Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

האם גירושין חייבים להיות מסובכים וקשים?

האם גירושין חייבים להיות מסובכים וקשים?
קרדיט - Canva

זוגות מכירים זה את זה ויודעים בדרך כלל גם מהן נקודות התורפה שלהם, אולם רבים מופתעים לגלות את האישיות האמיתית של בני הזוג רק בזמן הליכי גירושין. לא בכדי נהוג לומר שכדי להתחתן צריך לדעת ממי מתגרשים, משום שדווקא במשבר כזה מתגלים הקשיים האמיתיים של אנשים. יש גם הפתעות מהכיוון השני, של אנשים שמגלים שדווקא קל להם להתגרש משום שהפרטנרים רוצים לגמור עם זה כמה שיותר מהר ולהמשיך בדרכם. לא תמיד יש אפשרות לצפות את המהלכים אבל עורך דין גירושין מומלץ תמיד יכין אתכם לכל האפשרויות כאשר תפנו אליו להתייעצות על מנת לקבל ייצוג בתיק הגירושין שלכם. לא אמורות להיות בעיות כלשהן כאשר מחליטים להתגרש בהסכמה, למשל, אבל גם את זה צריך לעשות יחד ולקבל כמה שיותר החלטות ביחד ולנסח בהסכם גירושין שיקבל תוקף משפטי ויועבר למתן גט ברבנות. בכל התהליכים האלה יכול ללוות אתכם מקצועית משרד עורכי הדין של שרון סגל שמנהל את מרכז המידע להליכי גירושין ודיני משפחה, על כל הניסיון והידע שלו מעל ל13 שנים של ידע צבור ואלפי לקוחות .

להתחתן או לחיות יחד?

מבחינת החוק בישראל לא חייבים להתחתן על מנת לקבל הכרה של זוג שמנהל משק בית משותף, אם פונים לעזרת עורך דין הסכם ממון ומנסחים יחד הסכם שמקבל תוקף ואישור בבית המשפט. הסכם ממון יכול להיקרא גם הסכם ידועים בציבור כאשר מתכוונים לא להתחתן, אלא לחיות יחד ולהסכים מראש על כל הנושאים שמוסדרים על פי חוק על ידי נישואין. החוק בישראל מכיר בהסכם ידועים בציבור ויש להם מעמד חוקי, והחוק גם מכיר בהסכם ממון שעורכים וחותמים עליו גם מי שרוצה להתחתן ולהסדיר מראש ענייני ממון ורכוש לפני שיגיעו לכלל גירושין, במקרה הגרוע ביותר. הסכמים אלה אינם פוגעים באהבה או ברצון לחיות יחד כאשר הם נעשים ברגישות ובתבונה ורצוי מאוד לתת עליהם את הדעת כדי להבין לקראת מה הולכים וכדי למנוע מחלוקות שיעיבו על הזוגיות והמשפחה שלכם בהמשך.

המשפחה זקוקה לשירות הטוב ביותר

עורכי דין משפחה מלווים אתכם ברגעים רגישים מאוד ובמשברים דיסקרטיים שמחייבים ידע משפטי רב והרבה ניסיון, על מנת שתגיעו להחלטות הנכונות. ייצוג משפטי נאות והידע והניסיון של עורכי הדין שלכם קובעים גם עד כמה יגנו על הזכויות שלכם בכל הליך שייעשה בהתאם לחוק ולאפשרויות שהוא מציב לפניכם. משרד עורכי הדין של שרון סגל שמנהל את מרכז המידע להליכי גירושין ודיני משפחה מייצג לקוחות רבים בתחום המשפחה ומלווה אותם בזמן קבלת החלטות בייצוג המשפטי הטוב ביותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...
מיזוג אוויר נכון מחייב תכנון
איכות האוויר והמיזוג במבנה שבו אנחנו שוהים נמדדת בכך שאנחנו...
צמידים עדינים
צמידים הם עולם ומלואו -ישנם כל כך הרבה סוגים, סגנונות...