Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם

חשבו על היום שאחרי כמה שיותר מוקדם
קרדיט - Canva

אירועים שונים בחיים אינם נמצאים בשליטתנו או בתכנוננו, מטבע הדברים, כמו פטירה או אירוע בריאותי, אבל אנחנו יכולים להתכונן אליהם ולהכין את הקרובים לנו למקרה כזה. אמנם, רובנו לא אוהבים לחשוב על היום שאחרי שלא נהיה כאן אבל אם יש לנו אנשים שאנחנו דואגים להם וחפצים ביקרם אנחנו חייבים לדאוג לכך כבר עתה. עו"ד צוואות יטפל בכל מה שקשור לצוואות ולעיזבונות למען כל אדם שיש לו רכוש ועיזבון שהוא רוצה להוריש כראות עיניו. כמו כן, כשמדובר במשפחות שיש להן עניינים פנימיים סבוכים של חלוקת רכוש ועיזבון, הוא יסביר לכל משפחה את החוק שמחייב להשאיר צוואה חוקית וקבילה בבית המשפט, אם יש לה צורך בהשארת הנחיות ברורות בכל מה שקשור בענייני רכוש וכספים. זה נושא רגיש שמחייב דיסקרטיות ועמידה בדרישות החוק ובזה מטפל גם משרד עוה"ד אור עזריה ושות', שיש לו ניסיון רב בטיפול בנושאים משפחתיים כאלה כבר שנים רבות.

כשהמשפחה נקרעת בגלל עיזבון

עיזבון מחולק בישראל על פי חוק הירושה וכאשר אין צוואה מופתעים לא פעם לגלות שהוא לא יחולק לפי מה שראו בסדרות טלוויזיה, אלא על פי החוק. זאת סיבה נוספת למנוע מריבות משפחתיות וקריעת מערכות היחסים במשפחה בגלל סכסוכים משפחתיים שלא נפתרו בזמן. עורך דין סכסוכי ירושה יטפל למענכם בכל ענייני הירושה שנותרו לאחר פטירת בן משפחה ויש צורך להוציא צו ירושה או לערער עליו, לפי ראות עיניכם והמקרה שלכם. יש צוואות שאפשר לדרוש לבטל ולחלק נכון יותר את העיזבון, לפי כל מקרה לגופו.

להחליט למען מי שכבר אינו יכול לעשות זאת

החיים המודרניים שלנו מחייבים הרבה מאוד בירוקרטיה ולא רק כאשר יש רכוש רב והון משפחתי, אלא גם במקרים שבהם יש לנהל משפחה וראש המשפחה אינו יכול לעשות זאת בגלל אירוע בריאותי שמונע ממנו את היכולת הזאת. משפחות רבות מדי מצאו את עצמן ללא יכולת השתכרות ופרנסה או זכות לנהל את ענייניהם הכספיים של בני משפחה בגלל אי היערכות נכונה להליכים ביורוקרטיים או חוסר הבנה בדרישות החוק בישראל במקרים כאלה. לכן, היום ברור שזה מחייב היערכות משפחתית נכונה בכל גיל ולא רק לעת זקנה, משום שאובדן יכולות קוגניטיביות או תאונות שונות שגורמות לתוצאות קשות הם חלק בלתי נפרד ממציאות חיינו. עורך דין ייפוי כח מתמשך יוכל להסביר לכם את ההשלכות וההליכים שנדרשים למקרים כאלה כדי שתוכלו להמשיך לנהל את חייהם כראות עיניהם של יקיריכם. משרד עוה"ד אור עזריה ושות' מייצג לקוחות כאלה ברגישות הנדרשת ובהבנה למצבם ולמה שנדרש להם במקרים כאלה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
הסדירו את חייכם עם מומחים משפטיים בתחומים החשובים ביותר
הסדרת מעמד בן/בת זוג זר/ה חיים משותפים עםבן/בת זוג זר/ה הם...
למה כדאי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר פרטי
סיוע פסיכיאטרי נדרש במגוון רחב של מצבים נפשיים, בין היתר...
אוטובוסים לתל אביב - כל מה שצריך לדעת כדי להגיע לעיר הגדולה
תל אביב היא העיר הגדולה והמרכזית ביותר בישראל, ולכן היא...
משמעות צילום אירועים חשובים
בר מצווה הוא אירוע משמח בקהילה היהודית, המציין את הגעתו...
הדרך לחיים חופשיים מהתמכרות
התמודדות עם ההתמכרות - האתגר והפתרון ההתמכרות היא מצב מורכב המשפיע...
נסיעת עסקים בסטייל: כרטיסי האשראי שיקלו לכם את הנסיעה
מתכוננים לעוד נסיעת עסקים משעממת? הנסיעה הבאה שלכם יכולה להיות...
החשיבות של בדיקות ליקויים לפני הכניסה לבית
יש חשיבות מכרעת לכל דירה או בית לעבור בדיקת ליקויים...
כירופרקטיקה: טיפול אלטרנטיבי לכאבי גב כרונים
בעולם המודרני בו אנו חיים, לא מעט אנשים סובלים מכאבי...
פתרון סכסוכים בתחום הנדל"ן בבית המשפט- מה חשוב לדעת.
מקרקעין הוא תחום סבוך במיוחד. לא רק הערך הגבוה של...
הפתרון המושלם להשחלה וקישוט
איבקות הן טבעות עם חור המשמשות לטכניקה של השחלה –...