Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הסכם קיבוצי חדש ל-800 עובדי שטראוס מים

הסכם קיבוצי חדש ל-800 עובדי שטראוס מים

ההסתדרות, הנהלת שטראוס מים וועד העובדים חתמו על הסכם קיבוצי חדש לכ-800 עובדי החברה, שתוקפו לארבע שנים *** על פי ההסכם יזכו העובדים בין היתר להעלאות שכר שגובהן בין 10.3% ל-12.8%, הגדלת ההפקדות לקרן ההשתלמות, מענקי ביגוד ועוד

הסכם קיבוצי חדש ל-800 עובדי שטראוס מים

הסכם קיבוצי חדש שתוקפו ארבע שנים נחתם בין ההסתדרות, הנהלת חברת שטראוס מים וועד העובדים. החברה, שמייצרת מערכות לטיהור, קירור, חימום וסינון מים, ממוקמת באור יהודה ומעסיקה כ-800 עובדים.

על פי ההסכם, עובדי שטראוס מים יזכו להעלאות שכר שגובהן בין 10.3% ל-12.8% ושיחולקו בפעימות בארבע השנים הקרובות. העובדים אף יקבלו בונוס על פי עמידת החברה ביעדיה השנתיים. כמו כן, יוגדלו מענקי הביגוד, האש"ל והקייטנות. בנוסף, יוגדלו ההפקדות לקרן ההשתלמות של העובדים, יוגדל תקציב הרווחה ויצטמצמו פערי השכר בין העובדים.

יו"ר ההסתדרות במרחב גבעתיים ויישובי בקעת אונו, עופר חתוכה, מסר: "שטראוס מים לא הוציאה את העובדים לחל"ת והמשיכה לנהל איתנו את המו"מ גם בתקופת הקורונה. אין ספק כי מדובר בחברה ששמה דגש על ההון האנושי שלה, רואה אותו ודואגת לרווחתו".

מנכ"ל שטראוס מים ישראל, יניב שיראזי, ציין: "עובד מרוצה ושמח זה עובד שבא לעבודה עם רצון לעבוד ומוטיבציה ומביא את החברה להישגים".

מנכ"ל שטראוס מים העולמי, רונן זוהר: "אני גאה ומברך על הדרך בה נעשה ההסכם שיביא את העובד למקום טוב יותר. לא פחות מהתוצאה חשובה הדרך איך הגענו לתוצאה, זה אומר משהו על מי שאנחנו ושאנחנו יודעים לשבת ולדבר".

יו"ר איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה הרצל יאקה, בירך על חתימת ההסכם והודה לכל צוותי המו"מ על ההסכמות ועל הנחישות להגיע להבנות לטובת כל הצדדים.

מ"מ יו"ר איגוד עובדי המזון והפרמצבטיקה, אליעזר בלו: "ההסכם עליו חתמנו בעיצומו של משבר הקורונה, מהווה הישג גדול לציבור עובדי שטראוס מים ולחברה עצמה. זה לא מובן מאליו שחברה תפתח בימים כאלה את כיסה ותשלם לעובדיה תוספות משמעותיות, וזה מעיד יותר מכל על הבנתה את חשיבות ההון האנושי שלה. אני רוצה להודות לכל השותפים במו"מ ולהודות למזכר החטיבה אביב שניר, לאומרי זינגר מאגף הכלכלה, לעו"ד הילה גבר מהלשכה המשפטית וללילך קפלן שניהלה במשותף את המו"מ".

עו"ד לילך קפלן ממרחב גבעתיים ויישובי בקעת אונו, שליוותה את העובדים במהלך המו"מ, הודתה אף היא לחברי הוועד וההנהלה ומסרה: "מדובר בהסכם ערכי שנוגע לכלל אוכלוסיות החברה ועמו אמירה חשובה לעובדים שגם בתקופה שהמשק עובר טלטלה,  יש להם ביטחון כלכלי וחברה שמפרגנת ורואה אותם".

יו"ר הוועד מרקי מערבי: "אני מביע את שמחתי על ההסכם אשר נחתם בשמי ובשם כל ועד העובדים. זהו הסכם שמביא לידי ביטוי את האג'נדה וחזון הוועד, שלנגד עינינו ראינו את טובת העובד, ביטחונו התעסוקתי בד בבד עם המשך צמיחת החברה. אני מודה לחברי לוועד, שהיו שותפים מלאים להסכם, להסתדרות העובדים במרחב, לחטיבת המזון והפרמצבטיקה ולהנהלת חברת שטראוס מים".

במעמד החתימה על ההסכם נכחו חברי הוועד: רונה בן משה, שלומי פרץ, מאור מאיר, משה סידי, ניר גיל ונירן גלאור, שהיו שותפים מלאים להסכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
15 מתוך 15 הסתיימה תחרות הכתיבה "בין עורף לחזית"
49 יוצרים מקומיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, השתתפו בתחרות הכתיבה...
בשורה לאיכות חיי התושבים בעיר: לראשונה בישראל - עיריית פ"ת תחל לאכוף רעש מרכבים ואופנועים בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים
ועדת חוקה בכנסת אישרה היום 21/11/23 את הצו המאפשר לעירייה...
לרגל יום המודעות למוגבלויות ולזכרה של רות הודיה פרץ ז"ל
זיו לאור ירח- רסיטל פסנתר קלאסי בביצוע זיו סבג -...
הצבת מצלמות במדרחוב ההגנה העובר שיפוצים בימים אלה
במסגרת העבודות לשיפוץ מדרחוב ההגנה הוצבו במקום מצלמות אבטחה המשדרות...
תפיסת משאית ששפכה פסולת
גם בימים אלה ממשיכות סיירות הביטחון של אגף ביטחון, פיקוח...
להזמין אוכל באופן איכותי
על מנת שתוכלו ליהנות מקייטרינג שהוא איכותי וכשר באזור המרכז...
הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב יתרמו דם לשירותי הדם של מד"א
עמדת תרומת דם של שירותי הדם של מד"א תוצב ביום...
מבוכי נפש: יבגני גופמן בתערוכת יחיד
Global Art הגלריה לאמנות גלובלית וישראלית פתיחה חגיגית : יום שישי,...
המרכז השקט יתחדש בקרוב במתחם כושר משודרג!
העירייה תחל בקרוב בהקמת מתחם כושר חדש שישמש את תושבי...
הקרנת הסרט "החתונה היוונית שלי 3" בלבד בבית הקולנוע של HOT CINEMA!
קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יוצא בפעילות ייחודית להורים...