Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בעיה עם הבנק – אל תפעלו בלי לקבל ייעוץ של עורך דין מוסמך

בעיה עם הבנק – אל תפעלו בלי לקבל ייעוץ של עורך דין מוסמך
קרדיט FREEPIK
קרדיט FREEPIK

ההתמודדות עם כל בעיה שצצה עם המערכת הבנקאית לאדם זה או אחר היא אתגר, גם בגלל שמדובר על מערכות רגולטוריות ברמה מאוד גבוהה, וגם בגלל שאתם לא תמיד יודעים באיזו שפה צריך לדבר עם הבנק שלכם. לכן, כאשר יש הגבלות קשות על חשבונות הבנק שלכם אתם רוצים לפנות בהקדם האפשרי לעזרתו של עורך דין מקצועי ומיומן מהצוות של משרד עורכי הדין איתי גת רימון. עורך דין מטעמכם יעשה את הכול כדי לתת לכם תשובות, ויסביר לבנק בדיוק את המצב המשפטי שבו אתם נמצאים כדי לנסות ולפתור את הבעיה.

התמודדות נכונה עם חשבונות מעוקלים

נניח ואתם מוצאים את עצמכם במצב שבו אתם מתמודדים עם עיקול חשבון בנק מסיבה כלשהיא, ההשלכה לכך היא הפרעה אקוטית בהרגלי החיים הקבועים של משפחה, ולכן חייבים לטפל בבעיה במהירות האפשרית וברצינות הראויה. במצב זה אתם אפילו לא יכולים ללכת ולרכוש מזון למשק הבית שלכם, כמו גם לטפל בצרכים הבסיסיים של בני המשפחה והילדים שלכם, לכן חשוב לא להזניח ולהקדיש לטיפול בכך את מלוא תשומת הלב.

עורך הדין שיעזור לכם לנהל את ההליך

איש המקצוע שאיתו אתם רוצים לעבוד כאשר יש לכם בעיות בתזרים המזומנים של חשבון הבנק הוא עורך דין חדלות פירעון. עורך הדין יכול לבחון את כל האספקטים של תשלומי החובות שלכם, ולהבין האם יש מקום לטיפול שורש עמוק שכולל הגשת בקשת חדלות פירעון, או לחילופין האם מדובר על תהליך את מנוהל מול נושים ספציפיים בלבד. הוא יסייע לכם להבין מה אתם צריכים לבצע על מנת לייצב את המצב הכלכלי שלכם ולדאוג לשגרת החיים הכלכלית הטובה ביותר למשפחה שלכם.

פשיטת רגל היא לא מילה גסה

אף על פי שלתהליך פשיטת רגל יש רע, אין זה אומר שמדובר בבחירה רעה במקרים מסוימים. ביחד עם עורך דין פשיטת רגל ניתן לבנות את התהליך בצורה מקצועית ונכונה שתטיב ותשפר את מצבכם הנוכחי, וכך, יתאפשר לכם לקבל הזדמנות שנייה לנהל את העניינים הפיננסיים של התא המשפחתי שלכם בצורה האחראית והרלוונטית. יחד עם עורך הדין תלמדו כיצד לנצל את כל הכלים שקיימים כיום בעולם הכלכלי על מנת לתת לכם מנופים לצמיחה ולניהול נכון של הכספים שלכם.

אנשי הצוות המקצועיים של משרד עורכי הדין איתי גת רימון לומדים לעומק את כל הפרטים הכי קטנים בתיק שלכם, לפני שהם נותנים לכם עצות משפטיות. לכן, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שיש מי שדואג לצרכים שלכם ועוזר לכם לקחת את ההחלטות הנכונות בתהליכי פשיטת רגל מורכבים. לפרטים נוספים חייגו 03-7795000

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הום סטיילינג - על מה ולמה?
בעולם האופנה והעיצוב, הבסיס הוא חשוב, אך הנגיעות הקטנות הן...
איך מטפלים בהתקרחות
תופעה שמחמירה עם השנים, כאשר חיי היומיום נהיים מלחיצים יותר...
להתחיל את החיים בראש שקט - כך תעשו זאת
כאשר אנשים מתחילים לחשוב על חיים משותפים, הם אינם אוהבים...
מה זה פנסיה ואיך מתכוננים לקראתה?
שמירה על אורח חיים רגיל ורמת ההכנסה בפנסיה הופכת כמעט...
עוסק מורשה מול עוסק פטור
פותחים עסק חדש? בוודאי שאלתם את עצמכם מהיכן מתחילים. פתיחת...
תיקון תנורים - תותי תיקונים
תיקון תנורים מתבצע עבור אנשים פרטיים, גופים עסקיים וציבוריים ועוד....
הפנינג פורים בקניון עופר: אירוע מרהיב בהפקת אסף משיח
הפנינג פורים בקניון עופר בחדרה - אירוע שנראה כמו מדע...
מערכת כריזה
מערכת כריזה
עסקים או ארגונים גדולים בדרך כלל יושבים בתוך מבנים רחבי...
טיפוח גינה ביתית בקלי קלות
יש לכם חצר פרטית? למה שלא תיהנו מאווירה של טבע...
מכונות תפירה תעשייתיות: חדשנות ויעילות בעידן המודרני
מכונות תפירה תעשייתיות משמשות אותנו עבור מגוון רחב מאוד של...