Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הכרויות ללסביות – כך תוציאו את המיטב 

הכרויות ללסביות – כך תוציאו את המיטב 
קרדיט לתמונות FREEPIK

כאשר מדובר על הכרויות ללסביות, כל אחת מגיעה אל הזוגיות החדשה עם המטען ועם הצרכים האישיים שלה, כאשר אלו יכולים להשתנות מעת לעת ומשפיעים באופן ניכר על הזוגיות בכל רבדיה. אולם, האידיאל תמיד יהיה להגיע לרמה שבה הצרכים של כל אחת יקבלו את מלוא תשומת הלב, אם כי בפועל לא תמיד ניתן להגיע אל עמק השווה ולהשיג את הדבר. אז איך בכל זאת תוכלו להוציא את המיטב מתהליך הכרויות ללסביות וכיצד תקשורת טובה תוכל לסייע לכם להגיע לזוגיות טובה? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם במהלך כתבה זו. 

הכרויות ללסביות – צרכים חשובים

כאשר מדובר על תהליך הכרויות ללסביות, אחד הצרכים המהותיים ביותר הוא הצורך במרחב אישי שכן, לא קל להתרגל לשגרה חדשה שבה חולקים את מרבית הזמן הפנוי עם אדם נוסף. חשוב להדגיש כי אותו צורך משתנה לעיתים קרובות במהלך מערכת יחסים פעילה שכן, יהיו תקופות בהן לא יהיה ניתן לענות עליו באופן מלא עבור אחד הצדדים, כך שיווצר מצב בו צד אחד יצטרך יותר מרחב לעומת הצד השני, שיצטרך יותר תחושה של חום וביטחון. באשר לצד שצריך יותר ספייס, כדאי לציין כי אותו צד בדרך כלל פחות יצור קשר בהתחלה ויתנהל בצורה שעשויה להתפרש כעצמאית, מה שעלול לגרום לצד השני לחוסר מסוים, כך שהדבר יכול להוביל לקונפליקטים רבים העשויים לאתגר את המערכת הזוגית החדשה. אולם, חשוב מאוד להבהיר כי בכל מקרה וגם כאשר מדובר על צרכים אחרים שלא נפגשים – תקשורת בריאה שבמהלכה כל צד חושף את מה שהוא זקוק לו היא המפתח. 

דברים קריטיים כאשר מדובר על הכרויות ללסביות

אין זה משנה אם הכרתן בפאב, במסעדה או אפילו באחד מהאתרים המומלצים כדוגמת "שידייט", הרי שבכל מקרה קיימים מספר צרכים קריטיים במיוחד באשר להכרויות ללסביות. למעשה, אחד הצרכים החשובים ביותר אצל נשים ובייחוד כאשר מדובר על מערכת זוגית לסבית הוא הצורך בבטחון שכן, קונפליקטים רבים מגיעים במקרים בהם רמת הביטחון של אחד מהצדדים אינה גבוה מספיק, כמו למשל במצבים בהם קיימת תחושת קנאה. בדרך כלל, תחושה זו עשויה להגיע במקרים בהם הצד השני אינו מעניק מספיק תשומת לב ותחושת ביטחון, אם כי בהינתן תקשורת טובה ושיח פתוח ומכיל אפשר לפתור גם מקרים שכאלו ובכך בעצם לחסוך את הקונפליקטים המיותרים. לדוגמא, במקרים בהם אכן מדובר על בת זוג קנאית, מתן תשומת לב מוגברת ופרגון חיובי בהחלט יסייעו למען העלאת תחושת הביטחון, כך שבת הזוג תרגיש בנוח במהלך הזוגיות ובעצם אותו צורך קריטי של תחושת ביטחון יתממש. כדאי לציין כי קיימות מספר דרכים בהן תוכלו להביא לידי ביטוי את הדבר, דרכים כמו הודעות, שיחות, יותר מגע, מחוות אישיות ועוד. 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...