Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הבניין בו אתם גרים דורש טיפול מקצועי? יש למי לפנות

הבניין בו אתם גרים דורש טיפול מקצועי? יש למי לפנות

בנינים רבי קומות מהווים פרויקט מורכב לא רק בבנייתם אלא גם בתחזוקה שלהם. בסיס המבנה חייב להיות חזק ומטופל. כך גם איטום המבנה- הקירות והגג, כדי למנוע נזילות שיפגעו בדירות או במשרדים שבבניין וגם שלא יגרמו לשחיקה של הטיח והבטון. אם שיפוץ בניין בעל מספר קומות מועט אפשרי באמצעות פיגומים ומנוף לא גדול, כאשר מדובר על מבנה רב קומות הדבר כמובן מורכב הרבה יותר. מעבר לכך שנדרשות יותר פעולות לתחזוקת המבנה, הן צריכות להתבצע בגובה, גם עשרות מטרים מעל פני הקרקע. עבודה בגובה דורשת הן ציוד ייחודי המאפשר את ביצוע העבודה ביעילות והן כמובן ציוד המאבטח באופן מוחלט את הפועלים אשר מבצעים את אותה עבודה. השיפוץ אשר מתבצע בבניין יכול להיות נקודתי כמו תיקון נקודת טיח או בטון ספציפית ויכול להיות גם מקיף הכולל שיקום מעטפת שלמה של הבניין. כך או כך, רק חברה מקצועית יכולה לעשות זאת.

שיפוץ בניין רב קומות- עבודה הדורשת ניהול קפדני

שיפוץ מבנה בכל סדר גודל דורש ניהול של קבלן מוסמך ובל ניסיון. בבניין רב קומות ניהול הפרויקט דורש ניסיון רב יותר ויכולת לפקח ולנהל אלמנטים רבים במקביל. כאשר זהו שיפוץ מקיף הכולל לדוגמה איטום קיר חיצוני בבניין לצד עבודות שיקום בטון, צביעת קירות חיצוניים ועבודות נוספות, הפרויקט מורכב מאוד ודורש הקפדה רבה. ההקפדה והפיקוח חשובים גם לשם ביצוע העבודה כפי שצריך ובאיכות טובה מאוד וגם על מנת לשמור על בטיחות העובדים, הדיירים ועוברים ושבים ההולכים בסמוך למבנה. העבודה בהתאם להוראות הבטיחות היא קריטית. פיגומים למשל צריכים להיות מעוגנים היטב לקירות המבנה. צריכים להיות כל האמצעים שימנעו נפילת חומרים או חלקים מהגובה. גם אם מדובר על חפץ קטן, כאשר הוא נופל מהגובה, מהירות הנפילה ובהתאם לכך עוצמת הפגיעה הן גבוהות בהרבה מאשר כשזו נפילה מגובה נמוך. על כל אלה חייבת להקפיד החברה המנהלת את הפרויקט.

דרכים לביצוע עבודות בגובה

ישנן מספר דרכים לבצע עבודות בגובה תוך התקדמות לאורך הבניין ועליה בגובה. היום ניתן לראות יותר ויותר פרויקטים בהן מתבצעות עבודות גובה בסנפלינג. יתרון משמעותי של ביצוע העבודה בסנפלינג ביחס לחלופות אחרות כמו על גבי פיגומים או בסל הרמה של מנוף הוא יותר גמישות בתנועה והיכולת להתקדם לאורך הקומה וגם לגובה ולדייק יותר את המיקום. עם זאת, נדרשת הכשרה מעולה של העובדים המבצעים את העבודה בשיטה זו והם חייבים להיות מצוידים בציוד הבטיחות הנדרש.

חברת דהרמה עוסקת בתחום עבודות בניה ושיפוצים ועבודות בגובה תוך שילוב בין מקצועיות ליצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה כיצד להתמודד עם בעיה או עם תנאי שטח לא פשוטים בצורה הטובה ביותר.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...