Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חנוכה בבת-ים- יש כאן קהילה מדליקה!

חנוכה בבת-ים- יש כאן קהילה מדליקה!

לקראת חג החנוכה הקרב ובא, עיריית בת-ים בשיתוף החברה לתרבות וספורט והמועצה הדתית קוראים לתושבי בת-ים "להאיר את העיר" ולקחת חלק בפעילויות החג, אשר יתמקדו השנה בפיתוח וחיזוק קשרי הקהילה בעיר.

 

ראש העיר, צביקה ברוט: "חג החנוכה-חג האור, הוא הזדמנות לגרש את החושך ולהחליפו באחדות, שמחה וצחוק. אירועי החנוכה השונים ישימו דגש על קהילת בת-ים, קהילה שהיא סוד כוחה של העיר- מגובשת, חמה ואוהבת"

 

חג החנוכה, חג הניסים והאור הוא הזדמנות נפלאה להעלות על נס את ערך הקהילתיות ויחסי השכנות הטובים בין תושבי בת-ים. השנה, עיריית בת-ים מובילה מגוון פעילויות בעיר, בשיתוף החברה לתרבות, פנאי וספורט, המועצה הדתית וארגונים ועמותות וולונטריים הפועלים בעיר, אשר יסייעו לכם להכיר את השכנה ממול, את המשפחה החדשה בבניין ואת השכן המבוגר ליד המכולת השכונתית. כל זה, ברוח החג, עם הרבה אהבה, אור ושמחה. בנוסף לאירועים השונים שיתקיימו במרכזים הקהילתיים ובגינות השכונתיות בימי החג, יחולו שני פרויקטים מרגשים במיוחד:

חנוכה בבת-ים

מאירים את העיר

תחרות בין הבניינים השונים בעיר. כל בניין יקבל ערכת הדלקת נרות מושקעת וצבעונית הכוללת חנוכייה, חבילת נרות ושובר לקניית סופגניות. כל בניין יפרסם בפייסבוק תמונה מהמפגש עם האשטאג #מאירים_את_העיר ויכנס להגרלה זוכת פרסים, שתפנק את הבניין הזוכה בשי לחג.

 

נר מחבר

חג החנוכה הוא הזדמנות נפלאה לפתוח את הלב ולעשות מעשה טוב; בחנוכה הזה אף אחד לא מדליק לבד! תושבי בת-ים מוזמנים להדליק נרות חנוכה עם אזרחים ותיקים בסביבת מגוריהם ולהבטיח שהחג הזה יהיה שמח ומואר לכולם. במסגרת האירוע, אגף הרווחה בעירייה יקשר אתכם לאזרחים ותיקים, תושבי העיר, המעוניינים שיגיעו אליהם להדלקת נר ויספק ערכות להדלקת נרות – הכל כדי שנחגוג ביחד, כעיר וקהילה אחת מגובשת וחמה.

 

אירועים אלה, הם חלק משלל פעילויות ואירועים קהילתיים אשר יתקיימו ברחבי העיר במתנ"סים ובגינות השכונתיות. כל אירועי החג בסימן חיזוק הקהילה הבת-ימית, הידוק קשרי השכנות והגברת הטוב והאור בעיר. להרשמה לפרויקטים השונים, עד לתאריך 17.12, יש להיכנס ללינקים המצורפים:

ראש העיר, צביקה ברוט: " חג החנוכה-חג האור, הוא הזדמנות לגרש את החושך ולהחליפו באחדות, שמחה וצחוק. אירועי החנוכה השונים ישימו דגש על קהילת בת-ים, קהילה שהיא סוד כוחה של העיר- מגובשת, חמה ואוהבת. אני מזמין את תושבי בת-ים לקחת חלק וליהנות בפעילויות השונות, וכפועל יוצא לחזק את יחסי השכנות, לחזק את הקהילה הבת-ימית ולעשות טוב. תודתי והערכתי לעובדי העירייה באגפים השונים, החברה לתרבות פנאי וספורט, המועצה הדתית ולכל העמותות והארגונים של המגזר השלישי שעמלו על האירועים היפים הללו. שיהיה חג אורים שמח ומלא באור לכולם".

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כיצד מאבחנים ליקויי למידה?
ישנם ילדים אשר על אף שהם משתדלים מאוד, אינם מצליחים...
רשת 'א.א. אורטופדיה' מתרחבת ופותחת סניף חדש בכפר סבא הסניף מתווסף ל- 38 סניפים ברחבי הארץ בהשקעה של 200 אלף ₪
גיא אלוביץ', מנכ"ל א.א. אורטופדיה: "עד סוף שנת 2025 צפויים...
עם ישראל חי! פתח תקווה חוגגת את פורים בסימן הצדעה לעם ישראל ולכוחות הביטחון
הפנינג עדלאידע 2024 בסימן עם ישראל חי, יתקיים השנה בפורים,...
החמישית של שוברט: פסטיבל מוסטונופסט טאלין-תל אביב
מייסד הפסטיבל ומנהל אמנותי: אנדרס מוסטונן 27 בפברואר במוזיאון תל אביב כניסה...
התלמידות שימחו את ילדי המילואימניקים
שכבת י' בבית החינוך אמית רננים ברעננה יצאו השבוע להפנינג...
בוטיק 180 מציג את פיצרייה אורבנית במשלוחים עד הבית- פיצרייה 180
בוטיק 180 בר אוכל אשר נפתח לפני שנתיים וחצי במיקום...
לרגל יום האישה: מסע החלמה של אתי בן ששון ובתה המתמודדת עם קושי נפשי אתי, שעובדת במרכז יה"ל של עמותת איכות בשיקום ומלווה משפחות המתמודדות עם קושי נפשי של בן משפחה.
תספר בהרצאתה שתתקיים ב25.2 ברמלה על אופן ההתמודדות, האתגרים ונקודות...
להיות שם בשבילם
עמותת "איכות בשיקום" ו"עמותת לב בטוח" קיימו כנס ייחודי למשפחות...
לא שוכחים את החטופים: התלמידים מבאר שבע הגיעו לכיכר החטופים בתל אביב
בעיצומה של המלחמה, ולאחר למעלה מ-120 ימים בהם נמצאים 136...
כיכר העיר ריקה רות שומרוני
אוצרים : שרי פארן , אריה קוץ בגלריה פריסקופ , רח'...