Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

הרחקת יונים בתל אביב עושים רק עם נשר

הרחקת יונים בתל אביב עושים רק עם נשר

בדיעבד, כאשר אנו מאחלים ומייחלים לכך שהילדים שלנו לא יצטרכו ללכת לצבא, אנחנו גם מייחלים ליונה צחורה עם עלה של זית במקורה אשר תביא את בשורת השלום הנכספת. יחד עם זאת, כאשר הן מקננות לנו במסתור הכביסה, על עדן החלון או בחלל הגג לא מדובר בעלה של זית, אלא במחלות, אלרגיות, רעש ולכלוך. קינון של יונים במקומות מאוכלסים הינה תופעה שכיחה אשר יכולה לקרות בכל זמן, בכל מקום ולכל אדם בארצנו הקטנטונת. עניין הרחקת היונה אינו מסתיים כלל בקריאת "קישטה", נהפוך הוא, ליונים יש זיכרון טוב מאד והן לרוב יחזרו לאותו מקום הקינון המוכר והאהוב.

הרחקת יונים בתל אביב עושים רק עם נשר

ישנן מספר לא מבוטל של טיפים ומיתוסים בכל הנוגע להרחקת יונים. בכתבה שלפניכם ננסה לתת כמה עצות בקצרה לצמצום הסיכוי שהיונים יבחרו דווקא בדירה או בעסק שלכם. כי כשדובר בהרחקת יונים לא יזיקו כמה עצות מועיות של מומחה, אז ככה:

  • לא רק על הבישול לבדו:

    עובדה ידועה קובעת חד משמעית שיונים לא אוהבות שמסנוורים אותן. נייר אלומיניום אשר עוטף את אדן החלון וחשוף לשמש ירתיע את היונה וגם אם נצא מנקודת הנחה שהנצנוץ לא עבד היונה גם נרתעת מהרעש שאותו נייר מפיק. בנוסף, בקיץ הישראלי הלוהט נייר הכסף יתחמם כך שליונה לא יהיה נעים בלשון המעטה לקנן עליו והיא תעדיף לחפש לה בית אחר.

  • מציק אך לא מזיק:

    כיום ניתן להשיג בחנויות מיועדות דוקרני פלסטיק להרחקת יונים. חשוב לנו לציין שדוקרנים אלו אינם פוצעים את היונים אלא רק גורמים להן אי נעימות במגע ולאחר כמה וכמה ניסיונות של היונה לקנן באותו אזור היא לרוב תוותר ותעדיף מקום אחר פחות עוקצני.
  • זהירות, זה מדבק:

    באותן חנויות ניתן גם למצוא מיני תרסיסי דביקים במיוחד אשר כאשר מרוססים על אדן החלון או במקומות המועדים לקינון מרתיעים את היונים ושולחות אותן לדרכן עם ברכת הדרך. אמנם השיטה יעילה אך יחד עם זאת על הפעולה צריכים לחזור לעתים תכופות על מנת שהיונה לא תחזור לקנן באותו המקום.

כשהמצב הולך ומחמיר…

לצוות המומחים של חברת 'נשר – הרחקת יונים' ישנם ניסיון וידע רבי שנים בכל הנוגע להרחקת יונים בתל אביב והסביבה. בטיפול זריז ויעיל הצוות ידאג שהיונים לא ירצו לשוב ולקנן אצלכם בבית או במשרד. יחד עם זאת, לנו בחברה חשוב להדגיש כי אנו חלילה לא פוגעים ביונים ואיננו משתמשים ברעלים וחומרי הדברה. בעזרת הציוד המתקדם בעולם אנו פשוט גורמים להן לא לרצות לחזור ולקנן דווקא אצלכם. פנו אלינו ונציגנו יחזור אליכם במהרה עם עוד עצות מועילות ופתרון למטרד החמוד הזה שנקרא יונים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...
מיזוג אוויר נכון מחייב תכנון
איכות האוויר והמיזוג במבנה שבו אנחנו שוהים נמדדת בכך שאנחנו...
צמידים עדינים
צמידים הם עולם ומלואו -ישנם כל כך הרבה סוגים, סגנונות...