Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

התחדשות עירונית? אל תשכחו את הדלתות

התחדשות עירונית? אל תשכחו את הדלתות
קרדיט לתמונה: 8peer.co.il

מיזמי התחדשות עירונית בהובלת משרד הבינוי והשיכון הם מהפרויקטים המשתלמים ביותר עבור דיירי בניינים. במסגרת ממשלתית- עירונית, במסגרת יזמית פרטית, או במסגרת פרויקט תמ"א 38, מוצעת לדיירי בנייני מגורים ישנים התחדשות כוללת בבניין מבפנים ומבחוץ, הרחבה, שינויים בחזית בניין, תוספות מכיוונים שונים ועוד, מטרת הפרויקט העיקרית מבחינת הממשלה והעירייה, היא לחדש את פני הארץ, באמצעות עסקה משתלמת עם התושבים, אנו נעזור לכם במימון ההתחדשות, אתם תהנו מדירה רחבה ומבניין משופץ, ובתמורה נקבל מדינה בעלת חזות חדישה ומרשימה, כאשר גם בניינים מיושנים עוד מהעשורים הראשונים של המדינה יקבלו מראה של בניין מהניילונים. אבל בעוד התכנונים האדריכליים, אריחי החיפוי, הריצוף ושאר האלמנטים זוכים ליחס משמעותי מצד מחדשי בניינים, פעמים רבות נשכח הפריט המשמעותי ביותר בחזות החדשנית של הבניין- הדלתות. אין כמו דלת אוטומטית לבניין כדי לתת לו לוק חדשני, חכם וטכנולוגי, בקו נקי ואלגנטי ובמראה יוקרתי.

למי מתאים להתקין דלתות אוטומטיות

לכולם. באופן חד משמעי ניתן לקבוע כי אין בניין או מבנה בכל גודל שהוא, שלא תועיל למראהו דלת אוטומטית. דלת חשמלית לבניין היא אחד האלמנטים המרכזיים המשפיעים באחת על נראות הכניסה והרושם החיצוני שהיא משדרת. עציצים, מראות ודיגומים רצפתיים זה נחמד ומוסיף, אבל המינימליסטיות והיוקרה שמביעה דלת חשמלית לבניין הם חד משמעיים, ויותר מכך- הם המבט הראשון והצעד הראשון לבניין, ואיך אומרים? אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני. דלת אוטומטית לבניין היא הצעד החשוב ביותר במסגרת התחדשות, אמנם היא כמעט האחרונה בלוח הזמנים, אולם סוף מעשה במחשבה תחילה.

התאמת כניסה וחזות בניין לדלת אוטומטית

חשוב להדגיש לאדריכלים ומעצבי הפנים המעורבים בפרויקט את הרצון להוסיף דלת אוטומטית לבנין. זאת למרות שניתן בכל עת ובכל מצב להתקין כזו. חשיבות התכנון מראש משמעותית כדי להחליט על גודל הפתח שייפער בקיר החזית, שיוקדש לדלת אוטומטית בעלת כנף אחד או שניים על פי החלטה מוקדמת. גם חיפוי החזית, מבנה קומת הכניסה, אלמנטים עיצוביים בריהוט הקומה מפנים ומחוץ, תיבות הדואר, האינטרקום, ועוד, כל אלו יוכלו לזכות למיקום מדויק ומושלם בהתאמה לבחירת דלת חשמלית לבניין. שוב נציין כי בפאר אנפון ניתן להשיג דלתות חשמליות בגדלים ובדגמים שונים שיוכלו להתאים לכל חלל קיים, כך שגם אם לא היה תכנון מראש ניתן יהיה להתאים דלת באופן אישי עבור הבניין, אולם לשם העיצוב המושלם של הכניסה כדאי מאד לתכנן זאת מראש כדי ליצור קו עיצוב אחיד ומושלם בהשראת הדלתות המתקדמות.

פאר אנפון מציע קו רחב באיכות גבוהה, ביבוא מנגנון איטלקית בלעדי, ובהתאמה מושלמת לצורך ולתנאי השטח הספציפיים. נשמח לעמוד לשירותכם.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עד כמה בעיות גב נפוצות?
בעיות גב נפוצות מאוד. זה יכול להיות די קשה לחיות...
מתנה שכל יולדת לא תוכל לשכוח
לקנות מתנה ליולדת זו משימה שכולנו מתמודדים איתה מידי פעם....
איזו משכנתא מתאימה לרכישת דירה שנייה להשקעה
אם חשבתם עד היום שתקבלו באופן אוטומטי משכנתא לדירה להשקעה...
"טיפולי" תל אביב: המקום שבו התפתחות ילדכם במרכז
התפתחות ילדכם היא מסע מרתק ומלא הפתעות. מהרגע שאתם יוצאים...
עיניים דרמטיות ויפות לכל החיים
מראה העיניים הדרמטי והמודגש הוא אחד המראות הנחשקים ביותר וזה...
אתם קובעים איך תרצו להתגרש
נהוג לחשוב שבהליכי גירושין אין לכם הרבה שליטה על מה...
החשיבות בסיוע עורך דין בעת גירושין
הזדקקות לשירותים משפטיים יכולה לפגוש אותנו בכל מקום בחיים, בין...
במקרה של תאונת דרכים חשוב לדעת אל מי לפנות
ישנם מקרים בחיים שיכולים לתפוס אותנו לא מוכנים, תאונות דרכים...
איך לגרום לשיער שלך להיראות מעולה על ידי שינוי קטן במוצרי הטיפוח לשיער שלך?
היותו טבעי לחלוטין ונטול חומרי ניקוי קשים הם רק שניים...
להחזיק את הפנים במצב מורם לאורך זמן- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך מתבגר גם העור שלנו ובמיוחד עור...