Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הייעוץ המשפטי שעוזר לכם לפתור עוולות

הייעוץ המשפטי שעוזר לכם לפתור עוולות
קרדיט - Canva

החיים המודרניים מביאים אתם תופעות שונות שהיו מוכרות פחות בעבר, ובעצימות גבוהה. יחד אתן, יש היום יותר מודעות לעוולה שנגרמת לאנשים ולכן גם אפשר לטפל בתופעות שלא היו מטופלות בעבר כמו לשון הרע באינטרנט או בעיות של הטרדות למיניהן. האינטרנט והפרסומים השונים בכל כלי התקשורת המגוונים מזמנים לנו לא רק יותר פלטפורמות לביטוי חופשי אלא גם במות שבהן מושמעות לא פעם השמצות והכפשות. במקומות כאלה נעשים ניסיונות לפגוע באנשים על ידי לשון הרע והפצת דיבה וחשוב לדעת מה אומר החוק על עוולות כאלה שנגרמות לכם, משום שתצטרכו להוכיח שזה נעשה בזדון ובכוונה תחילה כדי לפגוע בכם ולהרוס את שמכם הטוב. לשם כך, חשוב להתייעץ עם עורך דין הוצאת דיבה שיבהיר לכם את לשון החוק ויבחן את המקרה שלכם. יש מקרים שאפשר לפטור באמצעות התנצלות והבהרה בלבד, ויש כאלה שיצטרכו להגיע למשפט או לפחות לסגירת הסדר כלשהו עם פיצויים למקרה של פגיעה מכוונת. איתי ליבנה – משרד עורכי דין מסייע ללקוחותיו כבר שנים להגן על שמם הטוב ומייצג גם מי שנתבע על ידי נפגעי לשון הרע.

בכל מקום עבודה יש חשש כזה

החששות מכל אינטראקציה אנושית במקומות עבודה ובכל מקום שיש בו היררכיה שעונה ללשון החוק למניעת הטרדות מיניות עלולים לגרום לפעמים לכך שמוגשות תלונות שלא ברור אם אכן הייתה בה הטרדה מינית. כדי לוודא שמדובר בהטרדה מינית שגרמה פגיעה של ממש וכדי לעשות צדק עם מי שנפגע מכך, מומלץ להתייעץ עם עורך דין הטרדות מיניות, שמסייע ומייצג להגיש תביעה. במקומות שבהם אפשר להימנע ממשפט ואפשר להגיע להסדר שגם יפצה את הקרבן וגם יעשה צדק זה תמיד עדיף על פני משפט, אבל גם כאשר צריך להגיע למשפט הוא מייצג אתכם ומגן על האינטרסים שלכם.

כשצריך עורך דין פנו לטוב ביותר

לא כל פנייה לעורך דין חייבת להיות בגלל הסתבכות בפלילים. יש גם נושאים אזרחיים שבהם חשוב לקבל ייעוץ מתאים ולקבל ייצוג של מי שעובד למענכם ומטפל בתיק שלכם. האינטרסים שלכם מוגנים על ידי עורך דין מנוסה ומומחה שמנהל את התיק שלכם לשביעות רצונכם כדי להגן על הזכויות שלכם. אם יש לכם כימיה ותקשורת טובה עם עורך הדין ואם יש לכם אמון בו הוא האיש הנכון לטפל במקרה שלכם עד התוצאה שקיוויתם להם. איתי ליבנה – משרד עורכי דין מטפל בכל תיקי לקוחותיו כבר שנים רבות ומוביל אותם לניצחונות ולהישגים בכל תחום.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...