Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הדרך להגיע לסימטריה מושלמת בפנים

הדרך להגיע לסימטריה מושלמת בפנים

עולם הטבע מלא דוגמאות לסימטריה יפה. החל מהציורים על כנפיו של הפרפר, דרך צורת זנבו של הטווס וכלה בתצורת פסים על גופו ופרוותו של טיגריס רב עוצמה. ומסתבר כי לסימטריה, במיוחד בפנים, יש משמעות רבה גם לבני האדם. הרוב המוחלט של האנשים שופט את בני המין השני (מבחינת יופי חיצוני) לפי רמת הסימטריה שבפנים. ככל הנראה, סימטריה מעוררת תגובה חזקה כבר בקרב תינוקות בני יומם. הרבה מאוד אנשים סבורים שהפנים שלהם אינם מתהדרים בסימטריה מושלמת. אחרי הכל, קשה להגיע לשלמות. ובכל זאת, יש דרך להגיע לסימטריה מושלמת או לכל הפחות, קרוב מאוד לכך.

הדרך להגיע לסימטריה מושלמת בפנים

לטפל בגורם המפריע ביותר

מסתבר כי הגורם שהכי מפריעה ביצירת סימטריה מושלמת בפנים הינו, על פי רוב, האף. נכון, לפעמים יש הבדלים דקים בין העיניים וגם בעצמות הלחיים ואפילו במבנה הסנטר. אבל נמצא כי בדרך כלל, ההתרשמות ממבנה האף, צורתו וגודלו היא בעלת הרבה יותר משמעות.

כלומר, אם אתם או אתן סבורים שהפנים שלכם רחוקות משלמות או פשוט צריכות מקצה שיפורים, בזה צריך להתמקד דבר ראשון. ניתוח אף לכאורה בא אך ורק לשפר את תצורת האף. להקטין אותו מעט, לפסל אותו, להרים טיפה את הקצה כך שיתקבל אף סולד. אך למעשה, כאשר מתכננים נכון את הניתוח וכאשר מנתח מנוסה מבצע את הפעולה, התוצאות מרשימות. כל מבנה הפנים הופך להרבה יותר אחיד. תצורה יותר סימטרית והרמונית, במלוא מובן המילה. ואם צריך, אפשר כמובן לשפר את מבנה הנחיריים, לשיפור נוסף.

שימוש בחומרי מילוי לפנים

מלבד ניתוחי אף, יש עוד היבטים לסימטריה של הפנים. בחלקם אפשר לטפל על ידי ניתוחים פלסטיים, אך גם לנקוט צעדים נוספים. למשל, כאשר מבנה הפנים איננו סימטרי כרצוי, ניתן להיעזר בחומרי מילוי. ניתן להוסיף שומן עצמי או להשתמש גם בהזרקות של בוטוקס, על מנת לטשטש קמטים שפוגעים בסימטריה או למלא שקעים לא רצויים.

האפקט המשמעותי של האיפור

חשוב להוסיף שגם על ידי איפור, אפשר לטשטש היבטים פחות סימטריים וליצור אפקט דרמטי ומאוזן. זה לא חייב להיות איפור ערב כבד. ניתן ליצור אחידות וזהות בין שתי העיניים, שבדרך כלל אינן זהות לגמרי. האיפור המתאים ירים את עצמות הלחיים ויקנה לשני צידי הפנים אופי בסיסי מאוד דומה.

גורמים נוספים שחשובים לסימטריה

גם לתכשיטים, כדוגמת עגילים ואפילו לצבעי הבגדים ולתסרוקת יש הרבה מה להוסיף. תסרוקת איננה רק יפה כשלעצמה אלא יפה כאשר היא תורמת לסימטריה באופן סידור השיער, צניחת התלתלים על המצח וכו’. זאת ועוד, גם לשיניים ולחיוך יש משמעות. חיוך לא סימטרי מעורר אי נעימות בעיני המתבונן. רופאי שיניים, בדומה למנתחים פלסטיים מנוסים, מבחינים בזאת ויכולים לסייע. כאשר משלבים את כל האלמנטים שציינו קודם לכן ביחד, מתקבלת הסימטריה המושלמת.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...