Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך למגן את הבית באמת הכי טוב?

איך למגן את הבית באמת הכי טוב?
קרדיט - Canva

אם נקטת בכל האמצעים האפשריים כדי להגן על ביתך ועדיין חווית פריצה, זה סימן שאמצעי ההגנה שהפעלת לא הספיקו. בעוד שחברות מסחריות מציעות הבטחות שונות להגנה הרמטית, חזקה ועמידה, חשוב להכיר בכך ששירותי אבטחה וסוכנויות ממשלתיות האחראיות על שמירה על מקומות רגישים מודעים לאמצעים אלו. למעשה, ללקוחות פרטיים שבחרו להתקין אמצעים דומים בביתם, יש גישה לאותה רמת ידע וטכנולוגיה. הפטנטים הייחודיים והאסתטיים הללו מציעים עמידות לאורך זמן ואי אפשר להתפשר עליהם בקלות, ומספקים סוג של הגנה לבית הנראה לעתים קרובות בסרטי פעולה. אמצעי אחד כזה הוא לשונית נעילה מיוחדת וחזקה המאפשרת נעילת חלונות הזזה, ולמנוע כל תנועה לאחר הנעילה. הלשוניות הללו ניתנות להפעלה בקלות ללא צורך בכוח מופרז. בשילוב מדבקה ייחודית המחזקת את הזכוכית, תוכלו להגיע להגנה הרמטית ושקט נפשי שאתם רוצים. שומר הסף היא חברה המשתפת פעולה עם מוסדות אבטחה ולקוחות פרטיים כדי להגביר את ההגנה עליהם באמצעים מתקדמים אלו.

גם תריסים יכולים להיפרץ

תריסים חשמליים עשויים להיראות בתחילה כפתרון אמין נגד פריצות, אך גם הם עלולים להיות פגיעים לפריצה. בין אם באמצעות שיטות כוחניות, מכשירים כבדים או באמצעות ניצול המנגנון המתוחכם. לכן, יש חשיבות מכרעת למצוא ולהתקין נעילת תריס חשמלי שאינה יכולה להיפרץ. למרבה המזל, אכן קיים מנגנון כזה המאפשר לשמור על אבטחה רציפה ללא צורך בפעולות מיוחדות, מלבד נעילת התריסים ביציאה מהבית. מנעול זה בנוי מחומרים איכותיים, נועד למנוע כל ניסיונות פריצה ובנוי להחזיק מעמד לאורך שנים רבות. המנעול עצמו מוסתר בדיסקרטיות בתוך בית המנוע של התריס, מה שהופך אותו לבלתי נראה מבחוץ. על ידי שילוב המנעול הזה, התריס הופך למעשה להרחבה של הקיר, ומספק אבטחה משופרת שנשארת מוסתרת מפורצים פוטנציאליים.

דלת מוגנת הרמטית

הפריצה השקטה היא מכה שמתפשטת לאחרונה יותר ויותר וגורמת לנזקי רכוש גם ללא פריצה אלימה. גם מנעולים שנחשבו בעבר חזקים במיוחד ועמידים, מתגלים ככאלה שניתנים לפריצה. כדי להבטיח הגנה מקסימלית, יש חשיבות מכרעת להשקיע בפטנט מהפכני ולא ניתן לשכפול. פתרון זה הוא צילינדר נגד פריצה שקטה, המציע את רמת האבטחה הגבוהה ביותר, מהימן אפילו על ידי ארגוני ביון. לשם כך צריך להזמין את אמצעי המיגון האלה מחברת שומר הסף שעובדת למיגון בתים בכל הארץ כדי להעניק לכם את השקט הנפשי שלכם ולהגן על הרכוש שלכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...
כמה דברים על חרדה
רבים סובלים מחרדה לסוגיה, הסובלים עשויים לחוש בושה, ולעתים קיימת...
מתנה מקורית וטעימה- איך להעלות את מצב הרוח עם מארזי שוקולד?
המחשבה הראשונה שלנו כאשר שוקלים מתנת יום הולדת היא בדרך...
להגן על הזכויות שלכם כעובדים
מציאות שבה קשה למצוא תעסוקה אינה מצדיקה פגיעה בעובדים ובזכויות...
עורך דין מקרקעין: לא רק  למכירה או לקניית דירה
תפקידיו המוכרים ביותר של עורך דין מקרקעין היא ליווי עסקאות...
האם אתם יודעים אם שילמו לכם כל מה שמגיע לכם?
לא מעט עובדים מגלים לא פעם שלא כל התשלומים שהם...