Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפולי שיניים בזמינות אחרת

טיפולי שיניים בזמינות אחרת

כולנו רוצים לשמור על שיניים נקיות ומטופחות לאורך זמן. אבל לפעמים המענה של קופות החולים הוא הרבה פחות מאידיאלי. החדשות הטובות הן כי כעת אופציות חדשות לטיפולי שיניים משנות את כללי המשחק.

 טיפולי שיניים בזמינות אחרת

היצע מטפלים חסר תקדים

טיפולי שיניים הם טיפולי שלא כולם אוהבים לעבור, חלק מפחד וחלק מחוסר הנעימות שמתלווה לתהליך. עד היום ברירת המחדל לבחירת רופא שיניים בתל אביב הייתה בדרך כלל פנייה למרפאת קופת החולים. אבל, בשנים האחרונות יש יותר מרפאות פרטיות אשר מציעות טיפולי שיניים איכותיים, שעונים על כל צורך ועומדים בסטנדרט הטיפול הגבוה ביותר בתחום הרפואה. במקום להיות תלויים בצוות רופאים מוגדר מראש, לחולים ניתנה האופציה לצאת לשוק החופשי ולהחליט בעצמם מי יהיה הרופא המטפל ובאיזו גישה טיפולית הוא ינקוט.

טיפולים חדישים וקלים יותר

בעיקר לחולים הרגישים יותר, היכולת לברוח בטיפול אצל רופא שיניים בגבעתיים או תל אביב, אשר מאפשר להם לקבל טיפול ייסודי במינימום כאב היא קריטית. לצד הקרבה הגיאוגרפית, חשוב לציין את האפשרות לעבור טיפולי שיניים בהרדמה או לבצע הליכים מורכבים. האופציה להפחית את החרדה והסבל בטיפול שיניים היא אחת הסיבות העיקריות שבגללן ישראלים רבים מוכנים לעבור לקבל טיפול שיניים במרפאות פרטיות.

יעילות היא הסוד

הרפואה המודרנית עומלת באופן קבוע כדי לשפר את הטכניקות ולהעניק למטופלים פתרונות רפואיים מקלים ומיטיבים באופן קבוע. בעולם שבו המדד העיקרי להצלחה הוא זמן, טיפולי השיניים החדשניים אול און 4, הם סיפור הצלחה בתחום רפואת השיניים המודרנית. שיטת עבודה זו מאפשרת לרופא לבצע הליכי השתלת שיניים מורכבים, בעיקר אצל מטופלים שחסרות להן מספר רב של שיניים, בהליך אחד. הרופא מתקין למטופל גשר שמכסה את השיניים, ונתמך על ידי השתלה של 4 שיניים בלבד.

השתלת שיניים על ידי המקצוענים

פרוצדורת השתלת שיניים ביום אחד היא טכניקת עבודה בעלת יתרונות משמעותיים למטופל. מלבד קיצור הזמנים, המטופל לא נאלץ לחוות שוב ושוב את תהליך ההשתלה. ההשתלה עצמה מהירה מאוד, ואחוזי ההצלחה גבוהים יחסית לשיטות השלתה אחרות. באופן כללי מדובר בטכניקה שמייעלת את עבודת רופא השיניים ומיטיבה עם המטופל.

מרפאות שביט – מרכז רפואי להשתלות שיניים תותבות, מלווה מטופלים בתהליכי השתלות שונים. הצוות המקצועי של המרפאה הוא צוות מנוסה, מיומן ואחראי שעובד על פי כל הסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם רפואת השיניים ומציע ליווי אישי וצמוד החל מפגישת הייעוץ הראשונה ועד לסיום התהליך הרפואי. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ניתן לפנות למרפאה במספר הטלפון  03-7329376.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
עד כמה בעיות גב נפוצות?
בעיות גב נפוצות מאוד. זה יכול להיות די קשה לחיות...
מתנה שכל יולדת לא תוכל לשכוח
לקנות מתנה ליולדת זו משימה שכולנו מתמודדים איתה מידי פעם....
איזו משכנתא מתאימה לרכישת דירה שנייה להשקעה
אם חשבתם עד היום שתקבלו באופן אוטומטי משכנתא לדירה להשקעה...
"טיפולי" תל אביב: המקום שבו התפתחות ילדכם במרכז
התפתחות ילדכם היא מסע מרתק ומלא הפתעות. מהרגע שאתם יוצאים...
עיניים דרמטיות ויפות לכל החיים
מראה העיניים הדרמטי והמודגש הוא אחד המראות הנחשקים ביותר וזה...
אתם קובעים איך תרצו להתגרש
נהוג לחשוב שבהליכי גירושין אין לכם הרבה שליטה על מה...
החשיבות בסיוע עורך דין בעת גירושין
הזדקקות לשירותים משפטיים יכולה לפגוש אותנו בכל מקום בחיים, בין...
במקרה של תאונת דרכים חשוב לדעת אל מי לפנות
ישנם מקרים בחיים שיכולים לתפוס אותנו לא מוכנים, תאונות דרכים...
איך לגרום לשיער שלך להיראות מעולה על ידי שינוי קטן במוצרי הטיפוח לשיער שלך?
היותו טבעי לחלוטין ונטול חומרי ניקוי קשים הם רק שניים...
להחזיק את הפנים במצב מורם לאורך זמן- כך תעשו את זה
ככל שאנו מתבגרים, כך מתבגר גם העור שלנו ובמיוחד עור...