Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המורכבות של נדל"ן מחייבת מומחיות

המורכבות של נדל"ן מחייבת מומחיות
קרדיט Canva

השקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל מחייבות הבנת הנושא יחד עם התמצאו בחוקי נדל"ן, תקנות שונות וגם ידע על פיתוח האזורים והביקוש הצפוי לנכסים שאתם מתכוונים להשקיע בהם, אחרת השקעות כאלה יורדות לטמיון. זה נכון במיוחד לגבי נדל"ן מניב בארצות שאינכם מכירים וצריכים להסתמך על מומחים פיננסיים בהשקעות נדל"ן שהם מבינים מספיק באותה מדינה שבה רוצים להשקיע. אפשר לדעת על פי רמת הידע שלהם וההתמצאו בחוקי המקום, בהיתכנות העסקה והכדאיות שלה על פי נתונים שמציגים לכם על הכנסות, גובה השכירות ומספר האנשים שגרים שם אם כדאי להשקיע במקום. זה נכון גם לגבי השקעות נדלן בארהב שנחשבות כדאיות בדרך כלל אבל גם שם יש מקומות שבהם לא כדאי להשקיע משום שאין שם אופק התפתחות ושגשוג ולכן לא יהיה ביקוש לנכס שלכם. מקומות מבטיחים יותר נמצאים בדרך כלל היכן שיש השקעה של המדינה גם בתעשייה מתוחכמת ועתירת ידע ולכן צפוי שם ביקוש למגורים ולנכסים אחרים מצד אוכלוסייה איכותית שתגיע למקום. משרד WISER מציע לכם ייעוץ השקעות נדל"ן בישראל ובחו"ל שמבוסס על נתונים עדכניים ועל ידע וניסיון רב בליווי משקיעים כאלה שנים רבות.

לתת למישהו אחר לנהל את הנכס

משקיעים בנדל"ן יודעים שנקודת התורפה יכולה להיות דווקא לאחר ההשקעה, כאשר צריך למצוא שוכרים ולהתמקח אתם, או לנהל אותם אחר כך וזה קשה יותר לעשות בשלט רחוק ממדינה אחרת. לכן, הפתרון שמתאים לאנשים שרוצים להשקיע אבל לא לנהל הוא מולטי פמילי, מתחם דירות ומגורים שבו יש חברת ניהול שמנהלת את המקום ודואגת לכל מה שקשור במגעים עם השוכרים ועם הדרישות שלהם. זה מאפשר לכם לקבל את השכירות והתשואה לשנים רבות מבלי לטרוח בתחום שאינכם מבינים בו וזה קורץ למשקיעים רבים שמחפשים בדיוק את זה.

לתכנן השקעה לשנים רבות

השקעות בנכסים בנויים הן מבטיחות מאוד ואפשר לראות אותן בעיניים, ולכן הן מבוקשות. מה שקשה יותר לדמיין זה השקעות שצריך לדמיין כי מדובר בקרקע שיש לגביה תכניות ויזמות אבל הן עדיין לא בנויות בשטח. עם זאת, זה בדיוק מה שמבדיל את בעלי החזון ממי שמסתפק בפחות כאשר הוא מעדיף השקעות נדלן חכמות שדורשות יותר טרחה והתעסקות אבל הרווחים שלהן גדולים יותר. זה כולל רכישת קרקע לפיתוח והרצת התכניות ומציאת קבלנים ומינוף לבנייה, למשל וזה ברור למה זה אטרקטיבי. חברת WISER מציעה ייעוץ וליווי בעסקאות כאלה גם למי שרוצה להשקיע בכך ולהרוויח יותר לטווח הארוך.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
בילוי בבודפשט: המדריך המלא לבילוי המושלם בבירת הונגריה
בירת הונגריה מושכת תיירים לא רק מאירופה, אלא גם מכל...
10 פעילויות פנאי חווייתיות לאנשים בגיל השלישי
ככל שאנו מתבגרים, חשוב לשמור על אורח חיים פעיל לא...
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...