Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך מגיעים להסדר חוב מול הבנק

איך מגיעים להסדר חוב מול הבנק
קרדיט Canva

המציאות הכלכלית בה אנו חיים עלולה להביא גם אנשים נורמטיביים לחלוטין לקריסה כלכלית. קשה להאמין כמה מהר אפשר להיקלע למצב בו אין כל יכולת לעמוד במחויבויות כספיות. הליך הסדר חוב מול הבנק נועד להגן גם עליכם וגם על הבנק, מדובר בהליך חיובי במהלכו יוצרים הסכם חדש בין החייב לבין הבנק במטרה להסדיר את החוב בהקדם האפשרי. כך למשל, במהלך הסדר חוב יקבע סכום החזר חודשי שתואם את היכולת הכלכלית הנוכחית של החייב. פנייה יזומה שלכם אל הבנק יחד עם עורך דין למטרת הסדר חוב עדיפה על פני הטלת הגבלות על החשבון ופגיעה בשמכם הטוב, הבסיס להסדר חוב יעיל, מהיר והוגן הוא ייצוג של עורך דין מנוסה, מקצועי וכריזמטי. עם עורך דין מרשים לצדכם תצליחו להשיג הסדר חוב טוב יותר, להסיר את המגבלות מחשבון הבנק ולחסוך כסף.

איך מתכוננים אל פגישת הסדר חוב בבנק?

רובנו מקבלים באופן קבוע שיחות מגופים פיננסיים עם הצעות להלוואות לכל מטרה, קל להתפתות לקבל הלוואה לטובת חופשה או שיפוץ מבלי לוודא תחילה שאכן קיימת יכולת לשאת בתשלומים. אם אתם יודעים שנקלעתם למצב בו אין לכם אפשרות לעמוד במחויבויות הכספיות שלכם עם דגש על החזרי הלוואות או ביטול של שיקים – זה הזמן לפנות אל עורך דין. הליך הסדר חובות מתנהל כמשא ומתן ביניכם לבין הבנק, עם עורך דין לצדכם תצליחו להתמודד טוב יותר עם נציגי הבנק ולקבל החלטות שקולות ונכונות. אם הגעתם למצב של ביטול שיקים, אי יכולת לעמוד בתשלומי הלוואות וחריגה גדולה מהמסגרת בחשבון – זה הזמן לעצור ולחשב מסלול מחדש. הסדר חוב מול הבנק נועד להפוך חוב בלתי אפשרי להסדרה לאפשרי והרבה פחות מרתיע. חשוב לציין שהליך הסדר חוב כרוך בתשלום של ריבית פיגורים, יש לבחון היטב גם את סכום ההחזר החודשי, את הריבית ואת הסכום הכולל. עורך דין מנוסה יצליח להשיג עבורכם את ההסכם הטוב ביותר.

בשביל מה צריך עורך דין בהליך הסדר חובות?

בהעדר ניסיון מקצועי, התמודדות מול נציגים אינה פשוטה ואף אינה הוגנת. על מנת לסיים את ההליך במהרה עם הסדר שאכן תואם את היכולת הפיננסית שלכם אתם זקוקים לעורך דין. רק עורך דין שמכיר היטב את החוק ואת שיטת החשיבה של הבנקים יצליח להשיג בעבורכם הסדר שכולל גם פריסת תשלומים ארוכת טווח וגם ריבית מופחתת. עורך דין שמתמחה בתיקי הוצאה לפעול והסדר חובות מביא עמו יתרון שמאפשר לו לדעת מתי להתעקש, מתי להתפשר, אלו נתונים להבליט וכן הלאה. עם עורך דין לצדכם תקבלו יחס רציני ומכבד יותר בבנק. מחפשים עורך דין מקצועי, מנוסה ומסור לליווי הליך הסדר חובות? עורכת הדין מאיה הררי-לביא ידועה בניסיון עשיר, רזומה מרשים, יכולות גבוהות והתנהלות אסרטיבית מול הבנק, צרו קשר לתיאום פגישת התייעצות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
המשפחה שלכם זקוקה לטיפול הטוב ביותר
גם כשאתם מתחתנים ברבנות וגם כשאתם מתחתנים בחו"ל בחתונה אזרחית...
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...