Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

אתם קובעים איך תרצו להתגרש

אתם קובעים איך תרצו להתגרש
קרדיט - Pixabay

נהוג לחשוב שבהליכי גירושין אין לכם הרבה שליטה על מה שקורה ויש לכם צורך בעורך דין שיוביל אתכם ויקבע והוא זה שמחליט. אולם האמת היא שגם בחירת עורך דין גירושין תל אביב היא בחירה שגורמת לכם להרגיש שאתם בשליטה, בגלל הגישה של עורך הדין שלכם בניהול התיק. ככל שתבחרו עורך דין שיכול למנוע מכם כמה שיותר מלחמות מיותרות, כך גם תגיעו סוף הגירושים בדרך קצרה יותר ונטולת טראומות לא הכרחיות. זה כרוך לא רק בידע המקצועי ובניסיון של איש המקצוע שלכם אלא גם בגישה אמפתית ומבינה שמשתדלת למנוע מכם כמה שיותר קשיים רגשיים ומשפטיים. גירושין לא חייבים להיות קשים אם משכילים לנצל את הליכים הגישור כמה שיותר ולהגיע להסכמות רבות כדי למנוע מחלוקות שיחייבו משפטים ארוכים. כאן אתם יכולים להחליט איך להתגרש ולהשתדל להגיע לכמה שיותר הסכמות מראש, בעזרת עורך הדין המתאים. משרד עורך-דין רון מיור מציע לכם להתגרש בדרך נכונה ויעילה משום שאין סיבה להוסיף משקעים רגשיים על הפירוק המשפחתי הקשה גם ככה לכולם.

שינויים בחיים מחייבים התאמות

דמי מזונות שנקבעים במהלך הגירושים עצמם אינם חייבים להישאר בסכום שנקבע בתחילה, משום ששינויים מסוימים בחיים מאפשרים הפחתת מזונות. השיקולים השונים יכולים לנוע מקושי כלכלי ועד ניכור הורי והם מבוססים על בחינה מדוקדקת של התנעים. בית המשפט או בית הדין הרבני אינם מקילים ראש במה שמגיע לילדים ולכן חייבות להיות הוכחות והנמקות מצודקות לכל בקשה כזאת. עם זאת, כאשר יש באמת עילה כזאת אפשר תמיד לפנות ולבקש זאת בעזרת עורך הדין המתאים שיכול לעשות זאת בדרך אסרטיבית ומקצועית.

בחרו את הדרך להתגרש נכון

אם אתם רוצים לעבור מפרק א' של חייכם לפרק ב' מבלי להערים קשיים מיותרים, הדרך לשם עוברת בניהול תיק בצורה חכמה וגישה מגשרת ומפשרת. אין צורך לוותר על הזכויות ומה שמגיע לכם, אבל אפשר לעשות זאת מבלי להתנגח ולהגיע לעימותים בלתי נלאים שיסתיימו רק בהכרעת בית המשפט לאחר שנים. יש אינטרס לכל עורך דין לנהל אתכם בכמה שפחות קרבות, אם הוא לטובתכם, ולכן בחירה שלכם במשרד כזה יכולה לקבוע את האופי של הגירושים שלכם. כשיש ילדים בתמונה אתם רוצים בוודאי כמה שפחות מאבקים וכמה שיותר הסכמות וגם זה חלק בלתי נפרד של העבודה שעורכי הדין שלכם עושים בתיק שלכם. משרד עורך-דין רון מיור מייצגים כבר שנים רבות לקוחות שרוצים להתגרש בצורה שקולה ואחראית וכמה שפחות מלחמות שאינו הכרחיות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מה אתם צריכים לדעת על עיצוב משרדים
מי שלא מגיע מעולם העיצוב לא תמיד יכול לראות ברגע...
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...