Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

החוג האהוב ביותר על ילדים הוא תמיד תנועה

החוג האהוב ביותר על ילדים הוא תמיד תנועה
קרדיט - Canva

ילדים מחפשים תירוצים לזוז, לנוע, לרוץ, לרקוד, לקפוץ, לחקור את העולם ואת הגוף שלהם ואין מקום טוב יותר לעשות את זה בצורה מבוקרת כמו חוגים לריקוד בסטודיו רציני ששומר עליהם. חוגים שונים לריקוד מציעים לכל ילד את סוג הפעילות הגופנית שמתאימה לו, את התנועה שיכולה להביא לו הכי הרבה תועלת ולכל אחד היתרונות שלו. יש מי שיפיק הרבה נאה ותועלת מבלט מעודן וקפדני, ולכן חוג בלט לגיל הרך יכול להתאים להם, בנים ובנות כאחד. יש מי שיאהב ריקוד הרבה יותר חופשי ותזזיתי שמתאים למוזיקה המודרנית של היום ולכן יתאימו להם חוגי ריקוד מודרני שמתאימים לילדים ולבני נוער. היתרון הגדול ביותר הוא תנועה בריאה ומבוקרת ללא נזקים לגוף, יחד עם פיתוח משמעת עצמית וגופנית של תרגול יומי מסודר כדי להגביר את הגמישות ואת הכושר הגופני. היתרונות של זה למצב הפיזי המשופר וליכולת שלהם לנוע בקלות ובחינניות הם רק רווח משני לכל מה שילמדו יחד עם מוזיקה ותרבות. בוסתן – המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף מציע לילדים חוגי ריקוד מותאמים להם ולאישיות שלהם כדי ללמוד להכיר את גופם ולהניע אותו בצורה מועילה.

היפהופ מניע את העולם

גם מי שלא מכיר ריקוד קלאסי כמו בלט ולא יודע אפילו שהוא קיים יודע שקיים סוג של ריקוד שנקרא היפהופ כי הוא רואה את זה בכל מקום באינטרנט ושומע את המוזיקה כבר שנים גם בעברית ובשפות אחרות. היפהופ הוא תרבות שונה לגמרי שהגיעה מארה"ב והיא מבטאת את הקול של הצעירים שרוצי לומר מה שמציק להם ומה שהם רוצים לבטא והם עושים את זה לא רק בשירה אלא גם בתנועה. התנועה המפורסמת של רקדני היפהופ מגוונת מאוד וקוסמת להרבה ילדים ובני נוער שמחקים אותם. לכן, חוג היפהופ הפך להיות מאוד פופולרי לגילים אלה ויש לו ביקוש גדול.

לגדול עם ביטחון

כשאתם גדלים לאחר לימודי ריקוד שמוסיפים לכם הרבה מאוד ביטחון עצמי ומשפרים את הדימוי העצמי שלכם, הכל כבר נראה הרבה יותר ברור ופשוט בגיל ההתבגרות ואחריו. ריקוד הוא לא רק הנאה לגוף אלא גם תורם המון לבריאות הנפש ולחיזוק מאפייני אישיות של מי שמרשה לעצמו להשתחרר ולבטא את עצמו ללא שיפוט. זה לבדו אמור לדרבן ילדים ובני נוער ללמוד ריקוד כדי למצוא את מקומם בעולמם החברתי המורכב. בוסתן – המרכז למחול מקצועי ובריאות הגוף מציע להם מקום חם שבו יש להם שיעורים וחוגים שמתאימים לאישיותם ולהעדפותיהם ותורמים להם מאוד גופנית ונפשית.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
צלמת הריון - הסטודיו של נסיה
תקופת ההיריון היא תקופה מיוחדת ומעניינת. שינויים רבים קורים בתקופה...
מגשי פירות: כאן הפירות נפגשות בגאווה ובסגנון
בעידן שלנו, העיסוק באורח חיים בריא ומאוזן הוא לא רק...
איך לבחור עו"ד משפחה?
בעת בה מערכת היחסים שבין בני זוג נשואים מתחיל לעלות...
עיצוב הבית - כי שינוי מתחיל מבפנים
כולנו מכירים את התחושה של הצורך בשינוי, היא יכולה להתבטא...
נקלעתם לתסבוכת במשפחה? אל תנסו להתמודד לבד
מי מאיתנו לא שמע בילדותו את המשפט: "לא צריך לכבס...
למצוא וודאות בתקופה של חוסר וודאות- כך תעשו זאת
היום, כאשר במדינה ישנו מצב ביטחוני לא יציב שצפוי להימשך...
עד כמה בעיות גב נפוצות?
בעיות גב נפוצות מאוד. זה יכול להיות די קשה לחיות...
מתנה שכל יולדת לא תוכל לשכוח
לקנות מתנה ליולדת זו משימה שכולנו מתמודדים איתה מידי פעם....
איזו משכנתא מתאימה לרכישת דירה שנייה להשקעה
אם חשבתם עד היום שתקבלו באופן אוטומטי משכנתא לדירה להשקעה...
"טיפולי" תל אביב: המקום שבו התפתחות ילדכם במרכז
התפתחות ילדכם היא מסע מרתק ומלא הפתעות. מהרגע שאתם יוצאים...