Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הפעם, באמת אין יותר תירוצים

הפעם, באמת אין יותר תירוצים
קרדיט: CANVA

לכל מי שחשבה שבבית הכי נוח להסתתר ולא להראות את התוצאות של הזנחת הגוף והכושר, באה הקורונה והוכיחה שגם הזום חושף מספיק מקום לשיפורים. הזום הוא גם הברכה הגדולה והמענה של מדריכי הכושר שיודעים שכעת אין אף תירוץ שיכול להועיל נגד אימונים שבאמת יכולים להביא אתכן למקום הרבה יותר בריא בחיים, באמצעות אימוני אונליין. אימונים אלה נעשים בבית והם מתאימים למי שרוצה לשמור על כושר ואין לה זמן ללכת למכון, או למי שרוצה לשלב אותם בכל תוכנית הרזיה שיש לה, יחד עם תכנית אכילה מסודרת ששומרת על התוצאות של העבודה הקשה. אם אתן רוצות לשפר את המראה שלכן נוסף על ההרזיה ורוצות לזרז אותה על ידי בניית מאסת שריר מתונה שמתאימה לכן ושורפת קלורית, אלישבע שטרן מציעה לכן את fit&fun, שהוקמה במיוחד למי שרק זום מתאים לה כדי לעבוד על הגוף שלה.

איך לא חשבו על זה קודם?

בעבר היו קלטות וידיאו ודיוידי, כמובן, שהתאים לכל מי שרצה לעבוד עם הדרכות כושר מצולמות מבלי לצאת מהבית. זה בוודאי עזר למי שרוצה לרזות וזקוקה לתכנית אימונים מסודרת כדי להשיג זאת ולשמור על הגוף, אלא שחסר המרכיב של ההדרכה האישית וגם המרכיב הסודי החשוב באמת – מחויבות לשעה קבועה שבה מתנהל המפגש עם המדריכה ושאר המתאמנות. יש משהו חשוב בכך שעובדים בקבוצה של נשים שכולם מעודדות אחת את השנייה ומתחייבות לעשות את מה שנחוץ כדי לשמור על בריאותן. משום כך, אימוני כושר אונליין הפכו להצלחה במלוא מובן המילה, כשהם עוזרים לנשים לעשות מהפך או פשוט להתחיל להתאמן לראשונה בחייהן אם זה לא היה מוכר להן קודם.

אין בעיה של זמן ומקום

למי שאינה יכולה לצאת מהבית מסיבות מובנות, כמו נשים לאחר לידה, יש פתרון מעולה בכל תכנית שמותאמת גם להן והיא עומדת לרשותן כל הזמן גם בהקלטות. תכניות אימונים מיוחדות שמראות איך לרזות אחרי לידה מיועדות גם למי שבקושי מוצאת זמן לצאת מהבית ואותן אפשר לבצע לאחר שהתינוק הולך לישון או מוקדם בבוקר, ובלבד שתתחייבו לעצמכן ולבריאות שלכן. זה לא רק עניין של משקל, כמובן, אלא זרימה תקינה של מחזור הדם, ההורמונים והמטבוליזם, שעוזרים לכן להרגיש מצוין ולחזור לבריאות תקינה. תכניות האימונים של אלישבע שטר fit&fun מיועדות לכל מי שרוצה לעזור לעצמה ולשמור על כושר בכל אמצעי אפשרי בבית, מול המסך של המחשב בזום ויחד עם נשים כמוה, מלאות מוטיבציה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
איך לבחור סלון בהתאם לאופי הבית
הסביבה הביתית שלנו משקפת את אישיותנו וסגנון החיים שלנו. בחירת...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה
הסלון משמש כלב הביתי של הבית ומרכז החיים המשפחתיים. זהו...
הקסם שלא הכרתם שיש בחתונה קטנה
בעולם המודרני, זוגות רבים מעוניינים לחגוג את האירוע המשמעותי בחייהם...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה הסלון משמש כלב הביתי...
איך לבחור נעלי כדורגל מקצועיות
בחירת נעלי כדורגל מקצועיות היא צעד חשוב עבור כל שחקן...
הילדים שלנו לא חייבים להתמודד לבד
הילדים שלנו הולכים בכל יום לבית הספר. שם, מחוץ לבית,...
כל הסיבות לבחור פרגולה אלומיניום למרפסת ולגינה
חומר הגלם המוביל בשנים האחרונות לבניית פרגולות הוא אלומיניום. הבחירה...
לבחור בחברת ההסעות הטובה ביותר לאירועים
לא מעט אנשים בוחרים לערוך אירוע פרטי כלשהו בעיר מרוחקת...
כל עסקת נדל"ן מעוגנת בחוזה מחייב
מגמת ההתחדשות העירונית שסוחפת כבר שנים את הארץ הודות לחקיקה...
פתרונות איטום חכמים בגובה
מה עושים כאשר קיימת בעיית איטום בקיר חיצוני של מגדל...