Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חצוצרה למתחילים – מהו הדגם המומלץ?

חצוצרה למתחילים – מהו הדגם המומלץ?

חצוצרה לא מותאמת לנגן מתחיל לא תסייע לך במיוחד לעבור את שלבי ההסתגלות בלמידה. כמתחיל, אתה רוצה להקדיש זמן רב יותר בנגינה ותרגול על הכלי שלך, מאשר לנסות לתקן שסתומים דביקים ומפתחות כוונון רופפים. יש הרבה חצוצרות לנגנים מתחילים, ולא כל הדגמים יעילים כפי שהחברה מציינת. בחרנו היום בחצוצרה של חברת Kolen דגם TR4000, החצוצרה האולטימטיבית לנגן המתחיל!

תמונות: יח"צ

למה דווקא חצוצרת  Kolen TR4000?

זה עשוי להפתיע אותך, אבל השופר הוא החלק החשוב ביותר בחצוצרה שלך. השופר מייצר את הצליל למעשה, ושאר המכשיר רק צובע ומגביר אותו. השופר של Kolen TR4000 מפיק צליל בהיר ונוקב מהרבה דגמים אחרים בשוק. יש לו תגובה מעולה, במיוחד בטונים הגבוהים. בנוסף, השופר ופיית החצוצרה מתאימה לנגנים מתחילים. אחד הדברים הקשים ביותר עבור הנגן המתחיל הוא עניין הנשיפות והמאמץ להוצאת צליל, דגם זה הוא יותר ידידותי ותוכלו להפיק צלילים בקלות רבה יחסית. דגם זה מגיע עם פיית 7C, שהיא ייצור ייחודי של החברה. כל נגן צריך להתחיל ממפתח Bb, הוא הנכון ביותר עבור הנגן המתחיל, ולכן חצוצרה זו נמצאת במפתח Bb.

בזכות העיצוב הייחודי של המוצר ובזכות רצועת הכתף הנגינה הופכת להרבה יותר נוחה, המשקל כמעט ואינו מורגש, הלחצנים נמצאים במרחק מדויק להקל על מעבר ואינם חלקים. צינור הפה עשוי מכסף ניקל, שקופיות הכוונון גם הן עם ניקל בפנים, ישנה טבעת התאמת שקופית השסתום, והמוצר מגיע במארז יוקרתי ומהודר עם אחריות לשנה. החצוצרה מסוגל להציג תצוגה גדולה יותר – יש תכונות ניפוח חופשיות לפי בחירת הנגן. בנוסף, דגם זה מצויד בבוכנות משופרות השומרות על התאמת דיוק ועמידות בפני קורוזיה וכך אורך חיי המוצר נשמר. המחיר אותו תשלמו עבור הדגם הזה נע בסביבות ה 1,300 שקלים. המחיר משתנה מחנות לחנות, מומלץ להגיע לחנות סאונד והגברה מקצועית שהיא יבואן רשמי של המוצרים שלה כדי להבטיח את המחיר המשתלם ביותר. אין ספק שלדגם זה יש את השילוב הקדוש… צליל מדהים, עיצוב מרהיב, ומחיר הגון.

מפרט טכני

סולם: מפתח Bb

גוף: נחושת

צוואר: נחושת

לחצנים: זהב

צבע: זהב

השאלה הנפוצה ביותר – לקנות או לשכור בתור התחלה?

שאלה זה חוזרת על עצמה כל הזמן דרך הורים שרוכשים חצוצרה לילדים שלהם. מה אם הילד יחליט אחרי יומיים שהוא לא רוצה לנגן כבר על חצוצרה? לא חבל על הכסף? מוזיקה היא תחביב נהדר והיא מאוד מאוד להתפתחות הקוגניטיבית של הילד, כל הורה מתרגש ורוצה לעודד את הילד שלו בכל דרך בה יוכל. אבל מוזיקה היא גם תחביב שדורש רצינות והתמדה. אנו ממליצים לכם דווקא לרכוש את המוצר ולא לשכור אותו, באופן אוטומטי כאשר אתם שוכר כלי נגינה אתה לא מרגיש שייכות אליו, וכך המחויבות פוחתת. חצוצרה למתחילים אינה יקרה, וסביר להניח שעם המחיר שתשלמו עבור השכרה תוכלו כבר לרכוש בעצמכם חצוצרה למתחילים. אין צורך להשקיע אלפי שקלים עבור חצוצרה למתחילים.

מסקנות

בין אם זה אתה שרוצה ללמוד לנגן על חצוצרה או הילד שלך, עליך לבחור חצוצרה מותאמת. מהי חצוצרה מותאמת במילים פשוטות? חצוצרה שלא תפגע ביכולת שלך להתקדם, אלא תתמוך בך. חצוצרה שהיא נוחה למשתמש לפי רמת המקצועיות שלו. אל תהיו חכמים ותרכשו מוצר שהוא בשביל מקצוענים, סביר להניח ולא תצליחו להתמודד עם הנגינה בו ותאלצו לפרוש. זכרו, לימוד על כלי נגינה, לא משנה מהו, הוא דבר לא פשוט בהתחלה, ולא תמיד רואים תוצאות מהר… אבל אם תתמידו, לא תתחרטו על כך אף פעם.

לחץ כאן לאתר היבואן הרשמי

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
כשאתם זקוקים לעזרה משפטית פנו לטוב ביותר
עורך דין שמטפל במקרה שלכם חייב להיות הטוב ביותר בתחומו,...
בחירת מצבה- הדרך להנציח את יקירכם כפי שהיה רוצה
במבט כולל מצבות נראות דומות זו לזו. רובן בהירות ולעיתים...
חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים,...
עם הזכויות מגיעים החובות
אזרחות אמריקאית היא נחשקת מאוד בגלל האפשרויות הגלומות בה לכל...
איטום מרתפים בחורף
חדירה של מים למבנה היא בעיה שתמיד יש לקחת בכובד...
מדריך מקיף לאורח חיים דל פחמימות ועשיר בשומנים
הדיאטה הקטוגנית, או בקיצור קטו, הופכת את התסריט התזונתי הטיפוסי...
מעבדה מקצועית לתיקון מחשבים
המחשב הוא כלי העבודה העיקרי של רבים מאיתנו ולכן ברור...
הגנה על הלקוח היא חובה ראשונה במעלה
עורכי דין עושים כל שביכולתם להגן על הלקוחות שלהם לא...
תוכנית טלויזיה לילדים
תוכנית לילדים יוגיפלצת  נמאס לכם כבר מהשעות הרבות אותן מעבירים הילדים...
מדריך לפתרון בעיות: בחינת פגמים פוטנציאליים בשלט המזגן שלך
כשהקיץ הישראלי ובדגש בחום של תל אביב, שלט פונקציונלי למזגן...