Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

התחדשות עירונית? אל תשכחו את הדלתות

התחדשות עירונית? אל תשכחו את הדלתות
קרדיט לתמונה: 8peer.co.il

מיזמי התחדשות עירונית בהובלת משרד הבינוי והשיכון הם מהפרויקטים המשתלמים ביותר עבור דיירי בניינים. במסגרת ממשלתית- עירונית, במסגרת יזמית פרטית, או במסגרת פרויקט תמ"א 38, מוצעת לדיירי בנייני מגורים ישנים התחדשות כוללת בבניין מבפנים ומבחוץ, הרחבה, שינויים בחזית בניין, תוספות מכיוונים שונים ועוד, מטרת הפרויקט העיקרית מבחינת הממשלה והעירייה, היא לחדש את פני הארץ, באמצעות עסקה משתלמת עם התושבים, אנו נעזור לכם במימון ההתחדשות, אתם תהנו מדירה רחבה ומבניין משופץ, ובתמורה נקבל מדינה בעלת חזות חדישה ומרשימה, כאשר גם בניינים מיושנים עוד מהעשורים הראשונים של המדינה יקבלו מראה של בניין מהניילונים. אבל בעוד התכנונים האדריכליים, אריחי החיפוי, הריצוף ושאר האלמנטים זוכים ליחס משמעותי מצד מחדשי בניינים, פעמים רבות נשכח הפריט המשמעותי ביותר בחזות החדשנית של הבניין- הדלתות. אין כמו דלת אוטומטית לבניין כדי לתת לו לוק חדשני, חכם וטכנולוגי, בקו נקי ואלגנטי ובמראה יוקרתי.

למי מתאים להתקין דלתות אוטומטיות

לכולם. באופן חד משמעי ניתן לקבוע כי אין בניין או מבנה בכל גודל שהוא, שלא תועיל למראהו דלת אוטומטית. דלת חשמלית לבניין היא אחד האלמנטים המרכזיים המשפיעים באחת על נראות הכניסה והרושם החיצוני שהיא משדרת. עציצים, מראות ודיגומים רצפתיים זה נחמד ומוסיף, אבל המינימליסטיות והיוקרה שמביעה דלת חשמלית לבניין הם חד משמעיים, ויותר מכך- הם המבט הראשון והצעד הראשון לבניין, ואיך אומרים? אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. דלת אוטומטית לבניין היא הצעד החשוב ביותר במסגרת התחדשות, אמנם היא כמעט האחרונה בלוח הזמנים, אולם סוף מעשה במחשבה תחילה.

התאמת כניסה וחזות בניין לדלת אוטומטית

חשוב להדגיש לאדריכלים ומעצבי הפנים המעורבים בפרויקט את הרצון להוסיף דלת אוטומטית לבנין. זאת למרות שניתן בכל עת ובכל מצב להתקין כזו. חשיבות התכנון מראש משמעותית כדי להחליט על גודל הפתח שייפער בקיר החזית, שיוקדש לדלת אוטומטית בעלת כנף אחד או שניים על פי החלטה מוקדמת. גם חיפוי החזית, מבנה קומת הכניסה, אלמנטים עיצוביים בריהוט הקומה מפנים ומחוץ, תיבות הדואר, האינטרקום, ועוד, כל אלו יוכלו לזכות למיקום מדויק ומושלם בהתאמה לבחירת דלת חשמלית לבניין. שוב נציין כי בפאר אנפון ניתן להשיג דלתות חשמליות בגדלים ובדגמים שונים שיוכלו להתאים לכל חלל קיים, כך שגם אם לא היה תכנון מראש ניתן יהיה להתאים דלת באופן אישי עבור הבניין, אולם לשם העיצוב המושלם של הכניסה כדאי מאד לתכנן זאת מראש כדי ליצור קו עיצוב אחיד ומושלם בהשראת הדלתות המתקדמות.

פאר אנפון מציע קו רחב באיכות גבוהה, ביבוא מנגנון איטלקית בלעדי, ובהתאמה מושלמת לצורך ולתנאי השטח הספציפיים. נשמח לעמוד לשירותכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...