Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הוסטל כוללני

הוסטל כוללני

אנשים עם בעיות נפשיות הזקוקות לטיפול מסביב לשעון עשויים למצוא מקלט וריפוי בעזרת הוסטל כוללני. כל התשתיות מנוהלות בהתאם ותחת השגחה מתמדת של משרדי הבריאות והביטחון. הערכה תפקודית ודיון מעמיק על רצונותיו, צרכיו, תחומי העניין, היעדים והשאיפות של הפרט הם חלק מתהליך ההערכה לפני קבלתו של המשתקם למסגרת. השלב הבא הוא לעבוד עם מתמודד הנפש לפיתוח תכנית שיקום מותאמת, הלוקחת בחשבון את יכולותיו הנוכחיות, העדפותיו ותוצאותיו הרצויות. כל דייר ימצא את מקומות בקבוצת רמות, המתמחים בהתאמת סגרת יצירתית המותאמת אישית לצרכים של כל אחד.

מה מכסה תוכנית השיקום של הוסטל כוללני?

תכנית השיקום מכסה מגוון רחב של נושאים, לרבות מגורים עצמאיים או עם סיוע, עבודה ולימודים, פנאי, קשרים בין-אישיים ואינטראקציה בין אישית. הצוות בהוסטל עובד עם כל אדם על מנת להשיג את מטרותיו של שיפור תפקודי, השתתפות מלאה בחיים הקהילתיים והגדרה עצמית. ההוסטל מקדם ומקל באופן פעיל על השימוש של הדיירים בשירותים ובשירותים מקומיים, כגון רופאים, סופרמרקטים, בנקים, מרכזי כושר, מרכזים קהילתיים וכו'. כל המשימות מתבצעות תוך התאמה להעדפות וכישוריו של הפרט מבחינת היכולת שלו ומבחינת תפקוד עצמאי. מומחים שונים מנצלים אסטרטגיות טיפול שונות עבור דיירים שונים בהתבסס על הכשרתם האישית (קוגניטיבית, קוגניטיבית-התנהגותית, התנהגותית, שיקומית וכו').

מה תפקידו של פסיכיאטר בהוטל למתמודדי נפש?

הפסיכיאטר של ההוסטל צריך להדריך את העובדים וכן לדתת מענה וזמינות לחששות שונות של הדיירים המשולבים למעקב במרפאה הקהילתית לבריאות הנפש. גם אחות פסיכיאטרית המספקת שירותי ליווי מסייעת למטופלים להתמודד עם בעיות רפואיות, מדריכה אותם לטיפול תרופתי, ומקדמת ביטחון והערכה עצמית על ידי כך. הדיירים לומדים לסדר ולטפל בחדרים שלהם כחלק מההחלמה. הוסטל דואג לשירותי חדר אוכל כדי לוודא שלכולם יש את הכמות הנכונה לאכול. ההוסטל מציע מגוון טיפולים שונים, וכולם במקום אחד, כך שהדיירים יכולים לקבל את כל העזרה לה הם זקוקים מבלי לעזוב את המקום. על ידי מעקב ושמירה על אורח חיים מסודר ומפוקח ניתן להביא לשיפור משמעותי בחייהם של המטופלים. אם אתם זכאים לחבילת שיקום על ידי משרד הבריאות או הביטחון, צרו קשר עם קבוצת רמות, והם ידאגו לכם!

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...