Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הפעם, באמת אין יותר תירוצים

הפעם, באמת אין יותר תירוצים
קרדיט: CANVA

לכל מי שחשבה שבבית הכי נוח להסתתר ולא להראות את התוצאות של הזנחת הגוף והכושר, באה הקורונה והוכיחה שגם הזום חושף מספיק מקום לשיפורים. הזום הוא גם הברכה הגדולה והמענה של מדריכי הכושר שיודעים שכעת אין אף תירוץ שיכול להועיל נגד אימונים שבאמת יכולים להביא אתכן למקום הרבה יותר בריא בחיים, באמצעות אימוני אונליין. אימונים אלה נעשים בבית והם מתאימים למי שרוצה לשמור על כושר ואין לה זמן ללכת למכון, או למי שרוצה לשלב אותם בכל תוכנית הרזיה שיש לה, יחד עם תכנית אכילה מסודרת ששומרת על התוצאות של העבודה הקשה. אם אתן רוצות לשפר את המראה שלכן נוסף על ההרזיה ורוצות לזרז אותה על ידי בניית מאסת שריר מתונה שמתאימה לכן ושורפת קלורית, אלישבע שטרן מציעה לכן את fit&fun, שהוקמה במיוחד למי שרק זום מתאים לה כדי לעבוד על הגוף שלה.

איך לא חשבו על זה קודם?

בעבר היו קלטות וידיאו ודיוידי, כמובן, שהתאים לכל מי שרצה לעבוד עם הדרכות כושר מצולמות מבלי לצאת מהבית. זה בוודאי עזר למי שרוצה לרזות וזקוקה לתכנית אימונים מסודרת כדי להשיג זאת ולשמור על הגוף, אלא שחסר המרכיב של ההדרכה האישית וגם המרכיב הסודי החשוב באמת – מחויבות לשעה קבועה שבה מתנהל המפגש עם המדריכה ושאר המתאמנות. יש משהו חשוב בכך שעובדים בקבוצה של נשים שכולם מעודדות אחת את השנייה ומתחייבות לעשות את מה שנחוץ כדי לשמור על בריאותן. משום כך, אימוני כושר אונליין הפכו להצלחה במלוא מובן המילה, כשהם עוזרים לנשים לעשות מהפך או פשוט להתחיל להתאמן לראשונה בחייהן אם זה לא היה מוכר להן קודם.

אין בעיה של זמן ומקום

למי שאינה יכולה לצאת מהבית מסיבות מובנות, כמו נשים לאחר לידה, יש פתרון מעולה בכל תכנית שמותאמת גם להן והיא עומדת לרשותן כל הזמן גם בהקלטות. תכניות אימונים מיוחדות שמראות איך לרזות אחרי לידה מיועדות גם למי שבקושי מוצאת זמן לצאת מהבית ואותן אפשר לבצע לאחר שהתינוק הולך לישון או מוקדם בבוקר, ובלבד שתתחייבו לעצמכן ולבריאות שלכן. זה לא רק עניין של משקל, כמובן, אלא זרימה תקינה של מחזור הדם, ההורמונים והמטבוליזם, שעוזרים לכן להרגיש מצוין ולחזור לבריאות תקינה. תכניות האימונים של אלישבע שטר fit&fun מיועדות לכל מי שרוצה לעזור לעצמה ולשמור על כושר בכל אמצעי אפשרי בבית, מול המסך של המחשב בזום ויחד עם נשים כמוה, מלאות מוטיבציה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
המשפחה שלכם זקוקה לטיפול הטוב ביותר
גם כשאתם מתחתנים ברבנות וגם כשאתם מתחתנים בחו"ל בחתונה אזרחית...
כל מה שתרצו לדעת על צוואות וירושות
סיוע מקצועי בעריכת צוואות ומסמכי תכנון עיזבון עו"ד צוואות הוא עורך...
הזמנות ייחודיות לאירועים מיוחדים
במארג המיוחד והמרתק של החיים שמחות הן הדבר שאנחנו הכי...
דוכן פיצות לאירועים
מי שחושב שפיצה לא מתאימה בתור אוכל באירועים מיוחדים לא...
חומרים המשמשים לייצור מצעי יוקרה איכותיים
בעוד שצפיפות החוטים מודגשת לעתים קרובות כגורם החשוב ביותר במצעים,...
כיצד לנהוג כשרוצים לטפל בנכסים ובמקרקעין?
נכסים שונים שיש לכם בבעלותכם מחייבים טיפול משפטי מקצועי של...
איך מודדים חווית לקוח?
תחום ניהול חווית הלקוח – CX (Customer Experience), נמצא במגמת...
מכלול ייחודי של שיקולים ומיומנויות
העיסוק בתהליך כתיבת עבודות סמינריוניות בתשלום כרוך במכלול ייחודי של...
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...