Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בחירת עורך דין לענייני ירושה

בחירת עורך דין לענייני ירושה
קרדיט Canva

במצבים שבהם אתם זקוקים לעזרה משפטית אתם חושבים לפעמים על ההוצאה הגדולה, אולם ההכרח בהליכים משפטיים שמתנהלים בעניינים מסוימים מחייבים מציאת עורך דין מתאים. כך במצב בו המצב המשפטי שלכם אינו מאפשר הוצאת צו ירושה בדרך השכיחה והפשוטה, על ידי הגשת בקשה לצו ירושה אצל רשם הירושות, עורך דין מטפל בענייני הוצאת צו ירושה שתוכלו לקבל רק אם לא יהיו התנגדויות של טוענים אחרים לירושה ולכן זה חשוב מאוד לעשות את זה נכון וחוקית על מנת להבטיח שאתם היורשים היחידים שזכאים לכך. במקרה של הסתבכות המצב וכשאתם חוששים שיהיו לכך השלכות נוספות על מנת למנוע מכם הירושה, עורך הדין הוא זה שייצג אתכם במאבק על הירושה שלכם, תוך הוכחה שאתם היורשים היחידים. עו"ד טל לונדון מייצג את הלקוחות שלו שנים רבות בהליכים שונים המתחייבים על מנת להבטיח את זכויותיהם.

בכל פרויקט יש סיכון

מאז שהתחילו הפרויקטים של פינוי בינוי רבו המקרים שבהם אנשים הפסידו את כספם בגלל חברות בנייה שאינן איתנות פיננסית כפי שהציגו את עצמן ולכן קרסו באמצע הפרויקט, או בגלל כשלים שונים שהתגלו במהלך עבודות ההכנה לקראת הבנייה. בכל הצעה לביצוע פרויקט פינוי בינוי ישנם סעיפים רבים שאמורים להבטיח את הזכויות של הדיירים ואמורים למנוע כל בעיה שתגרום עוגמת נפש ונזק מהותי וקרו כבר מקרים שדיירים מצאו עצמם חיים בליבו של אתר בנייה לתקופה ארוכה מעבר למסוכם עמם או בדירות שכורות ללא מימון כאשר הבניין עצמו אינו גמור. עורך הדין שמייצג אתכם יכול למנוע כשלים נוספים ולהבטיח שהפרויקט יגיע לסיומו המוצלח. משום כך, שכר טרחה עורך דין פינוי בינוי נגזר ישירות מהיעילות שלו והצלחתו להבטיח את האינטרסים של הדיירים לשביעות רצונם.

איך מתחילים פרויקט תמ"א?

ההצעות לבניית פרויקט תמ"א 38 מגיעות לדיירי בניינים רבים שנחשבים לבעלי פוטנציאל אדיר להשבחה ולקבלנים שמחפשים אותם. לפעמים הדיירים עצמם יוזמים אותן בעצמם ומחפשים קבלנים ואת הדרך הטובה ביותר ליישם פרויקט כזה בבניין שלהם. כדי להבטיח את הפרויקט ולמזער את הסיכוי להיווצרות תנאים אשר עלולים להוביל לנזק אדיר לכל אחד מהדיירים, רצוי למצוא עורך דין תמ"א 38 תל אביב כדי לוודא שזכויות הדיירים נשמרות ויקבלו את דירתם החדשה והמשודרגת, ומבלי שיסבלו מהשלכות של חוזה עם יזם לא מתאים. עו"ד טל לונדון מלווה פרויקטים רבים של תמ"א 38 ובעיקר פרויקטים מסוג תמ"א 38/2 (הריסה בניה) ומבטיח את הזכויות של הדיירים כדי שיוכלו ליהנות מהבניין החדש שלהם ללא חששות.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...