Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות
credit pixabay

בתחום של הדפסת מדבקות ישנן מספר שיטות:  פלקסו – זוהי שיטה ותיקה שבתקופה האחרונה עברה שיפורים לאיכויות שלה, אך כאמור היא איננה נחשבת להכי איכותית.

לטרפרס- נחשבת לאיכותית יותר מהפלקסו, אך עדיין פחות שימושית בשל יתרונות אחרים של השיטות האחרות.

מכונות ההדפסה של אופסט בגלילים- שיטה זו נחשבת לשיטה האיכותית ביותר מבין כל השיטות הקיימות, היא מדפיסה ברמה המדויקת ביותר האיכותית ביותר, והאמינה ביותר, היא מאפשרת לעשות בה כרצוננו, והיא מספקת לנו את הדפסת המדבקות המושלמת מבחינת הגימור שלהן, לכל שאלה בנושא מוזמנים לפנות לתוויות איכות בע"מ ונשמח לענות ולעזור בכל בקשה ובכל צורך שלכם.

מדבקות ממותגות

מדבקות ממותגות הן אחד הדברים היותר חשובים בכל עסק, אירוע או כל דבר בסגנון שאנחנו רוצים למתג אותו ולהפוך אותו לפופולרי יותר ולמוכר יותר. חשוב שנקפיד שהסלוגן של המדבקה או הלוגו שלה יהיה ברורים ויהיו באיכות הגבוהה ביותר. מיתוג נכון ומדויק של מדבקה יעשה את ההבדל בשביל מה שאתם צריכים בעבורו. מדבקה איכותיות ומדויקת = העלאת הערך של המוצר שלנו או של האירוע, אצלנו בתוויות איכות בע"מ נקפיד להפיק עבורכם את התוויות המסוגננות ביותר באיכות הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על הפרטים הקטנים ועל הדברים שהכי חשובים לכם שיהיו במדבקה, נתאים עבורכם דברים מסוימים ונייעץ עבורכם בבחירת צבעיים ייחודיים יחד עם צוות המומחים שלנו, חווית הלקוח היא דבר שמאוד חשוב לנו. לכל שאלה או ייעוץ בנושא מדבקות פנו אלינו בטלפון: 054-3003469.

סימון נכון ואפקטיבי

מדבקות בגלילים נמצאות בכל בית עסק בכל מקום בעולם, הן שימושיות ועוזרות לנו לסמן את המוצרים שלנו, וליצור אחידות. המדבקות מיוצרות באיכות גבוהה כך שהן יחזיקו על כל מוצר כלשהו, ולא יהרסו בקלות רבה. כמו כן ניתן להדפיס את המדבקות בצבעים שונים על מנת ליצור שיווק טוב יותר של מוצר, או על מנת להדגיש נקודות חשובות במוצר שלנו, אחד מהדברים הנוחים עם המדבקות זה שההדבקה שלהם יכולה להתבצע על ידי מוכנה והתהליך הוא מהיר ומדויק. המדבקות בתוויות איכות בע"מ יתאימו לכל צורך שלכם ולכל מוצר שלכם בהתחייבות.

מיתוג לבקבוקים

מדבקות לבקבוקים בשונה ממוצרים אחרים הן שונות ממספר סיבות, הן צריכות להיות עמידות בפני חום ובפני קור וכן גם בפני לחות הבקבוק, שאנו רוצים שהמדבקה תהיה יציבה וחזקה מספיק ולא תתקלף בקלות מהבקבוק שלנו. בין אם זה בקבוק זכוכית שהטמפרטורות שלו משתנות והוא לח יותר, לבין אם זה בקבוק פלסטיק שהוא ניתן לכימות וגם פה נצטרך להתאים עבורו מדבקה הולמת. התוויות הן בעצם תעודת הזהות של הבקבוק, הן נותנות את תאריך תוקפו והוצאתו, ומה הוא מכיל. לתוויות משמעות רבה בשביל הלקוח והן משפיעות באופן ישיר על רכישת הבקבוק הספציפי, חשוב שנקפיד על צבעים מסוימים ועל סמלים מסוימים שנרצה להעביר במדבקה שלנו, כמו כן הדבר הנוסף הוא אחידות המדבקות שלנו על מנת ליצור לנו משהו קבוע שיאפשר לנו ליצור שם רציני ומכובד במוצר שלנו, וישדר אותנטיות ואורבניות. קצת עלינו תוויות איכות בע"מ קיימת מ1980 אנחנו החברה שמציעה את המחירים הכי טובים והכי איכותיים בשוק ומתחייבים עבורכם לקבלת המדבקה המדויקת ביותר בשבילכם, ולעבודה האמינה ביותר, לכל שאלה בנושא מוזמנים לפנות אלינו בטלפון: 054-3003469.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...