Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אירועי קיץ תשע"ח בבני ברק

אירועי קיץ תשע"ח בבני ברק

עיריית בני ברק הפיקה, לקראת ימי "בין הזמנים", שיא של המוני אירועים, הכוללים מגוון של תכניות גדולות ביותר בהיקפן ובאיכותן ופעילויות לילדי העיר במחירים השווים לכל נפש, ביזמתו של הרב חנוך זייברט, ראש העיר, שהציב בסדר עדיפות עירוני הכנת חופשת תוכן ערכית ומרתקת לילדי העיר, במטרה לרכז כוחות רעננים ומחודשים לפתיחת שנת הלימודים החדשה.

המדובר בתכנית הכוללת מאות פעילויות מגוונות ומרתקות לילדי העיר, בשלל אירועים, טיולים, חוויות חינוכיות, מופעים, הקרנות והרצאות במגוון נושאים ומקומות, החל מיום י"א באב ועד לכ"ט באב, שהוכנו במשך חודשים ארוכים בידי הצוות המקצועי של הנהלת מח' התרבות בעירונית, להפעלת מגוון כה ענק של פעילויות לילדי העיר בני ברק ובקידום מעשי והוצאתן לפועל של מגוון התכניות בידי מח' התרבות העירונית שבראשה הרב שלמה זכריה קוסטליץ, חבר הנהלת העירייה ובהנהלת הרב יעקב רוזן.

בין האטרקציות והחוויות שהועמדו לרשות אלפי ילדי העיר הם פארקי שעשועים בקיבוץ חפץ חיים, ספידי כיף במבוא ביתר, נחשונים במים, פארק אקסטרים, אינדי פארק, ים כרמל, אקשן פארק, חי כיף, מאחורי הדבש, שיט הרצליה, פארק פרס, שורה ארוכה של מופעים מלהיבים ומרתקים עם מיטב האמנים, וכל אלו במחירים נמוכים במיוחד, לאחר שקיבלו סבסוד עירוני. ובחלקם בסיוע האגף לתרבות יהודית במשרד החינוך והמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, כל התכניות, האירועים והמופעים עומדים ברמה איכותית וחינוכית גבוהה ובברכת משמרת הקודש והחינוך של בני ברק. כמו"כ מתקיים המעמד הגדול לילדי תלמודי התורה, שכולל חידון תורני ענק, מופע על מסירות נפש יהודית, הרצאה מרכזית על חשיבות לימוד המשנה מהרב הגאון רבי חיים דוד קובלסקי שליט"א, ראש מפעל "משנה מאירה", ואת המעמד התורני-חינוכי ינחה הרב מנחם וייס שליט"א.

כדי להקל על המוני הנרשמים למגוון התכניות, הועמדה ע"י מח' התרבות העירונית מערכת ממוחשבת וחדשנית, שכדי להפעילה באופן היעיל והנוח ביותר, הושקעו בה מאמצים ואמצעים מרובים, והיא אפשרה עשרות פניות, באותה עת, לרישום ולרכישת כרטיסים למופעים ולתכניות, באופן מהיר ונוח ביותר.

בד בבד, מח' התרבות גם עסקה בקביעת תחנות אוטובוסים באזורים שונים בעיר, לצורך הסעת הילדים לטיולים המגוונים ולאטרקציות השונות. כדי להבטיח את הסדר במהלך הנסיעות והפעילויות, נקבעה בהן חובת ההשתתפות של אחד ההורים.

לקראת עונת האירועים והמופעים הוכנה ע"י מח' התרבות חוברת מהודרת ומקיפה של כל התכניות וההנחיות הקשורות אליהן, והיא כוללת גם עשרות עמודים של חידונים, תשבצים ושעשועונים חינוכיים. בחוברת גם פורסם מסלול לרכב אליו ניתן להביא את הפיתרונות לחידונים, כשלאחר מכן תתקיים הגרלה גדולה לזוכים.

בדברי ברכתו לפעילות הענפה לקיץ של מח' התרבות העירונית, שפורסמה בחוברת המרשימה להורים ולילדים, הדגיש הרב חנוך זייברט, ראש העיר את חשיבותן של פעילויות אלו ההופכות את ימי חופשת הקיץ למלאי תוכן ועמוסי חוויות איכותיות, לעומת ימי חופשה בעבר בהם היו ההורים עסוקים כל הזמן בחיפוש אחרי תעסוקה ותכניות למילוי ימי חופשת ילדיהם.

הרב שלמה זכריה קוסטליץ, חבר הנהלת העירייה וראש מח' התרבות עמד בדבריו על חשיבותן של מאות התכניות המגוונות והמבורכות של המחלקה, בפיקוח רוחני ובהתאמה חינוכית מעולה, שתוצאותיהן הן אגירת כוחות ושיפור היכולת לקראת שנת הלימודים המתקרבת ובאה.

הרב יעקב רוזן, מנהל מח' התרבות שיבח את העבודה המסורה והמקצועית של צוות המחלקה להכנת מגוון התכניות ושלל האירועים, זה חודשים אחדים לפני עונת הקיץ, במטרה להעמיד לרשות ילדי העיר שפע תכניות ,חוויות ואתגרים לכל יום.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
ספיר ואברהם מדברים לראשונה למה לא הגיעו לחתונה של אחיה שניר והאם מתכננים חתונה בקרוב? יואב צפיר מספר על המשלחת לאירוויזיון ואליאב זוהר שולף טבעת בפרימיירת הסרט איימי ויינהאוס בקניון הגדול
את הקרנת הבכורה לסרט המדובר של פסח הקרוב: Back to...
"חצויות" - מיצג ייחודי ייערך בכיכר החטופים ביום ראשון 14.4
תוף מרים ענק שייבנה משלטי הפגנות ויהדהד את קול זעקת...
תערוכת צילומים חדשה המוקדשת לתושבי מערב הנגב וגבול הצפון נחנכה ביום שני בשדרת הנוסעים היוצאים לחו"ל בנתב"ג
בתערוכה מוצגות עשרות תמונות ממכלול הוויה והעשייה בישובי הנגב המערבי...
הסניף הראשון ברשת בתי הקפה החדשה "קפה עוטף – נתיב העשרה" יפתח במתחם שרונה בתל-אביב במהלך חודש אפריל 2024
בתוכנית : הקמת עד 7 בתי קפה השייכים לישובים ובניהולם....
רשת SACARA ממשיכה להתרחב ופותחת סניף שלישי בעיר פתח תקוה: הסניף החדש של סאקרה נפתח בכפר גנים בהשקעה הנאמדת בכ- 650 אלף ₪
רשת הקוסמטיקה SACARA ממשיכה להתרחב ופותחת סניף שלישי בעיר פתח...
תערוכת "מסע אופטימי" תערוכת יחיד לאמנית אביבה סונסינו בבית האמנים בתל אביב
פתיחה חגיגית : 6.4.2024 בשעה 11:00 רח' אלחריזי 9 תל אביב אוצר :...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
כבוד לעיר: סגן חתן התנ"ך הארצי – דוד שאשא, תלמיד ישיבת אמית כפר גנים
חידון התנ"ך הארצי לנוער בהנחיית ד''ר אבשלום קור התקיים השבוע...
הקריה האקדמית פתח תקווה: העירייה מקדמת מתחם ענק שבו יוקם מתחם אוניברסטאי, מעונות לסטודנטים ומגוון אפשרויות פנאי, בילוי וספורט!
עיריית פתח תקווה מקדמת בימים אלה את פרוייקט הקריה האקדמית...