Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אינסטלטור מקצועי – מאתר הנזילות המומחה שלכם

אינסטלטור מקצועי – מאתר הנזילות המומחה שלכם

שירותי האינסטלציה נחשבו בעבר למערך שירותים לא מקצועי אשר מסתמך פעמים רבות על ניסוי וטעיה. אולם בייחוד בתחום איתור הנזילות, בשנים האחרונות באו לעולם חידושים טכניים מיוחדים אשר מקלים על כל בעל מקצוע באיתור מקור המים ובמציאת דרך הטיפול הנכונה. לפרטים נוספים על כך, ניתן ליצור קשר עם חברת תרמופלקס.

אינסטלטור מקצועי – מאתר הנזילות המומחה שלכם

מענה נכון לכל קריאה

בעבר, אינסטלטור מקצועי אשר הוזמן לתת מענה לקריאת איתור נזילה בין קירות מבנה, השתמש לרוב בשיטת איתור פרימיטיבית ביותר. קידוחים במיקומים רנדומליים ברחבי הבית היוו מקור אמין למציאת הדליפה. החיסרון – עם סיום העבודה, בית המגורים שלכם התמלא בחורים ולכלוך. אולם, כיום אינסטלטור מאתר נזילות יכול להביא לידי ביטוי את המקצועיות שלו בעזרת כלי עבודה מתקדמים יותר ואיכותיים יותר.

 

שיטות איתור מתקדמות

לכל קריאה של אינסטלטור. כיום, בין אם לטובת איתור רטיבות בקירות הבית או לבעיות בצנרת, יש מענה איכותי טכנולוגי ונוח הרבה יותר. השימוש באמצעי סריקה מרחוק כמו מצלמה תרמית מאפשר לבעל המקצוע לקבל תמונה ויזואלית, רחבה מאוד ומפורטת מאוד על מצב הפנים של כל מבנה. כל צילום עורך דקות ספורות ומציג בו במקום את התמונה המלאה, כך שלא צריך לבצע עבודות קדם רבות וניתן להתחיל לטפל בנזילה ללא עיכובים מיותרים. איש מקצוע אמין ומיומן יכול לעסוק באיטום איכותי במקום באיתור ארוך.

 

טכנולוגיה מסייעת בעולם האינסטלציה

האפשרות לבצע צילום צנרת ביוב מבפנים על ידי חיבור סיב אופטי למצלמה מקלה גם היא על ניווט במערך התת קרקעי של צינורות הקיים בכל מבנה.

למעשה,  צילום תרמי של צנרת הבית מאפשר לאינסטלטור לקבל מידע מלא מבפנים על איכות הצינורות ועל עמידותם לאורך השנים. גם אם אין נזילה ברגע זה, אפשר לוודא את איכות הצנרת ולהבין מה רמת הבלאי הנוכחית בכדי להציע טיפול מונע לעתיד או לבצע תיקונים מאסיביים יותר בתשתיות במים למבנה. איתור נזילות המים, גם בתשתיות התת-קרקעיות, יכול לשמור על עמידות המבנה ולהחזיק אותו איתן ועומד לאורך תקופות ארוכות. אם אתם רוצים לבצע פעולות הגנה לבית שלכם חשוב להתייחס גם לאיכות תשתיות המים לאורך השנים.

חברת תמופלקס מבצעת בדיקות קבועות לצנרות ומערכות ביוב. צוות החברה מאפשר לכל לקוח לקבל תמונה מלאה של מצב תשתיות המים במבנה שבבעלתו. מלבד תיקונים מקומיים אתם יכולים להחליט על ביצוע עבודות שיפוצים נרחבות יותר למניעת פגיעות עתידיות. אנו פועלים בצורה אחראיות ומיומנת כדי לתת מענה מקצועי לכל קריאה. למידע נוסף, ניתן ליצור קשר בטלפון: 052-5422805

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...