Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המורה הנבחרת של תלמידי העיר: ליאור מעטו מישיבת אמית אלירז

המורה הנבחרת של תלמידי העיר: ליאור מעטו מישיבת אמית אלירז
מימין לשמאל: הרב פיני חזיז מנהל תיכון, רון כץ מ"מ ראש העיר וראש מנהל החינוך, ירדנה חדד מנהלת אגף חינוך על יסודי, המורה ליאור מעטו, התלמיד אלרום יעקב שהמליץ עליה, רמי הופנברג סמנכ"ל חינוך וקהילה ומנהל מינהל החינוך, הרב עופר ארן ראש הישיבה, הרב צביקה וילנר מנהל חטיבת ביניים קרדיט צילום תמונה: יוגב דרשן

לרגל יום המורה, הוענקה תעודת הוקרה מיוחדת מטעם אגף החינוך בעיריית פתח תקווה למורה ליאור מעטו מישיבת אמית אלירז, על קיום תהליכים משמעותיים וערכיים עם תלמידיה.

ליאור נבחרה מתוך מאות מורים, שתלמידים המליצו עליהם בעקבות תהליך שהם עשו עם תלמיד שלהם וקידמו אותו. התלמיד אלרום יעקב סיפר על הדרך שליאור צעדה איתו לאורך השנים ובכך הוביל לזכייתה.

בתגובה לזכייה אמרה המורה ליאור מעטו: "התרגשתי מאוד לקבל את ההוקרה. זכיתי להיכנס כמורה חדשה לישיבת אמית אלירז, מקום ששם דגש על הקשר והליווי האישי של התלמידים כדי להביא אותם למקום הכי גבוה שאפשר. כיף גדול להרגיש מהתלמידים הערכה והכרת הטוב ולראות את הפירות גם תוך כדי הדרך".

מימין לשמאל: הרב פיני חזיז מנהל תיכון, רון כץ מ"מ ראש העיר וראש מנהל החינוך, ירדנה חדד מנהלת אגף חינוך על יסודי, המורה ליאור מעטו, התלמיד אלרום יעקב שהמליץ עליה, רמי הופנברג סמנכ"ל חינוך וקהילה ומנהל מינהל החינוך, הרב עופר ארן ראש הישיבה, הרב צביקה וילנר מנהל חטיבת ביניים
קרדיט צילום תמונה: יוגב דרשן

ראש העיר רמי גרינברג: "לקראת יום המורה תשפ"א הצענו לתלמידים ותלמידות מכל בתי הספר בעיר, לכתוב למורה שמהווה עבורם.ן דמות משמעותית מכתב תודה. לא ציפינו לכזה מבול של מכתבים, מכל קשת הגילים ומכל המגזרים! האמת, קראנו והתרגשנו ובחרנו בקושי רב ולאחר התלבטויות רבות – מורה אחת מהיסודי, אחת מהחטיבות ואחת מהתיכונים. המכתב שנכתב על ליאור מעטו היה מרגש במיוחד והצביע על מורה מקצועית, מסורה ואכפתית. מעריכים ומוקירים את העשייה של כל המורים".

התלמיד הממליץ אלרום יעקב: "כולם מכירים את הסיסמא 'מורה טוב – מורה לחיים', אבל לי יש את הזכות לחוות את הפתגם הזה מקרוב. כל יום. המורה ליאור, כשמה כן היא, נותנת הרבה אור . מעבר למסירות הגדולה שלה במקצועות שאותם היא מלמדת. יש לה תכונות מיוחדות כמו סבלנות והרבה אהבה לתלמידים, יש לה אור בעיניים ואוזן קשבת לכל תלמיד. בזכות ההכוונה וההדרכה שלה, היא נטעה בי אמונה ומוטיבציה גדולה להאמין בעצמי וביכולותיי".

הרב עופר ארן, ראש ישיבת אמית אלירז: "לראות את הילד שבתלמיד לפני שאנחנו רואים את התלמיד – תפיסה זו, היא הבסיס לעבודתנו החינוכית בישיבה. ליאור היא סמל ומופת למי שהתחברה אל עולמו הפנימי של אלרום, היוותה עבורו עמוד אש ההולך לפני המחנה, מתוך מסירות אמיתית והשקעה אין קץ בתלמידיה. אנו גאים בליאור ומברכים אותה על הבחירה הראויה בה".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...
שובל מתחמי מגורים וקבוצת מבנים התחדשות עירונית יבנו מעל 500 יח״ד וכן שטחי מסחר ותעסוקה במתחם נחום ניר הנביאים בבת ים
לאחרונה הומלצה להפקדה על ידי הוועדה המקומית בת ים -...
פסטיבל אביב ה - 15 של תיאטרון הסימטה
הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 9-13.7 בתיאטרון הסמטה קאנטרי קהילתי גורן...
תערוכת "נטיפים של זהב"  מחווה ליצירתו של הצייר גוסטב קלימט
אוצרת : שרה רז בגלריית הציפור הכחולה, פתח תקווה פתיחה חגיגית :...
תיגבור קווים והגברת התדירות והקישוריות - הגעה קלה לרכבת הקלה!
משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה ציבורית, בשיתוף עיריית פתח תקווה...
הבניין שנפגע ברחוב הרצל 74 יוצא לדרך חדשה
היום החלה הריסת הבניין ברחוב הרצל 74 אשר נפגע מרקטה...
האב השכול לתלמידים במאהל הגבורה: "כוח האחדות הוא החשוב ביותר"
"כוח האחדות הוא החשוב ביותר. בנמר שבו היה ישי הי"ד...