Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

גירושים לא חייבים להפוך לקרב

גירושים לא חייבים להפוך לקרב
קרדיט Canva

פירוק תא משפחתי לא חייב להיות הרבה יותר קשה מהאתגר הרגשי שהוא מזמן לבני הזוג ואם יש ילדים – גם להם. בני זוג שנפרדים צריכים לעבור על פי חוקי ישראל הליך גישור קצר בתחילה על מנת להגיע לכמה שיותר הסכמות לאחר הגשת תביעת גירושין וזה חיוני. זוהי ההזדמנות שלהם ליישר את ההדורים ולהתגרש בהסכמה ככל האפשר. עורכי דין רבים מבינים היום שככל שמגיעים ליותר הסכמות בתהליכי הגירושין כך זה גם יכול לקדם את הלקוחות שלהם לתוצאה הרצויה ולשמור על הזכויות והאינטרסים שלהם שבאים במקום ראשון. המטרה שלכם היא לנסות לפתור כמה שיותר מחלוקות לפני שיכריעו בהן בשבילכם ואת זה עושה למענכם עורכת הדין שלכם, שעוזרת לגשר ולתווך על הפערים ביניכם. עו"ד מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין מציעה לכם ייצוג וניהול תיק גירושין מבלי להתפשר על הזכויות שלכם ועל מה שמגיע לכם, אבל להשתדל לסיים זאת בכמה שפחות קרבות לא נעימים.

כשהמציאות מחייבת, טובת הילד קובעת

מערכות יחסים בין אנשים נקלעות לא פעם למחלוקות ולמצבים קשים כמו התנערות אבות מהאהבות שלהם, לא רק בגלל בעיית תשלום מזונות. כשאין ברירה אלא לחייב אבות להכיר באבהות שלהם למרות התכחשותם, כי טובת הילד מחייבת זאת, יש מי שעומדת לצדכם ומייצגת אתכם בתהליך. עורכת הדין שלכם תגיש בשמכן תביעת אבהות על כל המשתמע מכך, כולל בדיקת רקמות וכולל תשלום מזונות שמגיעים לילד. זה לא דבר שאפשר להתפשר עליו לנוכח החוק והמציאות שמחייבת נוכחות של אבא בחיי ילדו. לקיחת אחריות מגיעה לפעמים רק אחרי פסיקת בית המשפט וזה מה שצריך לעשות כדי שהילד יידע מיהו.

לחתום את הפרידה בהסכם גירושין

מרגע שמחליטים להיפרד חשוב לעשות כמה שיותר דברים בהסכמה ואפילו לבוא לעורכת הדין שלכם עם מסמך שבו מסכמים את הנקודות החשובות מבחינתכם. זה יהיה הבסיס לניסוח הסכם גירושין בהסכמה שיוגש לבית המשפט לענייני משפחה ומשם לקבלת גט בבית הדין הרבני. ככל שעושים זאת בצורה מסודרת חוסכים הרבה מאוד משקעים רגשיים עכורים והם יקרים יותר מהתשלום על הליכי משפט גירושין מתמשכים וכאובים. כך שבסופו של דבר, זה משתלם לכולם להגיע לגירושין מסודרים וערוכים היטב על כל המשמעויות וההשלכות לעתיד. עו"ד מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין מייעצת לכם ומנסחת למענכם הסכם גירושין שלוקח בחשבון גם היבטים עתידיים, אם יש לכם ילדים, ומסכם כל מה שחשוב לכם לקבוע כדי לא להילחם מלחמות מיותרות לשווא.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...