Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הדפסה על בלוק עץ

הדפסה על בלוק עץ
קרדיט לתמונה :סי די פלוס – מיתוג ופרסום לעסקים www.cdplus.co.il

תמונות מודפסות על עץ נהיו יותר ויותר פופולריות בשנים האחרונות ויש לכך סיבות רבות וטובות, כשהעיקרית מבניהן היא היופי הייחודי והטבעי של העץ שעוטף את התמונה והצורה שבה כל תמונה שמוטמעת בתוכו, מצליחה להשתלב בכל רקע בחלל. הדפסה על עץ תספק מראה חם, אישי ואותנטי לכל תמונה מקורית שלכם וגם תהווה שי מושלם לכל אדם יקר. במאמר לפניכם נרחיב אודות הדפסה על בלוק עץ, למי זה מתאים וכיצד מתבצעת סוג הדפסה זו.

הדפסה על בלוק עץ
קרדיט לתמונה :סי די פלוס – מיתוג ופרסום לעסקים www.cdplus.co.il

בלוק עץ עם מראה ייחודי

בכל שימוש שנעשה בחומרים טבעיים לא נוכל באמת ליצור שני מוצרים שיהיו לגמרי זהים. מה שאומר שלא קיימים שני מוצרים שהם אותו דבר, ושלכל בלוק עץ יהיה מראה ייחודי. התכונה הזו של העץ, בצירוף של טכניקת ההדפסה תספק תמונות חדות, מלאות בגוונים ובעלות איכות גבוהה, שתגרום לכל מוצר להראות כמו מיני יצירת אומנות.

למי זה מתאים?

הדפסות אלו יתאימו בכל הזדמנות בה תרצו להעניק מזכרות לאנשים שאתם אוהבים, מתנות ממותגות, מתנות לסוף שנה ועוד. כל מתנה שעשויה מבלוק עץ טבעי תראה מרשימה ואיכותית, בפרט אם תייחסו לה נימה אישית, באמצעות הדפסה של שם, סלוגן לוגו או ברכה. הדפסת לוגו על מוצרים מעץ, תתאים גם לחברה או עבור בית עסק, שרוצים לפרסם את עצמם על גבי פריט עץ ולשוות לזה מראה אומנותי ומרשים. בלוק עץ יכול לשמש למגוון צרכים ומוצרים כמו דיסק און קי מעץ, מחברת ייחודית עם כריכת עץ קשיחה, קופסת אחסון מעץ, מארז עץ לתה, סביבונים, סט תחתיות מעץ ועוד.

למה כדאי לבחור דווקא בעץ?

עץ הוא חומר שמגיע מהטבע ולכן הוא גם ניתן למחזור, מה שהופך אותו לחומר ידידותי וירוק לסביבה. בעבר הנטייה הייתה למסגר תמונות בחומרי גלם לא איכותיים שלא מתקלים ופוגעים בכדור הארץ, לכן מאז שהחלו לבצע הדפסות על מוצרי עץ, הביקוש להן רק גדל. עוד יתרון מובהק בבחירה של הדפסה על בלוק עץ, שמדובר בפריט שלא נחשב יקר, מחיר ההדפסה ביחס למוצר נחשב לזול והבלוק נותר קל, עמיד ומחזיק לאורך שנים. גם המראה שלו נראה שונה מכל זווית, מה שמוסיף ליופי של ההדפסה. 

עיצובים שונים של בלוק עץ

לכל סוגי הדפסות על בלוק עץ, תהייה אמירה ונוכחות חזקה בחלל ויחד עם זאת הם ישתלבו בכל חלל בבית. נוכל להניח עליו תמונה מודפסת, על המדף בחלל הסלון, לצד המחשב או בחדר המיטות. אולם, מומלץ להתאים את הגודל והעיצוב של התמונה לכל התנאים בחלל. ניתן לבצע הדפסת קולאז' על עץ באמצעות כמה תמונות או הדפסת על גבי קובייה שעשויה מעץ, כשכל פאה תחשוף תמונה או חוויה ממועדים שונים.  

איך מדפיסים על בלוק עץ?

כשאנחנו יוצרים הדפסה על בלוק עץ, ההדפסה תיעשה לרוב על עץ מסוג אורן שנחתך מראש לרצועות או שנגרס לשבבי עץ מודבקים. שיטה זו מאפשרת ייצור בלוקים עמידים במנעד של דגמים. לעץ יש טקסטורה ייחודית שממסגרת את התמונה היטב ומבליטה אותה החוצה. הטכניקה בה נעשה שימוש היא על ידי הדפסת שכבות, באמצעות טכניקה זו אפשר לבצע הדפסות של כמה שכבות של צבע, אחת על השנייה. ההדפסה מאפשרת לתמונה לצאת ברורה ומדויקת עם איכות גבוהה מבלי שהצבע ייטמע בעץ עצמו. התמונה שמתקבלת תצא זהה לתמונה שכל אחד צילם, כך שתדעו בדיוק איך המוצר שלכם יראה בסיום התהליך. 

המאמר נכתב באדיבות סי די פלוס – מיתוג ופרסום לעסקים www.cdplus.co.il

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...