Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

זה רך, מריח ונעים – מכונות כביסה במותגים המובילים

זה רך, מריח ונעים – מכונות כביסה במותגים המובילים
קרדיט pixabay

"יום כביסה" מדובר על מינוח שכבר מרוב האנושות אינה משתמשת בה וכבר אין ערימות על גבי ערימות של בגדים, מצעים ומגבות. זה בעיקר בשל העובדה כי כבר לא צריך יום שלם לכבס ולקרצף את בגדי השבוע החולף. היום יש מכונות כביסה מתקדמות של שלל מותגים. וניתן לרכוש בקלות ובמהירות את המכונה שתענה על כל הצרכים. המכונה שמתאימה, ממש כמו מכונת כביסה  AEG או אחד המותגים הבינ"ל האחרים למידות, לאופן השימוש, לכמות ולתדירות.

זה רך, מריח ונעים - מכונות כביסה במותגים המובילים
קרדיט pixabay

כאשר מבקשים לרכוש את המכונה 'המושלמת' חשוב מאוד להקפיד על כמה עניינים, הראשון בהם והמאוד משמעותי הוא גודל החלל והמיקום המיועד למכונה. חשוב למדוד את החדר והפינה בה עתידה המכונה להיות ממוקמת, לקחת מידות מדויקות של האורך, הרוחב והעומק. חשוב גם לבדוק את  הקרבה לארונות ומדפים ולוודא שיש נקודת חשמל ייעודית ופתח ניקוז מסודר. גם לאופן פתיחת דלת המכונה משמעות רבה, האם יש מספיק מקום לפתיחה חזיתית, האם הדלת מפתחת בצורה מרווחת ובטוחה, האם ניתן להניח על המכונה גם  מייבש כביסה ובכך לחסוך במיקום, או האם יש צורך במכונה צרת מימדים עם פתח עילי במקום.

מכונת כביסה כמו הרבה מוצרים חשמליים לשימוש ביתי אינה מוצר גנרי ויש מבחר רב של אפשרויות. חשוב להגיע לשלב הבחירה עם תובנה על הצורך והגודל המועדף. מכיוון שכל המותגים המובילים, בניהם גם מכונת כביסה  AEG פיתחו כמה גדלים של מכונות, כאלה עם תוף מצומצם וקיבולת קטנה ויש כאלה עם קיבולת גבוהה שמתאים לצרכי משפחה.

באופן עקרוני, מכונות עם קיבולת קטנה של כ- 5 ק"ג מיועדות לכביסה בתדירות נמוכה יחסית ולכמויות קטנות של בגדים, בעוד הגדולות יותר, בעלות קיבולת של 17 ק"ג מתאימות יותר לשימוש של משפחות ולתדירות גבוהה של כמה מכונות בשבוע. הבחירה הנכונה חייבת להתייחס לצורך, לתדירות ולאופן השימוש, אבל מומלץ להביט מעט קדימה ולראות האם יהיה שינוי בטווח של השנים הבאות, ואז אולי מלכתחילה כדאי לרכוש מכונה עם תוף רחב.

כחלק מההחלטות טרם הרכישה, מומלץ להבין מי עומד להשתמש במכונה ומה מידת היכולת שלו לתפוס ולהפנים תוכניות מורכבות. ישנן מכונות מאוד משוכללות בעלות תוכניות רבות, לעיתים הרבה מעבר למה שנדרש ביום יום. חשוב לוודא שהתוכניות המובנות ברורות וקלות להפעלה על מנת להפיק מהמכונה את המקסימום.

בכל אופן מומלץ מאוד לבחור מכונת כביסה  AEG או מותג אחר מוביל, מכונה חסכונית בחשמל ומים, בעלת דירוג אנרגטי מעולה לפי תקנים בינ"ל מחמירים. אלה יבטיחו איכות ללא פשרות, כביסה נקייה מהירות סחיטה מירבית ורמת רעש מינימלית ומזערית. המכונות בעלות טכנולוגיה ProSense מתקדמת, המתאימה את מחזורי הכיבוס ומחשבת במדויק את כמות המים והחשמל הנדרשות וכך מבטיחות חסכון כספי בחשבונות המים והחשמל.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עיצוב בלונים לאירועים
כל אדם שעורך אירוע ומשקיע לא מעט כסף, רוצה שהאירוע...
סין יוצאת בתוכנית חדשה לעידוד מכירות הרכב החשמלי הסיני בעולם
אחרי שנים של מאמצים לחדירה אל שווקי אירופה, ארה"ב והמזרח,...
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
בעולם החדש אתם חייבים ללמוד איך לעמוד מול קהל בהצלחה
אם אתם רוצים להצליח באמת, אתם פשוט חייבים ללמוד איך...
חווית קניה נוחה עם סופרמרקט בראשון לציון
כל אחד מאיתנו הולך לערוך קניות לביתו בזמן זה או...
לקרוא על יציאת מצרים מהגדה מהודרת
הגדה של פסח ממותגת הפכה בשנים האחרונות למוצר הקיים בכל...
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...