Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בכל זוגיות טובה אפשר להעמיק עוד

בכל זוגיות טובה אפשר להעמיק עוד
קרדיט - Canva

שני אנשים זרים נפגשים, מתאהבים, לומדים להכיר אחד את השני, מחליטים לבנות חיים יחד, מקימים משפחה, נתקלים במהמורות הרגילות של שגרת החיים, מתמודדים אתן יחד, אבל מגלים שיש עוד דברים שלא מצליחים להיפתר מאליהם משום שאין להם את הכלים המתאימים לכך והם מרגישים שחסר להם משהו, מבט מבחוץ על הזוגיות שלהם כדי לשפוך אור על מה שלא עובד. אלה לא חייבות להיות מריבות קשות וקרע עד כדי פרידה, אלא גם אי הבנות ומחלוקות שגורמות לקצר בתקשורת שממנו קשה בכל פעם לחזור ולהירגע. במקרה כזה מומלץ לקבל ייעוץ נישואין בגישה שמעניקה לכם תובנות חדשות על הזוגיות שלכם. גישה זו גם מניחה בידיכם כלים חדשים על מנת לזהות קונפליקטים ברגע שהם מתגלים ולפתור אותם בעצמכם, מבלי להרגיש שאתם בשדה קרב. קליניקה פריצת דרך של חפצי מידלש מציעה לכם ייעוץ וליווי אישי בדרך לתובנות חשובות אלה בזוגיות שלכם, כדי להתקרב יותר ולמצוא את השפה הייחודית שלכם.

משחק הוא הדרך הטובה ביותר ללמוד

משחקים הם הדרך הטובה ביותר להעביר ידע וללמד דברים חדשים וזה נכון לילדים ולמבוגרים כאחד. זה נכון גם בכל מצב בחיים שבו רוצים לגלות דברים חדשים בצורה מהנה וחווייתית שבה אפשר לספוג יותר מאשר עובדות. משחק הוא דרך שמטמיעה באופן רגשי ולכן משחקים שמיועדים להתפתחות אישית או זוגית הוא משחק שמשפיע הרבה יותר מאשר דיון או שיחת ייעוץ שמנסה לגלות דברים. משחק קלפים זוגי הוא אחת הדרכים המהנות שבהן כל זוג יכול לגלות דברים חדשים הן אחד על השני והן על הזוגיות שאותה הם רוצים ובונים. כך אפשר להגיע לתובנות ואמיתות חדשות שבדרך אחרת ופחות מהנה לא הייתם מגיעים אליהן. משחק כזה מתאים להזדמנויות חברתיות או לזמן האיכות שלכם יחד, רק שניכם, בבית או בחופשה. דרך נפלאה להכיר טוב יותר את התא הזוגי שלכם.

להגיע למקומות טובים תוך כדי ייעוץ

בכל מערכות היחסים שלנו אנחנו מחפשים את הדרך הנכונה להבין את בן הזוג שלנו ואת עצמנו במערכת זו. כשאנחנו לא יכולים לגלות זאת לבד רצוי לא להתייאש ולא לוותר, אלא למצוא את הייעוץ הזוגי שמתאים לכם ולגישה האישית שלכם לחיים. בגישה כזאת אפשר בקלות להגיע לפריצת דרך ולכן זוהי גם הקליניקה שמציעה לכם את הייעוץ הזה. קליניקה פריצת דרך של חפצי מידלש מסייעת לכם ללוות כל מערכת יחסים במשפחה ובזוגיות בייעוץ מותאם לכם ולצרכים שלכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
השקת גן לילי במרכז מורשת יהדות בבל
רגע מרגש בשגרה העצובה שלנו היה במרכז מורשת יהדות בבל,...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
התלמידים דואגים לנזקקי פתח תקווה
לקראת חג הפסח, תלמידי שכבת י"א בכפר הנוער אמית פתח...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
שמעון קונטראז'י – The Colors of Music
בגלריית GLOBAL ART רח' מרכז בעלי מלאכה 13 תל אביב אוצרות :...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
ספיר ואברהם מדברים לראשונה למה לא הגיעו לחתונה של אחיה שניר והאם מתכננים חתונה בקרוב? יואב צפיר מספר על המשלחת לאירוויזיון ואליאב זוהר שולף טבעת בפרימיירת הסרט איימי ויינהאוס בקניון הגדול
את הקרנת הבכורה לסרט המדובר של פסח הקרוב: Back to...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...