Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המורה הנבחרת של תלמידי העיר: ליאור מעטו מישיבת אמית אלירז

המורה הנבחרת של תלמידי העיר: ליאור מעטו מישיבת אמית אלירז
מימין לשמאל: הרב פיני חזיז מנהל תיכון, רון כץ מ"מ ראש העיר וראש מנהל החינוך, ירדנה חדד מנהלת אגף חינוך על יסודי, המורה ליאור מעטו, התלמיד אלרום יעקב שהמליץ עליה, רמי הופנברג סמנכ"ל חינוך וקהילה ומנהל מינהל החינוך, הרב עופר ארן ראש הישיבה, הרב צביקה וילנר מנהל חטיבת ביניים קרדיט צילום תמונה: יוגב דרשן

לרגל יום המורה, הוענקה תעודת הוקרה מיוחדת מטעם אגף החינוך בעיריית פתח תקווה למורה ליאור מעטו מישיבת אמית אלירז, על קיום תהליכים משמעותיים וערכיים עם תלמידיה.

ליאור נבחרה מתוך מאות מורים, שתלמידים המליצו עליהם בעקבות תהליך שהם עשו עם תלמיד שלהם וקידמו אותו. התלמיד אלרום יעקב סיפר על הדרך שליאור צעדה איתו לאורך השנים ובכך הוביל לזכייתה.

בתגובה לזכייה אמרה המורה ליאור מעטו: "התרגשתי מאוד לקבל את ההוקרה. זכיתי להיכנס כמורה חדשה לישיבת אמית אלירז, מקום ששם דגש על הקשר והליווי האישי של התלמידים כדי להביא אותם למקום הכי גבוה שאפשר. כיף גדול להרגיש מהתלמידים הערכה והכרת הטוב ולראות את הפירות גם תוך כדי הדרך".

מימין לשמאל: הרב פיני חזיז מנהל תיכון, רון כץ מ"מ ראש העיר וראש מנהל החינוך, ירדנה חדד מנהלת אגף חינוך על יסודי, המורה ליאור מעטו, התלמיד אלרום יעקב שהמליץ עליה, רמי הופנברג סמנכ"ל חינוך וקהילה ומנהל מינהל החינוך, הרב עופר ארן ראש הישיבה, הרב צביקה וילנר מנהל חטיבת ביניים
קרדיט צילום תמונה: יוגב דרשן

ראש העיר רמי גרינברג: "לקראת יום המורה תשפ"א הצענו לתלמידים ותלמידות מכל בתי הספר בעיר, לכתוב למורה שמהווה עבורם.ן דמות משמעותית מכתב תודה. לא ציפינו לכזה מבול של מכתבים, מכל קשת הגילים ומכל המגזרים! האמת, קראנו והתרגשנו ובחרנו בקושי רב ולאחר התלבטויות רבות – מורה אחת מהיסודי, אחת מהחטיבות ואחת מהתיכונים. המכתב שנכתב על ליאור מעטו היה מרגש במיוחד והצביע על מורה מקצועית, מסורה ואכפתית. מעריכים ומוקירים את העשייה של כל המורים".

התלמיד הממליץ אלרום יעקב: "כולם מכירים את הסיסמא 'מורה טוב – מורה לחיים', אבל לי יש את הזכות לחוות את הפתגם הזה מקרוב. כל יום. המורה ליאור, כשמה כן היא, נותנת הרבה אור . מעבר למסירות הגדולה שלה במקצועות שאותם היא מלמדת. יש לה תכונות מיוחדות כמו סבלנות והרבה אהבה לתלמידים, יש לה אור בעיניים ואוזן קשבת לכל תלמיד. בזכות ההכוונה וההדרכה שלה, היא נטעה בי אמונה ומוטיבציה גדולה להאמין בעצמי וביכולותיי".

הרב עופר ארן, ראש ישיבת אמית אלירז: "לראות את הילד שבתלמיד לפני שאנחנו רואים את התלמיד – תפיסה זו, היא הבסיס לעבודתנו החינוכית בישיבה. ליאור היא סמל ומופת למי שהתחברה אל עולמו הפנימי של אלרום, היוותה עבורו עמוד אש ההולך לפני המחנה, מתוך מסירות אמיתית והשקעה אין קץ בתלמידיה. אנו גאים בליאור ומברכים אותה על הבחירה הראויה בה".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עם ישראל חי! פתח תקווה חוגגת את פורים בסימן הצדעה לעם ישראל ולכוחות הביטחון
הפנינג עדלאידע 2024 בסימן עם ישראל חי, יתקיים השנה בפורים,...
החמישית של שוברט: פסטיבל מוסטונופסט טאלין-תל אביב
מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי: אנדרס מוסטונן 27 בפברואר במוזיאון תל אביב כניסה...
לזכר הנופלים: רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות החללים תושבי פ"ת
עיריית פתח תקווה מקדמת בימים אלו מיזם הנצחה וזיכרון נוסף...
התלמידות שימחו את ילדי המילואימניקים
שכבת י' בבית החינוך אמית רננים ברעננה יצאו השבוע להפנינג...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה: פנים לבנות - White Face יצירות מאת תמיר גינץ ונאצ'ו דואטו
מופעי בכורה: 7 במרץ | המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע 12 במרץ...
עוטפים בחום חולי סרטן
האגודה למלחמה בסרטן ודיזנגוף סנטר עורכים מרתון סריגה של כובעים...