Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

גירושים לא חייבים להפוך לקרב

גירושים לא חייבים להפוך לקרב
קרדיט Canva

פירוק תא משפחתי לא חייב להיות הרבה יותר קשה מהאתגר הרגשי שהוא מזמן לבני הזוג ואם יש ילדים – גם להם. בני זוג שנפרדים צריכים לעבור על פי חוקי ישראל הליך גישור קצר בתחילה על מנת להגיע לכמה שיותר הסכמות לאחר הגשת תביעת גירושין וזה חיוני. זוהי ההזדמנות שלהם ליישר את ההדורים ולהתגרש בהסכמה ככל האפשר. עורכי דין רבים מבינים היום שככל שמגיעים ליותר הסכמות בתהליכי הגירושין כך זה גם יכול לקדם את הלקוחות שלהם לתוצאה הרצויה ולשמור על הזכויות והאינטרסים שלהם שבאים במקום ראשון. המטרה שלכם היא לנסות לפתור כמה שיותר מחלוקות לפני שיכריעו בהן בשבילכם ואת זה עושה למענכם עורכת הדין שלכם, שעוזרת לגשר ולתווך על הפערים ביניכם. עו"ד מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין מציעה לכם ייצוג וניהול תיק גירושין מבלי להתפשר על הזכויות שלכם ועל מה שמגיע לכם, אבל להשתדל לסיים זאת בכמה שפחות קרבות לא נעימים.

כשהמציאות מחייבת, טובת הילד קובעת

מערכות יחסים בין אנשים נקלעות לא פעם למחלוקות ולמצבים קשים כמו התנערות אבות מהאהבות שלהם, לא רק בגלל בעיית תשלום מזונות. כשאין ברירה אלא לחייב אבות להכיר באבהות שלהם למרות התכחשותם, כי טובת הילד מחייבת זאת, יש מי שעומדת לצדכם ומייצגת אתכם בתהליך. עורכת הדין שלכם תגיש בשמכן תביעת אבהות על כל המשתמע מכך, כולל בדיקת רקמות וכולל תשלום מזונות שמגיעים לילד. זה לא דבר שאפשר להתפשר עליו לנוכח החוק והמציאות שמחייבת נוכחות של אבא בחיי ילדו. לקיחת אחריות מגיעה לפעמים רק אחרי פסיקת בית המשפט וזה מה שצריך לעשות כדי שהילד יידע מיהו.

לחתום את הפרידה בהסכם גירושין

מרגע שמחליטים להיפרד חשוב לעשות כמה שיותר דברים בהסכמה ואפילו לבוא לעורכת הדין שלכם עם מסמך שבו מסכמים את הנקודות החשובות מבחינתכם. זה יהיה הבסיס לניסוח הסכם גירושין בהסכמה שיוגש לבית המשפט לענייני משפחה ומשם לקבלת גט בבית הדין הרבני. ככל שעושים זאת בצורה מסודרת חוסכים הרבה מאוד משקעים רגשיים עכורים והם יקרים יותר מהתשלום על הליכי משפט גירושין מתמשכים וכאובים. כך שבסופו של דבר, זה משתלם לכולם להגיע לגירושין מסודרים וערוכים היטב על כל המשמעויות וההשלכות לעתיד. עו"ד מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין מייעצת לכם ומנסחת למענכם הסכם גירושין שלוקח בחשבון גם היבטים עתידיים, אם יש לכם ילדים, ומסכם כל מה שחשוב לכם לקבוע כדי לא להילחם מלחמות מיותרות לשווא.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עד כמה בעיות גב נפוצות?
בעיות גב נפוצות מאוד. זה יכול להיות די קשה לחיות...
מתנה שכל יולדת לא תוכל לשכוח
לקנות מתנה ליולדת זו משימה שכולנו מתמודדים איתה מידי פעם....
איזו משכנתא מתאימה לרכישת דירה שנייה להשקעה
אם חשבתם עד היום שתקבלו באופן אוטומטי משכנתא לדירה להשקעה...
"טיפולי" תל אביב: המקום שבו התפתחות ילדכם במרכז
התפתחות ילדכם היא מסע מרתק ומלא הפתעות. מהרגע שאתם יוצאים...
עיניים דרמטיות ויפות לכל החיים
מראה העיניים הדרמטי והמודגש הוא אחד המראות הנחשקים ביותר וזה...
אתם קובעים איך תרצו להתגרש
נהוג לחשוב שבהליכי גירושין אין לכם הרבה שליטה על מה...
החשיבות בסיוע עורך דין בעת גירושין
הזדקקות לשירותים משפטיים יכולה לפגוש אותנו בכל מקום בחיים, בין...
במקרה של תאונת דרכים חשוב לדעת אל מי לפנות
ישנם מקרים בחיים שיכולים לתפוס אותנו לא מוכנים, תאונות דרכים...
איך לגרום לשיער שלך להיראות מעולה על ידי שינוי קטן במוצרי הטיפוח לשיער שלך?
היותו טבעי לחלוטין ונטול חומרי ניקוי קשים הם רק שניים...
להחזיק את הפנים במצב מורם לאורך זמן- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך מתבגר גם העור שלנו ובמיוחד עור...