים בתל אביב?
קרדיט freepik

כך תוכלו לחסוך כסף על תיקון תריסים

כשהתריס החשמלי מתקלקל, אנו לא תמיד ממהרים להזמין את הטכנאי מחשש שנצטרך להוציא כסף. שירותי תיקון תריסים חשמליים תל אביב אכן עולים כסף, אבל זה לא אומר שאי אפשר לחסוך כסף על תיקון. קבלו את כל הטיפים שיעזרו לכם לתקן את התריסים מבלי לעשות חור בכיס:

  1. אל תנסו לתקן את התריס החשמלי לבד.

זה אולי נשמע כמו פרדוקס, שהרי אם תתקנו את התריסים החשמליים לבד, בעצם תחסכו בכסף, לא? ובכן, זה לא באמת עובד כך. המנגנון החשמלי של התריס הוא מורכב ורק מי שעבר הכשרה מיוחדת יכול לגעת בו. לפיכך, אם תנסו לתקן את התריס באופן עצמאי, סביר להניח שרק תגרמו ליותר נזק ולא תתקנו דבר. מעבר לכך, אולי אפילו תצטרכו לשלם יותר לטכנאי על תיקון התריסים לאחר הנזק שנגרם. אז כשיש ספק, אין ספק – אם אתם לא יודעים מה לעשות, קיראו לטכנאי תריסים מקצועי.

  1. הזמינו טכנאי שאתם סומכים עליו.

למרבה הצער, גם בתחום תיקון התריסים קיימים טכנאים בלתי מקצועיים המנצלים את חוסר הידע של הלקוח בתחום, מבצעים תיקון בלתי מקצועי, גובים מחירים אסטרונומיים ובסופו של דבר לא מתקנים דבר. מסיבה זו, לא מומלץ להזמין את הטכנאי הראשון שאתם שומעים עליו. בצעו בדיקה מדוקדקת יותר, בדקו אם היו תלונות על הטכנאי בעבר, איספו המלצות ורק לאחר שאתם בטוחים במאה אחוזים במקצועיותו של הטכנאי, הזמינו אותו כדי לתקן את התריסים. טכנאי מקצועי תמיד יגיד לכם את האמת, יגבה מחיר הוגן, יספק לכם פירוט של כל התיקונים שבוצעו לצד חשבונית מסודרת.

  1. הכינו את הטכנאי לקראת התקלה.

אם אתם רוצים לחסוך את זמן התיקון, תוכלו להכין את הטכנאי עוד בטלפון לקראת התקלה המחכה לו. אם מדובר בטכנאי מנוסה ומקצועי, הוא ידאג לשאול אתכם לגבי מהות התקלה. מומלץ לתאר את התקלה לפרטי פרטים ואף לספק תמונות שיעזרו לו להמחיש את חומרת הבעיה. טכנאי שיש לו ניסיון רב בתחום, יוכל לזהות את התקלה מראש. עם זאת, הוא גם ידאג לבדוק היטב את הדברים כשיגיע אליכם.

  1. האם הטכנאי מספק אחריות על העבודה שהוא מבצע?

טכנאים מקצועיים רבים מספקים תעודת אחריות על העבודה שהם מבצעים. כך שאתם יכולים לקרוא להם שוב ברגע שיש בעיה עם התריס. כמובן, כדאי להביא בחשבון שתעודת אחריות עשויה לעלות מעט יותר ולשקול את כדאיותה.

  1. מזמינים טכנאי קרוב לבית.

אחת הדרכים הטובות ביותר לחסוך כסף על טכנאי תריסים היא פשוט להזמין טכנאי קרוב לאזור המגורים שלכם. כך שאם אתם גרים באזור המרכז, כדאי להזמין תיקון תריסים תל אביב.

לסיכום, אלה היו כמה טיפים משמעותיים שיכולים לסייע לכם למצוא את הטכנאי הנכון וגם לחסוך כסף. חשוב לציין שאם מבצעים את כל הבדיקות הנדרשות על הטכנאי וגם אוספים כמה המלצות, אפשר בהחלט לצאת בזול לאחר תיקון תריסים. והעיקר, לאחר שהטכנאי מבצע את עבודתו נאמנה, אתם מוזמנים ליהנות שוב מתריס נוח ומתאים לשימוש הביתי.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...