Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ברוך שפטרני ממצגת זו

ברוך שפטרני ממצגת זו

האירוע הכל כך חשוב בחייו של הנער, היום שהוא הופך לגבר צעיר הוא אירוע שקורה פעם אחת בחיים. אחד אחד מהדברים הבלתי נפרדים מהאירוע הן אותן 10-15 דקות בהן יושבים האורחים וצופים במצגת המתעדת את החתן מיום היוולדו ועד היום המיוחל. לרוב, המצגות יהיו עשויות בתוכנת פאוור פוינט מיושנות ויהיו מלוות בתמונות משתנות עם כתוביות וחץ מהמשפחה הקרובה אשר תזיל דמעה, שאר הקהל פשוט יהיה אדיש למצגת מפני שבכל אירוע של בר או בת מצווה הריטואל חוזר על עצמו ונהיה די מאוס ומשעמם. כיום, יותר ויותר חוגגים נעזרים בשירותיהם של אנשי מקצוע מומחים אשר עורכים להם מצגת עתירת אפקטים שהופכת להיות האירוע המרכזי בבר ובת המצווה ואירועי ציון דרך כאלו ואחרים.

ברוך שפטרני ממצגת זו

15 דקות של תהילה

כיום, בדור האינסטוש והפייסוש המתקדם לתמונות וסרטוני ווידאו יש חלק מרכזי ביותר בחייהם של הצעירים. רבים מתעסקים בבחירת האולם, התקליטן והצלם ומתעסקים פחות בבניית מצגת לבר מצווה מושקעת. האוכל, האולם הצלם והתקליטן הם בעיקר להנאת האורחים בעוד שהמצגת היא כמה דקות בהן הנער מקבל את קדמת הבמה ולכמה רגעים הוא יודע שכולם מתרכזים אך ורק בו, ובינינו? אין ילד שבסתר לבו לא חולם להיות סלב, אפילו אם זה רק לכמה רגעים. מצגת ערוכה ומושקעת תיתן לו בדיוק את זה כשאור הזרקורים יכוון רק עליו. הפקת מצגת שכזו ע"י מומחים תהפוך אותה לדינאמית ומותאמת בדיוק לאופי של דור ה-story.

שלבי הפקת המצגת

בין אם זו מצגת לבר ובת מצווה או מצגת ליום הולדת שלבי ההפקה של המצגת אינם משתנים ונכונים לגבי כל האירועים. בעלי האירוע יאספו תמונות וקטעי ווידאו נבחרים ויכתבו את הטקסטים אשר ברצונם יהיה לשלב במצגת אשר יתארו את אופיו המיוחד. לאחר אסיפת החומרים הם נשלחים לאנשי המקצוע מומחים אשר עורכים אותם בתהליך מורכב וישמרו עם הלקוח באופן רציף לשינויים ותיקונים לשביעות רצון הלקוח.

באירוע כה חשוב פונים למומחים

חברת MRT PARTY מתמחה בהכנת מצגות מקצועית, הפעלות ליום הולדת והשכרת ציוד לאירועים. לחברה וותק של שנים רבות עם מאות, אם לא אלפי אירועים באמתחתה ומציעה שירות מקצועי איכותי ואמין תוך שימת דגש על יחס חם ואישי בליווי בעלי האירוע. פנו אלינו לפרטים נוספים וייעוץ וביחד נהפוך את האירוע הבא שלכם לבלתי נשכח, לכם ולאורחים. ושנתראה רק בשמחות. התקשרו אלינו 050-8546680.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...