Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הידע הפיננסי שישנה את חייכם

הידע הפיננסי שישנה את חייכם
קרדיט CANVA

רבים חושבים שידע פיננסי פירושו ידע בהשקעות בבורסה ברמה האישית כדי להפוך למיליונרים בזמן שהידע הפיננסי החשוב ביותר, הוא להכיר את ההשקעות והחסכונות שלכם לפנסיה ולצרכים השוטפים שלכם, כדי להיות מוכנים לכך. פנסיה היא החיסכון המשמעותי ביותר שיש לכל אדם ובלעדי הפנסיה הוא לא יוכל לשמור על רמת חיים נאותה כשיפרוש. למרבה הצער, מעט מדי אנשים מודעים לכך ולא מבינים כמה חשוב לטפל בחיסכון זה, בין אם הם שכירים, בין אם עצמאים ובין אם שכירים בעלי שליטה ולהשתמש בשלל היתרונות של מכשירי השקעה וחיסכון שונים, כדי לחסוך את הסכומים הנאותים ליום הפרישה וגם כחיסכון לטווח בינוני. כדי להבין היכן אתם עומדים ומהן האפשרויות שעומדות בפניכם מומלץ להתחיל ולבצע סדר בכל החשבונות וההשקעות שלכם ולשבת עם סוכן פנסיוני עצמאי ובלתי תלוי, שמסביר לכם על כל אפיק השקעה שלכם. אם אינכם יודעים איפה אתם חוסכים נעזרים במאגרי המידע של המסלקה הפנסיונית והר הביטוח הנותנים לכם מידע חיוני ומטפלים בחסכונות בהשקעות בהתאמה למצבכם. כשאתם יושבים עם רפאל חביב, סוכן ביטוח פנסיוני העובד עם כל חברות הביטוח הגדולות ובתי השקעות מובילים, אתם מקבלים מידע מקיף ורב ערך עבורכם.

מה אתם יודעים על הפנסיה שלכם?

רבים חושבים בטעות שהפנסיה שלהם תהיה בגובה השכר שהם קיבלו מהמעסיק והם הפרישו אליה במשך שנים. אולם הפנסיה שמשלמים לנו היא לעיתים נמוכה יותר מאחר שמעסיקים רבים לא מפרישים על מלוא השכר ולכן רמת החיים שלהם לאחר הפרישה צפויה לרדת משמעותית. מעטים מדי נערכים לכך ומכיוון שהיום נהוג יותר לעבור מקומות עבודה, לא חוסכים מספיק, מושכים את כספי הפיצויים, המהווים חלק מהצבירה הפנסיונית ולא תמיד עוקבים אחר כל קרנות הפנסיה שנעשו בהן שינויים ומשווים לאלטרנטיבות הקיימות. התוצאה היא חוסר הכנה מספקת לקראת הפרישה. הפעולה החשובה ביותר שלכם כעת אמורה להיות איתור קרנות פנסיה, כולל כאלה לא פעילות ולטפל בהן בעזרת איש מקצוע בעל רישיון.

למצוא את הכספים האבודים

כספים אבודים רבים בקופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה לא פעילות ואם אינכם יודעים מה עומד לרשותכם והיכן אתם חוסכים, מומלצת בדיקת כספי פנסיה, באמצעות איש מקצוע, המאתר את המידע באמצעות המסלקה הפנסיונית דרך הרשאה שאתם נותנים לצורך וכך תוכלו לתכנן את פרישתכם בצורה נכונה, ככל שתעשו זאת בגיל צעיר יותר, יעמדו בפניכם אפשרויות רבות יותר. חשוב לדעת כמה כספים עומדים לרשותכם וכיצד להגדיל את החיסכון ואת זה עושה למענכם סוכן ביטוח פנסיוני רפאל חביב, שנפגש עמכם וסוקר את כל תכניות הפנסיה שלכם ומציע לכם אפשרויות חיסכון והשקעה הנכונות לכם. ליצירת קשר חייגו 050-838-5533

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...
האם ניתן לסרב לבדיקת שכרות?
אף נהג לא ישמח לראות שחור על גבי לבן שכמויות...
אנשי מקצוע מתחום המשפט
תחום המקיף קשת רחבה של עניינים משפטיים עורך דין חברות הוא...
מעורבות בחברה ובקהילה
לכל אדם יש את הזכות למגורים ראויים, לעצמאות ולמקום עבודה...
15 מתוך 15 הסתיימה תחרות הכתיבה "בין עורף לחזית"
49 יוצרים מקומיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, השתתפו בתחרות הכתיבה...
הבנת החשיבות של ביטוח תכולה לדירה שלך
כשזה מגיע להגנה על הבית שלך, היבט אחד שלעתים קרובות...
כיצד המצעים משפיעים על איכות השינה?
המשמעות של "יוקרה" ו"מצעים יוקרתיים" היא יחסית מאוד ויכולה להשתנות...
לפרק את האייפון 15 לעומת האייפון 15 פרו: חושפים את ההבדלים
מכשירי הדגל האחרונים של אפל, האייפון 15 והאייפון 15 פרו,...
למה ניילון נצמד נמכר בכמויות גדולות?
ייצור מודרני של ניילון נצמד מאפשר ייצור במגוון גדלים. ללקוחות...
הדרך הבטוחה לסינון נכנסים לבית ולבית העסק
יש חברות, ארגונים ובתי עסק כמו גם בנייני מגורים או...