Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

גבי פרידמן מציג: ייעוץ עסקי למתחילים

גבי פרידמן מציג: ייעוץ עסקי למתחילים
קרדיט - Pixabay

גבי פרידמן ייעוץ עסקי

פתיחה

בראיון הבא אנו נכיר מקרוב את גבי פרידמן, מומחה מספר אחד בעולם השיווק והייעוץ העסקי. דמותו המרתקת והמובילה בתחום מציעה תובנות עמוקות לכל מי שמעוניין להבין איך נראית דרך להצלחה בעולם העסקי המודרני.

ש: גבי, איך התחלת את דרכך בעולם העסקים?

ת: התחלתי כמנהל קמפיינים בתחומים שונים ולאט לאט השתלבתי בעולם הייעוץ העסקי. כיום אני שותף ובעלים בחברת ייעוץ מובילה, וכן מנהל ובעלים של חברת שיווק המתמחה בשיווק דיגיטלי.

ש: מה היו האתגרים העיקריים שנתקלת בהם במהלך הקריירה שלך?

ת: אחד האתגרים המרכזיים היה להבין איך להקים ולנהל ארגונים בסביבה דיגיטלית משתנה. למדתי לעבור בין תפקידים ניהוליים שונים ולשלב בין ראיית עסקים רחבה לבין יכולות ניהוליות.

ש: איך הגעת להיות מוביל בתחום השיווק הדיגיטלי?

ת: ההבנה של התחום הדיגיטלי והיכולת להציע פתרונות חדשניים לבעיות עסקיות מורכבות היוו את המפתח. אני מבצע מחקר עמוק ומתכונן היטב לכל פגישה, מה שמאפשר לי להצליח ולהוביל.

ש: מהם הערכים שמנחים אותך בעבודתך?

ת: אני משלב בין יצירתיות וחדות ראייה לבין התמדה ואחריות. ערכי האמונה, האמינות והחשיבות לתהליכים ולאנשים מעצבים כל פעולה שלי ומהווים עקביות בכל פרויקט ומפגש עסקי.

ש: איך אתה משקיע בקהילה ובחברה?

ת: אני משתף פעולה עם עמותות וארגונים חברתיים כדי לקדם ערכים חברתיים וחינוכיים. אני מאמין שזה חלק מהאחריות שלנו לשפר את איכות החיים בקהילה ולתרום מהידע והמשאבים שלנו.

ש: כיצד אתה משלב בין תפקידי ניהול שונים כמו CMO ו-CFO וגם מנכ\"ל בעסקים שלך?

ת: השילוב בין תפקידים שונים מחייב הבנה עמוקה וידע נרחב בתחומים השונים של העסק. אני מקפיד להשקיע בלמידה מתמדת ובהכנה נכונה לכל תפקיד, מה שמאפשר לי לנהל ביעילות ובמקצועיות את הארגונים שלי.

ש: מה מוביל אותך להצלחה בכל אחד מהפרויקטים שבהם אתה מעורב?

ת: היכולת להתמודד עם אתגרים בצורה יצירתית ולשמור על ראיית עסקים רחבה היא מפתח. כל פרויקט הוא הזדמנות להשקעה מקצועית ולימוד חדש, ואני מוצא חשיבות גדולה ביצירת ערך מוסף ובפיתוח רעיונות חדשניים.

ש: איך אתה מתמודד עם הצורך להתאים את עצמך לתחומי עסקים חדשים?

ת: אני חוקר תמיד תחומים חדשים ומשקיע זמן בהבנתם. זה מאפשר לי להציע פתרונות ייחודיים ומותאמים לכל לקוח. הבנת העניינים העסקיים המגוונים של לקוחותי מאפשרת לי ליצור קשר יעיל ומוצלח עם כל אחד מהם.

ש: מהם השיקולים שלך בעת קבלת החלטות עסקיות?

ת: ההחלטות שלי מבוססות על מחקר עמוק, הבנה רחבה של התחום וגישה אסטרטגית. אני שוקל את האופציות השונות ומכוון לפעולות שימשיכו לשמר את הערכים והאמינות שהובילו אותי להצלחה.

ש: איך אתה מחזק את צוותי העובדים שלך ומהם האתגרים בפיתוח צוות?

ת: אני מתמקד בתקשורת פתוחה ומקצועית. מכיר בערך האדם ובחשיבות המוטיבציה של כל חבר בצוות. מאמין שאווירת עבודה חיובית ותומכת יוצרת תוצאות מעולות ומגבירה את המוטיבציה והמחויבות.

ש: מהו הגורם המרכזי שהופך אותך למנהיג יעיל בתחום העסקי?

ת: חשוב לי להיות מנהיג שלא רק מוביל מלפנים אלא גם מקשיב לצוות שלו וללקוחותיו. היכולת לאמץ גישה הוליסטית, שמשלבת ניהול מקצועי עם התחשבות בצרכים האנושיים והאישיים של המעורבים, היא מפתח להצלחה.

ש: כיצד אתה מקדם חדשנות בתחומים בהם אתה פועל?

