Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפים לבחירת טבעת אירוסין עבור בת הזוג

טיפים לבחירת טבעת אירוסין עבור בת הזוג
קרדיט CANVA

אין ספק שרגע הצעת הנישואין הוא רגע מכונן, מרגש ומיוחד ולפעמים הזוגות יזכרו אותו הרבה יותר מאשר את החתונה עצמה. ברוב הפעמים זו הזדמנות ליצור מעמד מיוחד ומעניין, כזה שלא קורה כל הזמן ולכן המחשבה היא לעשות אותו בהפתעה. ברוב המקרים הגבר יהיה זה שיקנה טבעת, יבחר באיזה יום לעשות את זה ויכין את כל התפאורה הדרושה לשם כך. צריך להחליט איפה זה יתקיים, מי יגיע ויהיה חלק באירוע המרגש, מה צריך לקנות או להכין מראש בשביל שזה יהיה מושלם ומקסים וכמובן איך בדיוק לעשות את זה. בד בבד עם כל ההכנות האלה – צריך כמובן לבחור את הטבעת שתהיה הכי מתאימה לסיטואציה וכמובן לכלה המיועדת. כיום יש סוגים ודגמים רבים של טבעות וחשוב לדעת לבחור מתוך מגוון תכשיטי יהלום מבית ה.ס. יהלומים.

איך בוחרים טבעת אירוסין?

אפשר לומר שבחירה נכונה של טבעת אירוסין דומה באופן מסוים לבחירה של תכשיט שרוצים לקנות במתנה למישהי אחרת. יש כמה עקרונות שקשורים בבחירת טבע אירוסין וחשוב מאד לדעת עליהם. למשל, מכיוון ששיבוץ אבני חן או יהלומים אסור בטבעות הנישואין (עבור מי שמתחתן על פי עקרונות ההלכה היהודית) הרי שבטבעת האירוסין בהחלט אפשר שיהיו אבן יפה או יהלום ומסיבה זו בדרך כלל לא מעט גברים בוחרים באפשרות הזאת. היהלום יכול להיות עגול או בכל צורה אחרת, הטבעת עצמה יכולה להיות עשוייה מזהב או ממגוון מתכות אחרות (וגם משילוב של כמה מתכות) ויש אינספור עיצובים שאפשר לבחור מתוכם. כאשר בוחנים גוון תכשיטי יהלום מבית ה.ס. יהלומים אפשר לראות לא מעט סוגים ודגמים של טבעות אירוסין ולמרות דמיון שיש בעקרונות העיצוביים שלהן – בן בהחלט שונות באופן מהותי זו מזו וכך כל אחד יכול להתעמק במה שחשוב לו יותר או פחות וכך לבחור.

איך מתאימים טבעת אירוסין לכלה המיועדת?

לא רק המראה של הטבעת חשוב אלא גם מה הכלה תאהב, איך היא תיקשר לטבעת שלה וכמובן איך להפוך את הטבעת לחפץ חשוב ומהותי עבורה. יש נשים שאוהבות טבעות עדינות שלא בולטות יותר מדי, יש כאלה שיעדיפו דווקא אבן חן גדולה או יהלום שממש רואים אותו למרחקים. יש כאלה שיענדו את הטבעת בלבד על האצבע ויש כאלה שכבר מתכננות לענוד את הטבעת על אותה האצבע ביחד עם טבעת הנישואין לאחר החתונה. חשוב לדעת את המידה של האצבע או לפחות להעריך אותה בצורה כמה שיותר מדויקת על מנת שלא יהיה צורך לבצע שינויים ולאחר שקלול כל הפרמטרים האלה – אין ספק שלבסוף יבחר הטבעת הכי נכונה ומדויקת שתרגש את הכלה, תפתיע אותה ותהפוך לפריט קבוע על האצבע שלה.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
גבי פרידמן מציג: ייעוץ עסקי למתחילים
גבי פרידמן ייעוץ עסקי פתיחה בראיון הבא אנו נכיר מקרוב את גבי...
איך לבחור סלון בהתאם לאופי הבית
הסביבה הביתית שלנו משקפת את אישיותנו וסגנון החיים שלנו. בחירת...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה
הסלון משמש כלב הביתי של הבית ומרכז החיים המשפחתיים. זהו...
הקסם שלא הכרתם שיש בחתונה קטנה
בעולם המודרני, זוגות רבים מעוניינים לחגוג את האירוע המשמעותי בחייהם...
ספות ריקליינר- הלהיט החדש בתחום מערכות הישיבה הסלון משמש כלב הביתי...
איך לבחור נעלי כדורגל מקצועיות
בחירת נעלי כדורגל מקצועיות היא צעד חשוב עבור כל שחקן...
הילדים שלנו לא חייבים להתמודד לבד
הילדים שלנו הולכים בכל יום לבית הספר. שם, מחוץ לבית,...
כל הסיבות לבחור פרגולה אלומיניום למרפסת ולגינה
חומר הגלם המוביל בשנים האחרונות לבניית פרגולות הוא אלומיניום. הבחירה...
לבחור בחברת ההסעות הטובה ביותר לאירועים
לא מעט אנשים בוחרים לערוך אירוע פרטי כלשהו בעיר מרוחקת...
כל עסקת נדל"ן מעוגנת בחוזה מחייב
מגמת ההתחדשות העירונית שסוחפת כבר שנים את הארץ הודות לחקיקה...