Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

"בית לגדול טוב" בשכונת יוספטל בפתח תקוה מציין שלוש שנות פעילות וחוגג בהפנינג לכבוד שבוע המשפחה

"בית לגדול טוב" בשכונת יוספטל בפתח תקוה מציין שלוש שנות פעילות וחוגג בהפנינג לכבוד שבוע המשפחה
קרדיט עידו ויסמן

בהפנינג השתתפו ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג, יו"ר קבוצת תנובה חיים גבריאלי ומנכ"ל תנובה אייל מליס

3 שנים ל'בית לגדול טוב' בשכונת יוספטל
קרדיט עידו ויסמן

בית לגדול טוב, מיזם חברתי של תנובה בשיתוף עיריית פתח תקוה והחברה למתנ"סים, מהווה מרכז העשרה פנאי ובילוי לילדים בגיל הרך ולהוריהם בעלויות סמליות; עד היום לקחו חלק בפעילות כ-25,000 ילדים והורים בפתח תקוה

"בית לגדול טוב" בשכונת יוספטל בפתח תקוה, הינו מיזם חברתי של תנובה בשיתוף עיריית פתח תקוה והחברה למתנ"סים מציין שלוש שנות פעילות וחוגג השבוע בהפנינג לכבוד שבוע המשפחה. ביום שני 24.2 התארחו בפעילות ראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג, יו"ר קבוצת תנובה, חיים גבריאלי ומנכ"ל קבוצת תנובה, אייל מליס.

במהלך שנת 2019  לקחו חלק בפעילות כ-25,000 ילדים והוריהם משכונת יוספטל ומרחבי העיר, ומאז הקמתו, הבית הפך למוקד משיכה ומרכז קהילתי תוסס בשכונה. בין הפעילויות המגוונות שהבית מציע לאורך השנה: פיתוח חשיבה מתמטית, מוכנות לכיתה א', אנגלית עד גיל 5, גינה קהילתית, שף צעיר ועוד – כולם ללא עלות או בעלות סמלית.

הפנינג יום המשפחה כלל, מגוון פעילויות יצירה ומשחק, הרקדה המונית וארוחת הערב למשתתפים. אחת הפעילויות המיוחדות היו שעת סיפור, במהלכה ראש העירייה, יו"ר ומנכ"ל תנובה הקריאו לילדים את הסיפור "ג'ירפה ולישון" מאת דויד גרוסמן.

רמי גרינברג, ראש עיריית פתח תקוה: "שלוש שנים לאחר חנוכת בית לגדול טוב אנו יודעים לומר כי המקום הוא אבן שואבת לפעילות תרבות ופנאי לילדים ולמשפחות. אנו פועלים לפיתוח ולקידום השכונות הוותיקות בעיר, ביניהן שכונת יוספטל, ובית לגדול טוב הוא בהחלט מקום מרכזי ומשמעותי בשכונה. אני מודה לשותפים שלנו: חברת תנובה והחברה למתנ"סים ולכל התושבים והתושבות שהפכו בית זה לשוקק ופעיל".

יו"ר חברת תנובה, חיים גבריאלי: "ברצוני להודות לראש עיריית פתח תקוה, רמי גרינברג על שיתוף הפעולה והתמיכה של העיר בפרויקט חשוב זה שנוגע בכל-כך הרבה תושבים. תנובה, שגם העמיקה לאחרונה את הקשר עם העיר פתח תקוה, לאחר שקבעה את משכנה כאן, מחוייבת להמשיך ולתמוך "בבית  לגדול טוב" בשכונת יוספטל". "

מנכ"ל תנובה, אייל מליס: "אני נרגש לראות את כל הילדים וההורים שבאו לחגוג כאן היום ומודה לראש העיריה, רמי גרינברג, לעיר פתח תקוה ולחברה למתנ"סים על שאפשרו לפרויקט הזה לקרום עור וגידים, ובמשך שלוש שנים הלכו איתנו יד ביד, ואפשרו לקדם ולהעצים את הילדים כבר מהגיל הרך, לחשוף אותם לתכנים מעשירים על מנת לתת להם כלים טובים להשתלבות איכותית ושוויון הזדמנויות שיקדם את מעמדם בחברה הישראלית

בתי לגדול טוב הינם מיזם חברתי של תנובה והחברה למתנ"סים בשיתוף הרשויות מקומיות,  במסגרתו מוקמים מרכזי פנאי והעשרה לילדים בגיל הרך ולהוריהם בערים ובשכונות פריפריאליות ברחבי הארץ. מטרת המרכזים לקדם ולהעצים ילדים כבר מהגיל הרך, והענקת כלים טובים יותר להתפתחות אישית, באמצעות חוגים ופעילויות חברתיות, מבלי שהם או הוריהם יתמודדו עם חסמים כלכליים. כיום פועלים בארץ תשעה בתי לגדול טוב, המשרתים כ-150,000 ילדים ובני משפחותיהם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
רשת 'א.א. אורטופדיה' מתרחבת ופותחת סניף חדש בכפר סבא הסניף מתווסף ל- 38 סניפים ברחבי הארץ בהשקעה של 200 אלף ₪
גיא אלוביץ', מנכ"ל א.א. אורטופדיה: "עד סוף שנת 2025 צפויים...
עם ישראל חי! פתח תקווה חוגגת את פורים בסימן הצדעה לעם ישראל ולכוחות הביטחון
הפנינג עדלאידע 2024 בסימן עם ישראל חי, יתקיים השנה בפורים,...
החמישית של שוברט: פסטיבל מוסטונופסט טאלין-תל אביב
מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי: אנדרס מוסטונן 27 בפברואר במוזיאון תל אביב כניסה...
לזכר הנופלים: רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות החללים תושבי פ"ת
עיריית פתח תקווה מקדמת בימים אלו מיזם הנצחה וזיכרון נוסף...
התלמידות שימחו את ילדי המילואימניקים
שכבת י' בבית החינוך אמית רננים ברעננה יצאו השבוע להפנינג...
בוטיק 180 מציג את פיצרייה אורבנית במשלוחים עד הבית- פיצרייה 180
בוטיק 180 בר אוכל אשר נפתח לפני שנתיים וחצי במיקום...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...