Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אמן חושים לאירועים פרטיים – הדרך להרים את האירוע גבוה

אמן חושים לאירועים פרטיים – הדרך להרים את האירוע גבוה
קרדיט לתמונות FREEPIK

אחד הדברים הכי מאתגרים כאשר מתכננים אירוע פרטי הוא בחירת התוכן. בעיקר כאשר מדובר במגזר הדתי, אמנים שונים שמספקים תוכן לאירועים אינם מתאימים את עצמם למופע מול הציבור הדתי וכך סוגים שונים של תכנים נמנעים מציבור דתי. אולם, שימו לב, כאשר אתם מחפשים אמן כלשהו לאירוע שלכם והקהל שלכם ברובו דתי אל תתייאשו ותלכו מייד על המובן מאליו, ישנם אמנים שונים שכן יצרו מופעים המותאמים לציבור הדתי, אמן חושים לאירועים פרטיים אשר מתאים את המופע שלו גם לציבור הדתי הוא אסף סלומון שנקרא גם המנטליסט הדתי. 

אל תתפשרו על אירוע עם תוכן סטנדרטי, הפתיעו!

מה זה בכלל מנטליסט? למה שלא אשכור שירותיו של נגן מנדולינה שיעביר את הזמן בנעימות? כמובן שאין שום דבר רע בלהזמין לאירועים פרטיים נגן פרטי, כזה שיעבור בין השולחנות ויחייך עם כלי הנגינה שלו, אך אל תצפו שמישהו מהאורחים שלכם יזכור משהו מהאירוע שלכם. אירוע פרטי לא חוגגים בכל יום, ואפילו לא בכל שנה, לכן, אתם ודאי מעוניינים שהאורחים שלכם ילכו מהאירוע בתחושת אופוריה, בתחושה של 'וואוו היה אירוע נדיר' או 'חבל על הזמן החלק האמנותי היה בלתי נשכח'. בשביל שזה יקרה, עליכם באמת לדאוג לכך שהחלק האמנותי באירוע שלכם יהיה כזה – יהיה בלתי נשכח, איך עושים זאת? מזמינים אמן חושים לאירועים פרטיים,

באירוע שלכם צפוי להיות קהל בעיקר דתי? אין כל בעיה הזמינו את המנטליסט הדתי . אז מה זה בכלל אמן חושים לאירועים? ודאי אתם שואלים את עצמכם. ובכן, אמן חושים הוא אמן שמשלב במופעיו אלמנטים הן מעולם הקוסמות והן מעולם הטלפתיה, קריאת מחשבות וגילוי עתידות. אין לטעות, לא מדובר באדם עם כוחות על של גיבור מהאגדות, אמן חושים לאירועים הוא אדם רגיל לחלוטין שמתמחה בטכניקות קוסמות ברמה הגבוהה ביותר, אחד כזה שתפחדו לחשוב לידו כי תאמינו בכל לבכם שהוא קורא את מחשבותיכם. הוא לא באמת קורא אותן כמובן, הוא בהחלט יודע לתעתע ולגרום למוח שלכם להתבלבל פעם אחר פעם וזה רבותיי משהו שאי אפשר להסביר במילים עד שלא חווים.

מופע של אמן חושים לאירועים פרטיים הופך כל אירוע למופע מטריף שישגע את המוזמנים שלכם וישאיר את הלסתות שלהם פתוחות ופעורות. מתי בפעם האחרונה ראיתם את אבא שלכם נדהם עד כדי כך שלא מוציא מילה מפיו? חישבו על כך שמטרתו האמתית של אמן חושים לאירועים היא להשאיר כמה שיותר אנשים בתדהמה. היכולת הזאת של אמן חושים לאירועים פרטיים להפוך את כל מה שאתם חושבים ב 180 מעלות היא האמנות שלו, ואם עדיין לא חוויתם חוויה כזו, תהיו בטוחים שמופע חי של אמן חושים הוא בהחלט חוויה בלתי נשכחת.

תנו לאורחים שלכם להיות חלק מהחגיגה

אחד הדברים החשובים כשאתם חושבים על החלק האמנותי באירוע פרטי שאתם מתכננים, הוא הקהל שלכם. ברוב האירועים וברוב המופעים באירועים הקהל נשאר פאסיבי, אם אתם מעוניינים להשאיר חותם, הסוד הוא לשלב בחלק האמנותי באירוע שלכם קטעים שמערבים את הקהל. קהל אקטיבי זה קהל שמח, קהל אקטיבי זה קהל מחייך, צוחק, מרוגש ונהנה. מופע של אמן חושים בהחלט נחשב למופע שמפעיל את הקהל, לא פעם ולא פעמיים לאורך המופע יוזמנו לעלות לבמה מוזמנים שלכם ולהיות חלק פעיל מהמופע, מעבר לכך כאשר מדובר בחתן השמחה באירועים כמו בר מצווה או יום הולדת, יוכל אמן החושים להקדיש חלק שלם במופע שלו למופע משותף עם חתן השמחה. 

אם כן, אם אתם במהלכו של תכנון והפקת אירוע פרטי, אל תהיו באנליים, הזמינו קייטרינג טוב, הזמינו דיג'יי נעים הליכות אבל כאשר מדובר בחלק האמנותי אל תוותרו ואל תתפשרו, לכו על כל הקופה והזמינו אמן חושים שילהיט את האירוע וירים אותו לגבהים חדשים שלא הכרתם קודם לכן וישאיר את כל האורחים שלכם המומים, מופתעים ועם חיוך ענק על הפנים. 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה אתם צריכים לדעת על עיצוב משרדים
מי שלא מגיע מעולם העיצוב לא תמיד יכול לראות ברגע...
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...
כמה דברים על חרדה
רבים סובלים מחרדה לסוגיה, הסובלים עשויים לחוש בושה, ולעתים קיימת...
מתנה מקורית וטעימה- איך להעלות את מצב הרוח עם מארזי שוקולד?
המחשבה הראשונה שלנו כאשר שוקלים מתנת יום הולדת היא בדרך...
להגן על הזכויות שלכם כעובדים
מציאות שבה קשה למצוא תעסוקה אינה מצדיקה פגיעה בעובדים ובזכויות...
עורך דין מקרקעין: לא רק  למכירה או לקניית דירה
תפקידיו המוכרים ביותר של עורך דין מקרקעין היא ליווי עסקאות...