Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

טיפים לעיצוב דירה בסגנון תל אביבי

טיפים לעיצוב דירה בסגנון תל אביבי
Credit: Pixabay.com
מעצבת פנים בתל אביב
Credit: Pixabay.com

העיר תל אביב היא הרבה יותר מעוד עיר. אלו שבאמת אוהבים את תל אביב מכניסים את הסגנון המיוחד שלה גם הביתה. הטיפים הבאים נועדו לסייע לכם לעצב נכון דירות קטנות, דירות ישנות ודירות מיוחדות שיש רק בתל אביב. רק מעצבת פנים בתל אביב תדע איך לייצור אווירה מיוחדת עם פריטים משוק הפשפשים, איך לתת ביטוי לאהבה שלכם לחופי הים וכיצד להבטיח מרחב בדירה קטנה ועמוסה בחפצים. אסתי די-נור ידועה כמעצבת שאוהבת את תל אביב ותושבי תל אביב אוהבים אותה.

עיצוב פנים יפני בתל אביב

אם אתם אוהבים את הקסם של הפשטות – עיצוב פנים יפני ילמד אתכם לבחור בקפידה פריטים איכותיים ולדבוק בהם. העיצוב היפני מתמקד בחומרים טבעיים כמו במבוק, אבן, עץ ומתכות כהות. כאן בדירות תל אביביות העיצוב היפני מאפשר חיבור חזותי בין האופי של העיר תל אביב לבין העיצוב של הבית שלכם. כל פריטי העיצוב נבחרים בקפידה במטרה לייצור אווירה הרמונית ואחידה. העיצוב היפני מתאים לחללים קטנים ובהתאם משתלב נהדר בדירות תל אביביות קטנות.

עיצוב דירות קטנות בתל אביב דורש מיומנות רבה. הסגנון היפני מביא אל הדירות הקטנות את המחיצות הקלות ומאפשר כך להוסיף לכל חדר תפאורה מדהימה. אלו הן מחיצות קלות עשויות נייר אורז שקוף שמתאימות לדירות חדר. אם אתם מעוניינים לחלק חלל אחד גדול לחדר מגורים וחדר שינה – המחיצה הנכונה תשיג את המטרה מבלי לפגוע בתחושת המרחב.

טיפים שימושיים לעיצוב דירה קטנה בתל אביב

עיצוב דירה קטנה דורש תכנון מקצועי ומדויק. עלינו לדעת איך לנצל בצורה חכמה כל פינה בדירה. ניצול מרבי של הנכס הוא הסוד שהופך דירות קטנות לנוחות למגורים. אם אתם מתגוררים בדירה קטנה עליכם בראש ובראשונה להפוך את החדרים בבית לרב שימושיים. משמעות הדבר היא הצבת מכונת הכביסה במטבח ואי במטבח שמשמש גם פינת אוכל וגם פינת עבודה.

סגנון עיצוב תל אביבי הוא כזה שהופך כל פריט בבית לרב שימושי. כך למשל, נהפוך דרגשי ישיבה לארגז אחסון, יחידת מדפים תשמש גם מחיצה ועוד. אתם תופתעו לגלות אלו רעיונות מיוחדים יש למעצבי הפנים וכמה מרווחת הדירה הקטנה שלכם יכולה להיות.

המשקיענים ישלבו בעיצוב הדירה פתרונות מודולריים. אם חוזה השכירות שלכם הוא לתקופה ארוכה או שהדירה נמצאת בבעלותכם, כדאי לבחון אופציה של בנייה בגבס ליצירת נישות ושאר פתרונות מודולריים. מיקום של מסך טלוויזיה בתוך נישת גבס חוסך מקום. אם אותו מסך גם מסתובב לכיוון המטבח או נכנס אל תוך כיס נסתר בקיר, אתם מנצלים נכון יותר את החלל! פתרונות מודולריים חכמים מעניקים תחושה של מרחב ומכניסים אל הבית את אותו סגנון תל אביבי מודרני. אם פתרונות מודולריים לא עומדים על הפרק אפשר יהיה להשיג אשליה של מרחב באמצעות משחקי אור וצל או שימוש בצבעים הנכונים.

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
חשוב לכל מי שנזקק לעזרה לדעת על מיצוי זכויות
במצבי חיים שונים אזרחי ישראל זכאים לעזרה וסיוע ניכרים מהמדינה,...
כיצד לשפר את איכות חייכם מבלי שתצטרכו לשלם יותר מדי?
לכל מי שמחפש את החלופות הטובות ביותר לבתי המרקחת בישראל...
24 שעות של פרסום
שלטים מוארים הינם אלמנט פרסומי רב רושם, הם מבליטים את...
תנו לעורכת הדין ליישר את ההדורים בכל סכסוך משפחתי
מטבען של דברים משפחות מורכבות גם כאשר הכל מתנהל כשורה....
להגיע להסכם מול נושים- זה אפשרי
אף אדם או חברה לא רוצים למצוא את עצמם במצב...
מוצרי טיפוח מיוחדים לחוויה מושלמת
מחליק שיער פופולרי וחדשני מחליק אמיקה הוא מוצר טיפוח שיער פופולרי...
מערכת הביוב של תל אביב - עומדת בדרישות של עיר דינמית
תל אביב, מטרופולין שוקק חיים על חוף הים התיכון, פועמת...
האם ניתן לסרב לבדיקת שכרות?
אף נהג לא ישמח לראות שחור על גבי לבן שכמויות...
אנשי מקצוע מתחום המשפט
תחום המקיף קשת רחבה של עניינים משפטיים עורך דין חברות הוא...
מעורבות בחברה ובקהילה
לכל אדם יש את הזכות למגורים ראויים, לעצמאות ולמקום עבודה...