Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אסטרטגיה נכונה לניהול תיק קובעת את התוצאה

אסטרטגיה נכונה לניהול תיק קובעת את התוצאה
קרדיט Canva

עבירות בתחום הצווארון הלבן, לעיתים מצויות בשטח אפור מאד, כאשר מי שביצע עבירה לא תמיד יודע שהוא מצוי כעת במגרש הפלילי. חקירות בתחום זה, כאשר לרוב עסקינן באנשים נורמטיביים לחלוטין, אשר העולם הפלילי זר להם מאד, הם אתגר משמעותי ללקוחות ואין להם באמת את היכולת לנהל מערכה כזו לבד. בשנים האחרונות גם חלה החמרה משמעותית בענישה בעבירות אלה והרשעה עלולה להוביל לעונשים כבדים הכוללים לעיתים מאסר ממושך מאחורי סורג ובריח. במעמד החקירה הם נמצאים בטריטוריה שאין להם שליטה או ניסיון בה ולכן אסור לנהל אותה לבד לא משנה מה מוטח או מובטח להם בזמן החקירה. במצב כזה, אך ורק עורך דין צווארון לבן – כלומר, עורך דין המתעסק בעבירות בתחום הצווארון הלבן, כזה שיש לו ניסיון קודם בתחום, יכול לעשות זאת. לכן בכל זימון לחקירה או בכל מצב שבו נדמה לכם שאם עומדים להיות מזומנים לחקירה או לשימוע, מוטב לפנות מראש לעורך דין ולקבל ייעוץ, לעבור הכנה מדוקדקת ואפילו לקבל ייצוג ברגע שמתברר שההליכים נגדכם יימשכו.

ניקוי העבר אפשרי

חקירה שנפתחה בעניינכם עלולה להותיר רישום של תיק פתוח במשטרה ואף עלולה להותיר כתם על השם שבניתם במשך שנים. הותרת הרישום עלולה להוביל לפגיעה קשה הן בתחושה האישית וחמור מכך, עלולה לסכל קבלה למקומות עבודה פוטנציאליים ואף לפגוע בשמו של האדם. אפשר לסגור תיקים פתוחים וחשוב לעשות זאת מהעילה הנכונה של "חוסר אשמה פלילית". סגירת תיק במשטרה בעילה זו, תוביל למחיקה מלאה של התיק מהרישומים ללא כל זכר לעניין. זה לא תמיד קל משום שבמקרה שאתם חשודים או עשויים לסייע בחקירה, המשטרה תרצה להחזיק נגדכם אמצעי לחץ שיוכל לקדם אותה, ולכן כדאי לפנות לעו"ד פלילי מנוסה שידע כיצד לפעול על מנת לסגור את התיק הפלילי שנפתח נגדכם. זה מחייב היכרות טובה עם המערכת והרבה מאוד התמדה ונחישות וזה יעזור לכם לפתוח דף חדש ולשים מאחור את החקירה וכל מה שהיא גררה בחייכם. עורכת דין גולברי מנוסה בבקשות מעין אלה ואחוזי ההצלחה שלה בתחום זה, עומדים על אחוזים גבוהים מאד. אל תישארו שאננים ותפעלו מיד.

עבדו עם עורך הדין המתאים

מחיקת רישום משטרתי היא הליך שנועד לשמור על זכויות האזרח שלכם ולכן חשוב להפעיל עורך דין מנוסה שיכול לעשות זאת וללוות את התהליך עד תומו. עו"ד שירן גולברי מלווה לקוחות לסגירת כל הרישומים הפתוחים בעניינם על מנת לעזור להם לפתוח דף חדש בכל עת. עו"ד שירן גולברי המנוסה פועלת בין היתר גם בתחום העבירות הפליליות מסוג צווארון לבן, והיא יודעת כמה חיוני לתכנן נכון את ניהול המשבר ואת האסטרטגיה. זה עשוי להיות ההבדל שבין זיכוי או עונש מופחת לבין מחיר כבד מאוד. עורכת דין ייצגה במסגרת עבודתה אצל עו"ד ששי גז בתיקי צווארון לבן גדולים ומורכבים ביניהם:  את איש העסקים רוי מוצפי אשר הואשם במתן שוחד לפואד בן אליעזר ז"ל ואיש העסקים זוכה זיכוי מוחלט וכן ייצגה את דוד אלמקייס, סמנכ"ל חברת החשמל, אשר הואשם בקבלת שוחד ובאופן חריג, כתקדים משפטי, התקבלה בקשתה לעכב את ההליכים בעניינו והתיק נגמר ללא ענישה כלל. גם בעצמאותה המשיכה עורכת הדין גולברי לייצג בעבירות מעין אלה, וייצגה את סגן ראש עיריית נשר, מנהל בכיר ברשות המיסים, מנכ"ל חברה ביטחונית מוכרת ועוד רבים אחרים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
המעצבת שמביאה את עולם העיצוב היוקרתי אל הבית הפרטי שלכם
ההתמקדות של אלה בעיצוב בתים פרטיים ויוקרתיים נובעת מהאמונה העמוקה...
רישום משטרתי ורישום פלילי- מהם ומה ההבדלים
מעבר לטיפול המעשי בכל תיק שנפתח ובכל חשוד, למשטרה חשוב...
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...