Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך מטפלים בהתקרחות

איך מטפלים בהתקרחות
קרדיט - Canva

תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר ויותר, היא תופעת ההתקרחות – אצל גברים ונשים כאחד. התקרחות יכולה לגרום לחוסר ביטחון ולירידה באיכות החיים. אנשים שחווים חוסר ביטחון בשל הידלדלות השיער שלהם יכולים למצוא את עצמם פחות מעורבים בחיי החברה מהחשש לדחייה וחרדה מהתגובות של אחרים, מה שמוביל להימנעות מסיטואציות חברתיות ובכך לבידוד חברתי, שמשפיע ישירות על רמת האושר והסיפוק שלהם מהחיים. עבור טיפול בנשירת שיער גברים יכולים למצוא אפשרויות שונות – ביניהן, ניתן למנות תרופות מסוימות, בין אם כדורים או ויטמינים שנוטלים דרך הפה ואמורים לעצור את נשירת השיער או לסייע לצמיחה מחודשת, או כאלו שניתנים למריחה על האזורים הדלילים. כמו כן, ישנם גם תכשירים ומוצרי קוסמטיקה שונים שיכולים לעזור לשיער להיראות מלא יותר.

הדמיית שיער – הדור הבא של טיפולי ההתקרחות

אז אם מאסתם בתכשירים, הויטמינים והתרופות לא משפרים את מצבכם ואינכם מתאימים לקריטריונים של השתלת שיער, או שמדובר בפעולה קצת מרחיקת לכת עבורכם, יש פתרון שעובד. בטיפולי מיקרופיגמנטציה, מחט דקיקה מחדירה את הפיגמנט לשכבת האפידרמיס של הקרקפת על מנת לדמות זקיקי שיער, בדומה לקעקוע, אך הטיפול נעשה בצורה בה לא נשארות צלקות או מצריך זמן החלמה ומספק תוצאה מדהימה, איכותית ומהירה. כמו כן, למרות אחוזים גבוהים יותר של התקרחות אצל גברים, נשירת שיער היא בעיה שמטרידה גם חלק בלתי מבוטל מהנשים בארץ ובעולם. מחלות כמו אלופציה, חוסר איזון הורמונלי, סטרס ואפילו גנטיקה והזדקנות יכולים לגרום לנשירת שיער משמעותית ולהופעת קרחות ואזורים דלילים בקרקפת. טיפולי מיקרופיגמנטציה יכולים להעיל לנשים בדיוק כמו שהם נמצאים יעילים עבור ציבור הגברים. בעזרת טיפולי הדמיית שיער לנשים, הן יכולות למלא אזורים בקרקפת ואפילו, ליצור אשליה של שיער מלא יותר באמצעות פיגמנט בצבע השיער הקיים.

תחזוקה נכונה לשמירה על תוצאות לאורך זמן

אמנם, מדובר בפרוצדורה הרבה פחות ארוכה ומייגעת מאחרות ולא פתרון שדורש תחזוקה תכופה וטיפולים נוספים שביניהם עובר פרק זמן קצר, אך עדיין, טיפול מיקרופיגמנטציה מוצלח הוא לא הסוף ובוודאי תרצו לשמר את התוצאה שהתקבלה לאחריו. כדי לשמור על התוצאות של הדמיית שיער תחזוקה נכונה היא הכרחית. מניעת חשיפה ישירה של הקרקפת לשמש והקשבה להוראות המטפל יכולות לגרום לצבע לדהות לאט יותר ולהאריך את הזמן בין הטיפול הראשוני לבין טיפולי התחזוקה. עם זאת, טיפולי תחזוקה הם כדאיים ומומלצים על מנת לשמור על צבע חזק ומראה רענן. במקום כמו מיקרו פוליק, תוכלו למצוא טיפולי הדמיית שיער באיכות גבוהה, הנעשים בדיוק על מנת להגיע לתוצאה משביעת רצון עבור הלקוח. המקום מציע יחס מזמין, אישי ושירותי יחד עם טיפולים קפדניים וצוות מיומן ומקצועי שיענה על כל שאלה. פנו עכשיו וקחו את הצעד הראשון לשינוי.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
אורון נדל"ן מצדיעה למשרתי המילואים וכוחות הביטחון: הנחות של עד 300,000 ₪ לדירה חדשה, לרוכשים דרך מועדון 'בהצדעה'
מאז תחילת המלחמה, משרתים עשרות מעובדי חברת אורון נדל"ן במילואים...
פינוי דירה בתל אביב: מה אנחנו באמת צריכים לדעת?
הבנת תהליך הפינוי כאשר עומדים בפני פינוי בתל אביב והסביבה, חשוב להבין...
מדריך מקצועי לבחירת והתקנת טפטים בתל אביב
בחירת הטפט הנכון בבחירת טפטים לבית בתל אביב, קחו בחשבון את...
איך לשפר תקשורת בין בני זוג
תקשורת היא אחד מגורמי המפתח לזוגיות טובה. למעשה, תקשורת אפקטיבית...
גיבורי ה-7 באוקטובר רפ"ק אייל אהרון ואפק לבני שהצילו צעירים מהנובה, הגיעו לחתום על הספר "יום אחד באוקטובר"
הגיבור רפ”ק אייל אהרון שחילץ את בניו ו-11 ניצולים נוספים...
חברי מועצת ראש העין נאבקים למען הבריאות של כולנו: "יחד נעצור את מחדל תחנת כח קסם!"
רז שגיא, ראש עיריית ראש העין: "זה המאבק של כל...
Tales from the Amazon – Evelyn Anca: תערוכת יחיד לאמנית אווי אנקה
גלריית GLOBAL ART רח' מרכז בעלי מלאכה 13 תל אביב אוצרות :...
הפנינג של אהבה ונתינה לזכר חללי חרבות ברזל: 36 צמות למען חולות סרטן
בנות שכבה י' באולפנת אמית ישורון פתח תקווה, בשיתוף פעולה...
הגיע הרגע לטפל בירושה? אל תעשו את זה לבד
טיפול בירושה אינו עניין קל. גם אם הכנתם את עצמכם...
מכשיר שמיעה מומלץ של סאונד מכשירי שמיעה
ממש כמו משקפיים, גם מכשירי שמיעה חייבים להיות מותאמים לכל...