Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המשפחה שלכם זקוקה לטיפול הטוב ביותר

המשפחה שלכם זקוקה לטיפול הטוב ביותר
קרדיט - Canva

גם כשאתם מתחתנים ברבנות וגם כשאתם מתחתנים בחו"ל בחתונה אזרחית הסכמי ממון הם הדרך הטובה ביותר להחליט מראש מה יקרה במקרה של הפרדת הכוחות. אם החלטתם להסדיר את יחסי הממון והרכוש ביניכם ולמנוע מחלוקות בזמן פרידה, אם תקרה, עורך דין הסכמי ממון יישב אתכם על כל מה שכרוך בכך ויסביר לכם את כל ההשלכות. אין צורך לחשוש מפני הסכם ממון בשלב שבו האהבה בשיאה ואתם צועדים לקראת חיים משותפים משום ששלב זה אמור להבהיר לכם טוב יותר לקראת מה אתם הולכים. זה נכון שזה מחייב היכרות טובה יותר זה עם זה ועם סולם הערכים והדעות של כל אחד מבני הזוג, אבל זה בדיוק מה שיבהיר לכם בדיוק היכן אתם עומדים וכשתחתמו עם הסכם שמנוסח בצורה משפטית ואוהדת, תהיו רגועים שהכל מוסדר ולא אמורות להיות הפתעות. זה נכון למהלך החיים המשותפים בדיוק כמו גם לרגע הפרידה, אם חלילה תקרה ביניכם. עו"ד יוסף אמר עומד לרשותכם בכל מה שקשור לניסוח הסכמי חיים משותפים כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהוביל אתכם לחיים משותפים ויציבים.

לדאוג לעצמכם ולחיים שלכם

ייפוי כוח הוא מסמך שיכול להעניק לאנשים אחרים את הכוח והסמכות לעזור לכם ולטפל בכם כשאתם לא תוכלו לעשות זאת. זה נדרש במקרים רבים בגלל ביורוקרטיה הכרחית שמונעת ניצול לרעה של חסרי ישע כמו קשישים ותשושי נפש, או אנשים שבגלל מצבם המנטלי או הקוגניטיבי אינם כשירים לעשות זאת. עורך דין יפוי כוח מתמשך מטפל בניסוח והענקת ייפוי כוח מתמשך כזה שמאפשר לכם להחליט מראש מי יטפל בענייניכם ובכם במקרה של חוסר כשירות כזה מצדכם. ייפוי כוח זה הפך להיות מאוד נפוץ בשנים האחרונות ככל שרבו מקרים שבהם תוחלת החיים הגבוהה לא חופפת גם למצב בריאותי תקין ולכן משפחות נדרשו לטיפול כזה כדי להמשיך לטפל ביקיריהן. לייפוי כוח זה יש חוקים משלו ועורך הדין שלכם יסביר לכם בדיוק במה זה כרוך כדי שתוכלו להיעזר בכך.

המשפחה שלכם בידיים טובות

יש נושאים שונים שמחייבים טיפול של עו"ד לענייני משפחה וזה מתחיל בנישואין וגירושין והסכמי ממון ועד טיפול בקרובי משפחה שאינם יכולים לטפל בעצמם ועד ענייני צוואות וירושות. בכל הנושאים האלה חייבים לעסוק בצורה אמפתית ועם הרבה הבנה, יחד עם הדיסקרטיות המתבקשת והמקצועיות הרבה כדי למצוא לפעמים דרכים יצירתיות על מנת לפתור בעיות. עורך דין יוסף אמר מטפל בלקוחותיו בכל הנושאים המשפחתיים ברגישות ובמקצועיות כדי להציע להם את הפתרונות הטובים ביותר למענם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
איך למצוא את המסיבות הכי טובות היום בתל אביב?
אם אתם מחפשים מסיבה היום, מציאת האירוע המתאים קלה ממה...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
מהו פרויקט התחדשות עירונית במסלול פינוי בינוי
עם צמיחת האוכלוסיה ותהליך העיור הנעשה בעולם, וכמובן, במדינת ישראל...
כמה דברים על חרדה
רבים סובלים מחרדה לסוגיה, הסובלים עשויים לחוש בושה, ולעתים קיימת...
מתנה מקורית וטעימה- איך להעלות את מצב הרוח עם מארזי שוקולד?
המחשבה הראשונה שלנו כאשר שוקלים מתנת יום הולדת היא בדרך...
להגן על הזכויות שלכם כעובדים
מציאות שבה קשה למצוא תעסוקה אינה מצדיקה פגיעה בעובדים ובזכויות...
עורך דין מקרקעין: לא רק  למכירה או לקניית דירה
תפקידיו המוכרים ביותר של עורך דין מקרקעין היא ליווי עסקאות...
האם אתם יודעים אם שילמו לכם כל מה שמגיע לכם?
לא מעט עובדים מגלים לא פעם שלא כל התשלומים שהם...