Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ד"ר סמדר פקר ניר – כירורגית שד מומלצת ומקצועית

ד"ר סמדר פקר ניר – כירורגית שד מומלצת ומקצועית
קרדיט FREEPIK

בישראל, למעלה מ-5000 נשים מאובחנות בכל שנה בסרטן השד. באופן נרחב יותר, מדובר במחלה הממאירה השכיחה ביותר במערב כיום. כך, גוברת המודעות לביצוע בדיקות מקדימות וביקורות ולצד זאת, חל שיפור משמעותי בתחום הטיפול במחלה. ד"ר מסדר פקר ניר הינה כירורגית שד מומלצת אשר רואה בעבודתה שליחות של ממש, כאשר היא מלווה נשים רבות מידי שנה מזה שנים רבות.

השיפור הכללי בעולמות הטיפול במחלה, הכוללים כירורגיית שד מתקדמת, טיפולים ביולוגיים, אונקולוגים וטיפולי קרינה חדשניים, הפכו את סרטן השד לבר-החלמה בשיעורים גבוהים ובעיקר במצבים בהם התגלה בשלב מוקדם. כך, כיום ההמלצה היא להיבדק מידי שנה, לעלות על קיומו של הסרטן בשלב מוקדם ככל האפשר ולהעלות את סיכויי ההחלמה.

כירורגית שד מומלצת – הדמות המקצועית הראשונה שתפגשי

תחום רפואת השד הינו רחב ומאתגר, הן מבחינת מגוון הטיפולים והניתוחים ודרכי הטיפול הקיימות וכמובן, בשל הקשר המיוחד אשר נוצר בין כירורגית שד מומלצת ובין המטופלות אשר מתדפקות על דלתה. יש משהו כה חזק בקשר בין רופאה – המבינה את מצבה של המטופלת ותחושותיה כאישה בעצמה, ובין המטופלת אשר מוצאת אוזן קשבת וכתף תומכת בגורם מקצועי נשי, הרבה מעבר לשירות הרפואי.

ד"ר פקר ניר, ככירורגית שד בעצמה, היא הדמות המקצועית הראשונה אותה פוגשות נשים רבות בתחילת הדרך. היא זו שמבצעת את הבדיקות ומוצאת את התהליך הגידולי בגופה של האישה. כך, היא הראשונה לנווט בנבכי מחלתה של המטופלת, מעדכנת אותה על כל הפרטים ומייעצת לה להמשך.

כך, מלבד היותה גורם מקצועי ראשוני אשר מפגיש בין המטופלת ומחלתה, מהווה הכירורגית חלק מצוות רחב ורב תחומי המוביל את הפעילות הטיפולית בהתאם לצורך; פתולוגיה, קרינה, גנטיקה, אונקולוגיה ועוד רבים. תפקידה של כירורגית השד לאחר קבלת האבחון, הוא להעניק למטופלת רשת של תמיכה וליווי הכוללת את הקשר בינה ובין הצוות המטפל, עדכון שקוף וברור בנוגע למצבה והשיקולים הרפואיים להמשך הדרך.

חשוב לציין שלרוב, לאחר אבחון הגידול, הטיפול הראשוני יהיה כירורגי במטרה להסיר את התהליך ולבצע ביופסיה. בהתאם לשיקולי הצוות הרפואי והמסקנות העולות מהביופסיה, ייתכן שיהיה צורך להתחיל טיפולים ביולוגיים ו/או כימותרפיים על מנת למנוע מהגידול לחזור. בשלב הבא, המטופלת חוזרת לרוב אל כירורגית השד להשלמת הטיפול.

אבחנה מוקדמת היא מעל הכל

לא בכדי הרחובות והמדיה מתמלאים בפרסומות אשר מזכירות לנשים להגיע לבדיקה אצל כירורגית שד מומלצת – ידוע שאבחון מוקדם יוכל להציל חיים וזו בדיוק המטרה. לכן, את שקוראת את המילים הללו, אם עדיין לא נבדקת השנה זה הזמן שלך ליצור קשר עם ד"ר פקר ניר, ולקבוע את הבדיקה השנתית לגילוי מוקדם של סרטן השד. זהו אחד הדברים החשובים שתעשי למען עצמך וככל שתקדימי, כך ייטב.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...