Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

גיוס עובדים בטוח – כולל גם בדיקות פוליגרף

גיוס עובדים בטוח – כולל גם בדיקות פוליגרף

גיוס עובד חדש לחברות, במיוחד אם אלו הן חברות שעוסקות בעולמות תוכן רגישים, חברות שמתעסקות עם כספים וכד', היא משימה מאוד מורכבת שיש לתת עליה את הדעת. כדי להבטיח את מידת האמינות של המועמד לגיוס לחברה, אתם רוצים להשתמש בכל העזרים הטכניים הקיימים, כולל בדיקת פוליגרף. מכון S.K.Y. מבצע בדיקות מעין אלה אשר נועדו לאפשר לכל מעסיק בשוק לקחת החלטות מקצועיות על בסיס מידע מהימן בכדי לדעת האם כדאי לקבל את אותו מועמד לשורותיו, או שמא עדיף לוותר על אותו מועמד בשל מסוכנתו לחברה או לאירגון.

גיוס עובדים בטוח – כולל גם בדיקות פוליגרף

מה היא בדיקת פוליגרף?

בדיקת פוליגרף היא בדיקה במכונה לגילוי אמת, אשר מתמקדת בזיהוי שינויים פיזיולוגיים בגופו של הפרט. מכון פוליגרף בירושלים, מכון S.K.Y, ובכל סניפיו השונים ברחבי הארץ, יכול לבצע את הבדיקה לאלו הנמצאים בתהליכי המיון לחברה שלכם. על בסיס תוצאות מבחן האמינות של תהליך המיון הקפדני שנערך מכון הפוליגרף S.K.Y. תוכלו לבחור את העובדים המתאימים להצטרף לשורות הצוותים בחברה שלכם. כמובן שיש צורך לבצע את הבדיקה לפי כל אמות המידה המקצועיות ובעזרת מכשיר מתוקף ומאוזן.

 

אמינות העובד עומדת למבחן

בכל פעם שבה אתם מבקשים לבצע בדיקת פוליגרף לעובד אתם בעצם לכאורה מטילים ספק בעובד או באמינות האירועים כפי שהתרחשו במקום העבודה שלכם. בין שמדובר על עובד חדש ולא מוכר, ובין שמדובר על עובד מנוסה, מבחן הפוליגרף מאפשר לכם להרכיב את התמונה המלאה אודות השתלשלות האירועים שפגעה בארגון שלכם או שעלולה לפגוע בעתיד. כתוצאה מכך, אתם יכולים לקחת החלטות בנוגע לתחילת העסקה או המשכה, ולשמור על הארגון שלכם לטווח הארוך.

 

לקיחת אחריות על גיוסים – כדי לשמור על העסק

בדומה למניעת אירועים מצערים בתוך בית העסק, מנהלים רבים בוחרים להתמיד במבחני פוליגרף לכל מועמד ומועמדת שנמצאים בתהליך הגיוס. האחריות שלכם לתהליך הוגן, כלפי הארגון והמועמדים, היא לשמור על הוגנות ושקיפות. על כן, מומלץ מאוד להיות שקופים ולנהוג בצורה אחראית גם אל מול המועמדים שלכם. כבר בשלבי הגיוס הראשונים תרצו להבטיח שהמועמדים מוכנים לעבור בדיקת פוליגרף ומבינים את השלכות הבדיקה על תהליך הגיוס כולו. מידת ההצלחה שלכם תלויה ביכולת לגרום לעובדים להרגיש בנוח לומר את האמת, ובמידה שהם לא דבקים באמת, מכונת הפוליגרף תצליח לזהות אותם ולהתריע על כך מראש.

מכון S.K.Y הוא מכון מורשה שעוסק במתן שירותי פוליגרף לאנשים פרטיים ולגופים מקצועיים. אנו מלווים את הלקוחות שלנו בתהליכי גיוס עובדים לחברות רגישות ולתפקידים מיוחדים, תוך מתן שירותים מקצועיים מהימנים ואמינים של בדיקות מיוחדות במינן, בתדירות המתאימה לכל לקוח. לפרטים נוספים וליצירת קשר עם צוות החברה, התקשרו- 1800-201070.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עבודה עם עורך דין במקרה של נזקי גוף
נזקי גוף מתייחסים לנזק פיזי, רגשי או פסיכולוגי הנגרם לאדם...
הכי קרוב לאמא
תינוק חדש הוא קסם וחוויה ועונג מתוק ובראשיתי, נכון. תינוק...
כיצד בוחרים בצורה הטובה ביותר מושב בטיחות לתינוק?
בחירת מושב בטיחות לתינוק לרכב מהווה דבר בסיסי וחשוב מאוד....
אורון נדל"ן מצדיעה למשרתי המילואים וכוחות הביטחון: הנחות של עד 300,000 ₪ לדירה חדשה, לרוכשים דרך מועדון 'בהצדעה'
מאז תחילת המלחמה, משרתים עשרות מעובדי חברת אורון נדל"ן במילואים...
פינוי דירה בתל אביב: מה אנחנו באמת צריכים לדעת?
הבנת תהליך הפינוי כאשר עומדים בפני פינוי בתל אביב והסביבה, חשוב להבין...
מדריך מקצועי לבחירת והתקנת טפטים בתל אביב
בחירת הטפט הנכון בבחירת טפטים לבית בתל אביב, קחו בחשבון את...
איך לשפר תקשורת בין בני זוג
תקשורת היא אחד מגורמי המפתח לזוגיות טובה. למעשה, תקשורת אפקטיבית...
הגיע הרגע לטפל בירושה? אל תעשו את זה לבד
טיפול בירושה אינו עניין קל. גם אם הכנתם את עצמכם...
מכשיר שמיעה מומלץ של סאונד מכשירי שמיעה
ממש כמו משקפיים, גם מכשירי שמיעה חייבים להיות מותאמים לכל...
לעבוד במפעל בטוח ומוגן מכל הכיוונים
מפעלים חייבים להיות המקום הכי בטוח לעבוד בהם מבחינת שימוש...