ת: חדשנות עבורי היא לא רק ביצוע של רעיונות חדשים אלא גם השאלה של \'איך אפשר לעשות זאת טוב יותר\'. אני מעודד חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסה בקרב כל הצוותים שלי ומבקש להתמודד עם בעיות בדרכים שלא ננקטו בהן בעבר.

ש: מהם האתגרים העיקריים של ניהול חברות בינלאומיות ובתחומים שונים?

ת: ניהול חברות בינלאומיות דורש הבנה של תרבויות שונות והתמודדות עם חוקים ותקנות רבים. כמנהל, חייבים להיות מסוגלים להתאים את עצמך למהירות של שוקים שונים ולהבטיח תקשורת יעילה ומדויקת בין חלקים שונים של הארגון.

ש: איך אתה מיישם את עקרונות האחריות החברתית בעסקים שלך?

ת: אני מתחייב לפעולות שמחזקות את הקהילה ותומכות בסביבה. זה כולל השקעה בפרויקטים חברתיים, יצירת שותפויות עם ארגונים ללא מטרות רווח והקפדה על פעולות עסקיות שמחשיבות את ההשפעה החברתית והסביבתית.

ש: מהי התובנה החשובה ביותר שלמדת במהלך הקריירה שלך?

ת: התובנה החשובה ביותר היא שההצלחה האמיתית מושגת כאשר אתה לא רק חותר לפיתוח העסק שלך, אלא גם לתרומה משמעותית לחברה. הפיכת הערכים למעשים היא מפתח ליצירת ערך עסקי אמיתי ועמוק.

סיום

לסיום הראיון עם גבי פרידמן, אנו נשארים עם תמונה מרשימה של איש עסקים שמגלם בתוכו את האידיאל של שילוב בין הצלחה פרטית לבין תרומה לחברה. פרידמן, בזכות יכולותיו הייחודיות והרחבות, מדגים את הדרך בה יזמים ומנהיגים יכולים להשפיע לא רק על העסקים שבראשם הם עומדים, אלא גם על הקהילה והחברה בכלל.

האופן בו הוא משלב חדשנות עם אחריות חברתית מוביל אותו להיות דוגמה בולטת לגישה הוליסטית בניהול עסקים. פרידמן לא מסתפק בהצלחה המדידה במספרים וברווחים בלבד, אלא מבקש להשיג הצלחה שמורגשת גם בתורמה ממשית לסביבה ולחברה שבה הוא פועל. זו פילוסופיה שמתבטאת בכל פרויקט ויוזמה שהוא מוביל, ובכל שיח והחלטה שהוא נוטל.

גבי פרידמן משאיר אחריו רושם של מנהיג עם חזון, מוטיבציה ויכולת ייחודית לפתור בעיות תוך כדי הבטחת טובת הכלל. הוא מהווה מקור השראה לכל מי ששואף לשלב בין פיתוח עסקי לבין תרומה חברתית וסביבתית, ומוכיח שהדרך להצלחה בעולם העסקים המודרני עוברת דרך הלב והמוסר, לא רק דרך הכיס.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד בוחרים בצורה הטובה ביותר מושב בטיחות לתינוק?
בחירת מושב בטיחות לתינוק לרכב מהווה דבר בסיסי וחשוב מאוד....
אורון נדל"ן מצדיעה למשרתי המילואים וכוחות הביטחון: הנחות של עד 300,000 ₪ לדירה חדשה, לרוכשים דרך מועדון 'בהצדעה'
מאז תחילת המלחמה, משרתים עשרות מעובדי חברת אורון נדל"ן במילואים...
פינוי דירה בתל אביב: מה אנחנו באמת צריכים לדעת?
הבנת תהליך הפינוי כאשר עומדים בפני פינוי בתל אביב והסביבה, חשוב להבין...
מדריך מקצועי לבחירת והתקנת טפטים בתל אביב
בחירת הטפט הנכון בבחירת טפטים לבית בתל אביב, קחו בחשבון את...
איך לשפר תקשורת בין בני זוג
תקשורת היא אחד מגורמי המפתח לזוגיות טובה. למעשה, תקשורת אפקטיבית...
הגיע הרגע לטפל בירושה? אל תעשו את זה לבד
טיפול בירושה אינו עניין קל. גם אם הכנתם את עצמכם...
מכשיר שמיעה מומלץ של סאונד מכשירי שמיעה
ממש כמו משקפיים, גם מכשירי שמיעה חייבים להיות מותאמים לכל...
לעבוד במפעל בטוח ומוגן מכל הכיוונים
מפעלים חייבים להיות המקום הכי בטוח לעבוד בהם מבחינת שימוש...
איך מעצבים את קירות הבית בצורה קצת אחרת?
לא אחת קורה לכם שאתם מביטים על קירות הבית שלכם...
מרגישים קושי נפשי מורכב? פנו לטיפול דחוף
אף אחד מאיתנו לא קם בבוקר ומתכנן להרגיש רע. ממש...