Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה
מקור freepik

דף נחיתה מהווה אתר לכל דבר. לדף נחיתה יש כתובת משלו בדיוק כמו לאתר אינטרנט, יחד עם זאת, ישנם מספר הבדלים בין אתר אינטרנט לבין דף נחיתה. דף נחיתה ממוקד יותר, מכיל עמוד אחד בניגוד לאתרים המכילים כמה וכמה דפים ויש לו מטרה מאוד ספציפית ומוגדרת. בניית דף נחיתה היא עבודה שחייבת להתבצע בצורה הטובה ביותר ועל ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר הן עבור בניית הדף מבחינה טכנית, הן עבור עיצוב הדף מבחינה גרפית והן עבור יצירת מלל שיווקי מושך ואיכותי בדף.

בניית דף נחיתה
מקור freepik

דף נחיתה- במה בעצם מדובר?

דף נחיתה יכול לשרת עסקים מגוונים לצורך מטרות שונות. מדובר על דפים שיעילים מאוד עבור קמפיינים נקודתיים, עבור עסקים שאינם מעוניינים להקים אתר שלם אלא להעביר מסר אחד ועוד.

על פניו נשמע כי דף נחיתה יכול להיות מאוד פשוט. מדובר לכורה על אתר קטן, אשר מורכב מעמוד יחיד ועם זאת, לאותו עמוד יש מספר מרכיבים ספציפיים שחשוב מאוד להכיר. המרכיב הראשון הוא הדף עצמו. הגולשים יכולים להגיע לדף נחיתה דרך גלישה בפלטפורמות שונות. דף הנחיתה ישמש בדרך כלל לצורך איסוף לידים שהם בעצם מתעניינים אשר לקבל פרטים אודות השירות או המבצע שמוצע בדף הנחיתה ועל כן משאירים את הפרטים שלהם בדף. יחד עם זאת, לעיתים דף נחיתה ישמש גם כדף מכירה. לאחר שהגולשים משאירים את הפרטים שלהם בדף הנחיתה, הם יעברו לדף אשר מודה להם ומעביר את הפרטים שלהם למערכת של בעל הדף. גם דף התודה יהיה בעל כתובת עצמאית וחשוב מאוד לחבר אותו למערכת מתאימה שתעביר באופן אוטומטי את הפרטים.

כיצד בונים דף נחיתה?

בנייה של דף נחיתה אולי נשמעת כמו דבר פשוט למדי, אך חשוב מאוד לדעת שגם אם כיום ישנן מערכות שונות אשר מציעות תבניות קיימים לצורך יצירה ועיצוב של דף נחיתה, הרי שמדובר על תבניות גנריות שמהוות בסיס עיצובי לדף נחיתה בלבד. חשוב מאוד להכניס אלמנטים גרפיים לדף, להשקיע מאוד במלל השיווקי בדף ולהעמיד את הדף על כתובת URL עצמאית משלו. בניה מקצועית של דף נחיתה חייבת להתבצע באמצעות שיתוף פעולה של כמה בעלי מקצוע: ראשית כל, המעצב הגרפי אשר תפקידו הוא לקבוע כיצד יראה הדף מבחינה ויזואלית. על המעצב להבין את המהות של העסק, מה הוא מציע לקהל שלו, איך הלוגו שלו נראה, איזה צבעים מייצגים את העסק ועוד וזאת בכדי שהוא יוכל לשלב את הכל בעיצוב הגרפי של דף הנחיתה.

איש מקצוע נוסף שצריך להיות מעורב בתהליך הוא הקופירייטר. הקופירייטר אחראי על הכתוב בדף וגם הוא צריך למצוא את המילים הנכונות והמשכנעות ביותר לדף הנחיתה. קופירייטר מקצועי לט יסתפק במילים יפות בלבד, אלא יחפש את הדרך הייחודית ביותר לדעת בגולשים באמצעות מילים.

איש מקצוע נוסף הוא המתכנת או בונה האתרים הרלוונטיים לצורך בניית דף הנחיתה עצמו. חשוב מאוד לבחור במתכת או בונה אתרים מקצועיים מאוד שיודעים כיצד להעמיד את דף הנחיתה ברשת האינטרנט בצורה הטובה ביותר, לקשר מערכת לשמירת הפרטים של הלידים ועוד.

כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר עבור יצירת דף נחיתה?

לא פעם דף נחיתה צריך להיות חלק מאסטרטגיה שיווקית כוללת באינטרנט. על כן, כדאי מאוד לבחור משרד פרסום אשר יסייע לכם לפרסם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר באינטרנט, כולל לבנות דף נחיתה לעסק שלכם שגולשים יגיעו אליו מקמפיין ממומן בגוגל או בכל דרך רלוונטית אחרת.

חשוב מאוד לבחור משרד פרסום מקצועי עבור פרסום באינטרנט בכלל ובניית דף נחיתה מקצועי בפרט.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...