Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המשך שיתוף הפעולה עם משרד החינוך – סמנכ"ל מינהל ופיתוח במשרד החינוך גדי מרק ביקר בעיר ועמד מקרוב על הצרכים

המשך שיתוף הפעולה עם משרד החינוך – סמנכ"ל מינהל ופיתוח במשרד החינוך גדי מרק ביקר בעיר ועמד מקרוב על הצרכים
קרדיט Pixabay

בהמשך לשיתוף הפעולה הפורה בין העירייה למשרד החינוך, אושר המתווה שיאפשר לתלמידי היסודי לחזור ללימודים ביום ראשון הקרוב (1.11). מדובר במתווה מיטבי אשר ייתן מענה חינוכי לתלמידי היסודי וכן ישמור על המעטפת הבריאותית במסגרות עצמן. כדי למנוע בלבול ואי בהירות בקרב התלמידים, ההורים, המנהלים, המורים, פעלנו באופן אחראי ומקצועי על מנת להביא מתווה מוסכם על משרד החינוך ובכך גם להפוך אותו לבר ביצוע.

קרדיט Pixabay

כפי שפורסם תלמידי שכבות א-ג' יחולקו לקפסולות של עד 20 תלמידים וילמדו חמישה ימים בשבוע בבית הספר. תלמידי שכבת ד' ילמדו חמישה ימים, ארבעה ימים בבית הספר ויום נוסף בלמידה מרחוק, תוך חלוקה לקפסולות של 20 תלמידים. המתווה לכיתות ה'- ו' טרם אושר בקבינט הקורונה ובינתיים התלמידים ימשיכו בלמידה מרחוק במשך חמישה ימים בשבוע.

בתוך כך ולאור שיתוף הפעולה ההדוק של הרשות עם משרד החינוך הגיע היום גדי מרק סמנכ"ל מינהל הפיתוח של משרד החינוך יחד עם צוות מקצועי ממשרדו לפגישת עבודה וסיור. הצוות הגיע על מנת לעמוד מקרוב אחר הדרישות שהעלתה העירייה לתקצוב מוסדות חינוך בעיר, ההולכת וגדלה. הפגישה החלה בלשכת ראש העיר במצגת מפורטת אודות המצב הקיים והצרכים הנדרשים ולאחר מכן התקיים סיור בשטח.

קרדיט Pixabay

ראש העיר רמי גרינברג, מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ, צוות המינהל ואנשי המקצוע ברשות, סיירו עם צוות משרד החינוך בשכונת נווה גן, שם עמדו מקרוב על הצרכים לשש שנתי יצחק שמיר, המשיכו לחטיבת רמון אשר היום יש היא חטיבה צומחת ובהמשך נדרשת בנייה נוספת לשש שנתי רמון. הצוות המשיך בשכונה לבית הספר לחינוך מיוחד אפיק אשר עדיין שוכן במבנה (יביל) זמני, ומשם המשיכו לישיבת כפר גנים, לשש שנתי הנבנה בימים אלה – משה ארנס, ובשכונת הדר גנים-עמישב, שם עמדו על הצרכים הנדרשים בשטח הנבנה בישיבת צביה וביסודי ממ"ד מורשה.

הסמנכ"ל עמד קרוב על הצרכים האמיתיים העולים מהשטח ועל הדחיפות בקידום בנייה נוספת של כיתות בכל רחבי העיר והבטיח כי בוועדה הקרובה יעלה את הנושא ויביע דעתו על הצרכים שהוצגו בעיר פתח תקוה. ראש העיר רמי גרינברג בירך על הביקור והוסיף "העיר פתח תקוה, העיר הרביעית בגודלה, הולכת וגדלה ואנו נדרשים לבצע שינויים והתאמות. בתוך כך יש צורך בבניית מוסדות חינוך ובתוספת כיתות לימוד. אנו שמים את החינוך בראש, לא כסיסמה אלא כדרך חיים. החינוך בפתח תקוה הוא מהטובים שיש בארץ ואנו נמשיך לפעול לטובת חינוך מצוין ואיכותי לכלל תלמידי ותלמידות העיר".

קרדיט Pixabay
כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עם ישראל חי! פתח תקווה חוגגת את פורים בסימן הצדעה לעם ישראל ולכוחות הביטחון
הפנינג עדלאידע 2024 בסימן עם ישראל חי, יתקיים השנה בפורים,...
החמישית של שוברט: פסטיבל מוסטונופסט טאלין-תל אביב
מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי: אנדרס מוסטונן 27 בפברואר במוזיאון תל אביב כניסה...
לזכר הנופלים: רכבי היחידה הטקטית ינציחו את שמות החללים תושבי פ"ת
עיריית פתח תקווה מקדמת בימים אלו מיזם הנצחה וזיכרון נוסף...
התלמידות שימחו את ילדי המילואימניקים
שכבת י' בבית החינוך אמית רננים ברעננה יצאו השבוע להפנינג...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...
להקת המחול קמע גאה להציג בבכורה: פנים לבנות - White Face יצירות מאת תמיר גינץ ונאצ'ו דואטו
מופעי בכורה: 7 במרץ | המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע 12 במרץ...
עוטפים בחום חולי סרטן
האגודה למלחמה בסרטן ודיזנגוף סנטר עורכים מרתון סריגה של כובעים...