Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך תוכלו לשפר את מצבכם ולרזות עוד?

איך תוכלו לשפר את מצבכם ולרזות עוד?
קרדיט PIXABAY

אימונים גופניים הם חיוניים לא רק כדי לשמור על משקל תקין אלא משום שהאדם מטבעו חייב לנוע על מנת להפעיל את המערכות הפנימיות, את השלד והשרירים. חוסר תנועה מביא לבעיות רפואיות רבות נוסף על כך שהוא תורם להשמנת יתר ולכן כל מה שאפשר לעשות כדי לשפר את יכולת התנועה ואת מצב הגוף רצוי לעשות. בתוך כל השיטות שאנחנו מכירים לשיפור מצב הגוף אנחנו מתוודעים בשנים האחרונות לשיטה נוספת של חיטוב הגוף על ידי התחברות למתקן שמוסיף רטטים לכל הגוף. הרטטים נשלחים תוך כדי ביצוע תרגילים בסיסיים שמותאמים לכל מתאמן על פי גילו ומצבו ולפי מחקרים שונים הוא משפר בהרבה את התוצאות הכלליות. מדובר לא רק במאסה של שריר אלא בתפקודים נוספים שמצליחים להשתפר כמו טווח התעונה והגמישות של המפרקים וגם המטבוליזם המשופר הודות לבנייה של מאסת שריר וחיזוק מאסת העצם.

קרדיט PIXABAY

מוטיבציה משופרת ותוצאות נהדרות

התועלת הבבה שמפיקים ממכשיר הרטט הכלל גופי ויבראטק מצליחה לשנות את התמונה במקרים רבים. מלבד המוטיבציה הנהדרת שמקבלים כשמרגישים נהדר אחרי אימון כזה במתקן ששולח רטטים לכל הגוף, גם מצליחים לראות הצרת היקפים ניכרת בתוך כמה חודשים. זה נוצר הודות ליעילות הכללית הרבה של תכנית האימונים וההרזיה שלכם בשילוב מתקן הרטטים ההוליסטיים וזה ללא ספק משפר מדדים נוספים שהוכחו במחקרים שונים שנעשו בקבוצות נשים רבות. מכשיר זה מומלץ לכל מי שמתכוון ברצינות לעבוד על שיפור מצב הכושר הגופני שלו ובכך להביא להצלחת תכנית ההרזיה יחד עם השיפור בתפקוד מערכות פנימיות שונות, שהן הבונוס שמקבלים על הרזיה ועל שיפור בניית מאסת השריר.

מטבוליזם משופר ומצב גופני טוב יותר

יש בונוסים רבים לכל מי שמתאמן על מכשיר ויבראטק, אבל לכל מי שמתעניין בעיקר בתועלות שלו לתכנית ההרזיה חשוב יותר לדעת שזה אכן תורם להאצה של הרזיה לא פחות מאשר חיטוב הגוף. ההרזיה הולכת ונמשכת כל הזמן הודות למטבוליזם המשופר של השרירים ששורפים יותר שומן מאשר כל רקמת תאים אחרת בגוף, גם בזמן מנוחה, ולגן אתם יכולים ליהנות מהפעילות הזאת בכל השעות שלאחר האימון. שריפת שומנים נעשית הרי גם בכל שעות היממה וככל שעוזרים לבנות מאסת שריר ששורפת יותר כך גם מרוויחים ממנה יותר מטבוליזם. המתקן ויבראטק מותאם לכל אדם לפי הנתונים שלו ולכן גם סט התרגילים שתתרגלו הם מותאמים ליכולות שלכם, למצבכם הגופני ולגילכם. זה בדיוק מה שהופך את החוויה לאישית ויעילה יותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
המשפחה שלכם זקוקה לטיפול הטוב ביותר
גם כשאתם מתחתנים ברבנות וגם כשאתם מתחתנים בחו"ל בחתונה אזרחית...
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...