Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יגואר-לנדרובר שמחה לבשר: ריינג' רובר ולאר החדש מקבל גירסת פלאג-אין ומשתדרג במולטימדיה עילית וחידושים רבים

יגואר-לנדרובר שמחה לבשר: ריינג' רובר ולאר החדש מקבל גירסת פלאג-אין ומשתדרג במולטימדיה עילית וחידושים רבים
צילום: יחצ לנדרובר
  • ולאר: ריינג רובר ולאר החדש מציג טכנולוגיה חדשנית ומערכת חשמלית היברידית, הממשיכה את 50 שנות החדשנות של המותג ריינג' רובר.
  • כל משפחת הריינג רובר מחושמלת : הולאר משלים את המעבר לאופציה חשמלית של כל משפחת הריינג' רובר.  הולאר בעל המנוע ההיברדי P400e   מציע לנוהגים בו טווח נהיגה מרשים של 53 ק"מ במצב היברידי ופליטת CO2  של 49 ג' לק"מ לנסיעות יעילות יותר. כמו כן  טכנולוגיית  MHEV בעלת מצבר 48 וולט מצטרפת לשאר המנועים.
  • יוקרתי: העיצוב היוקרתי והמתוחכם של הולאר כעת עם היצע צבעים חיצוניים חדש הכולל את Lantau Bronze  המוצע באופן בלעדי ב Range Rover Velar Edition.
  • ALL TERRAIN: יכולות נהיגת ה4X4 ללא מתחרים של ריינג' רובר בכל שטח, עם מנועים חדשים: MHEV בנזין בעל 6 צילינדרים וכן דיזל עם מתלי אוויר המגיעים כסטנדרט. מנועי דיזל Ingenium  MHEV מהדור החדש בעלי 4 צילינדרים, מציעים יעילות יוצאת דופן, כוח וביצועי כביש עוצמתיים.
  • מעודן: המרחב הפנימי שקט ונינוח כמו בכניסה למקדש- עם מערכת המולטימידיה החדשה  PIVI, עם מערכת לבידוד רעשים חיצוניים למען נסיעות שקטות ונינוחות יותר וכן עם מערכת סינון אוויר חדשה לאויר נעים ונקי יותר ליושבים ברכב.
ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

ריינג' רובר ולאר המחודש הינו עכשיו נחשק יותר מתמיד, עמיד יותר וחכם יותר עם התוספת ההיברידית חשמלית למערך ההנעה שלו יחד עם מערכת מולטימדיה וטכנולוגיה מתקדמות ומאפייני עיצוב חדשים

רכב ה – SUV היוקרתי בגודל בינוני, הממוצב בין ריינג' רובר איווק לבין הריינג' רובר ספורט בהיצע הרכבים של ריינג' רובר, מציע ללקוחות את האיזון המושלם של עיצוב וטכנולוגיה – כעת עם כוח חשמלי.

מנוע ה2.0 ליטר בנזין בעל 4 צילינדרים המשולב חשמל עם 400 כוחות סוס ומומנט של 64 קג"מ מציע נסיעה חלקה ומעודנת. המנוע משלב 300 כ"ס ממנוע הבנזין שלו יחד עם סוללה בעלת 105 קילו וואט עם האצה מרשימה של 0-100 קמ"ש ב5.4 שניות בלבד.

סוללת ליתיום-איון  בגודל 17.1 וואט  הממוקמת מתחת למושב האחורי הינה בעלת יכולת טעינה של 80% כבר בחצי שעה בשימוש במטען מהיר או טעינה במשך שעה וארבעים דקות בשימוש במטען רגיל בעוצמה של  7 קילו וואט.

 

ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

בעת מצב נסיעה חשמלי קיימת אפס פליטת מזהמים, עם טווח נסיעה מרשים של 53 ק"מ (נתוני מעבדת יצרן).

משפחה חדשה של מנועי 3.0 ליטר – 6 צילינדרים בטור ממשפחת  INGENIUM אף היא מצטרפת לראשונה לריינג' רובר ולאר. הדור החדש של מנועי דיזל ובנזין, נעימים ויעילים יותר, זמינים עם טכנולוגיית MHEV בעלת 48 וולט להפחתת צריכת דלק והגברת העידון בנסיעה.

המנועים החדשים, אשר פותחו בבית לנד רובר, זמינים בגרסאות: דיזל 300 כוח סוס  ובנזין 340 וכן 400 כוח סוס. לרכבים המצוידים במנועים אלו  מתלי אויר המוצעים כסטנדרט.

ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

המנועים החדשים מצוידים בטכנולוגיית MHEV אשר בשילוב סוללה של 48 וולט מאפשרת להשתמש מחדש באנרגיה שנוצרת בעצירות והאטות בכדי לסייע למנוע בעת האצה מחדש וכן  מסייעת למערכת ה STOP/START  לפעול בעידון רב יותר.

מנועי הבנזין החדשים בעלי 340 כ"ס ו400 כ"ס מייצרים מומנט של 48 קג"מ ו-55 קג"מ בהתאמה, כאשר מנוע ה400 כ"ס מאיץ מ 0-100 קמ"ש בזמן מרשים של 5.5 שניות. שני מנועים משתמשים במגדש על חשמלי.

ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

מנוע הדיזל 300 כ"ס מייצר מומנט של 65 קג"מ והאצה של 0-100 קמ"ש ב6.5 שניות עם צריכת דלק של 7.4 ל' ל100 ק"מ ופליטת CO2 194 (גרם/ק"מ).  שילוב של מערך מגדשי הטורבו עם מערכת ניקוי הופכים אותו לאחד ממנועי הטורבו הנקיים המובילים בעולם.

מנוע הדיזל החדש עומד בסטנדרטים של RDE2 (REAL DRIVING EMISSION STEP2) ו – EURO6  עם טכנולוגיית MHEV בעלת כוח של 48 וולט המייעלת את צריכת הדלק ברכב. כתוצאה מכך, מנוע הדיזל החדש, המצוי כעת גם ברכבי ריינג' רובר וריינג' רובר ספורט, הינו אחד ממנועי הדיזל הנקיים המובילים בעולם.

בנוסף, מוצעים מנועי 4 צילינדר מסידרת INGENIUM, בנזין 250 כ"ס, ודיזל 204 כ"ס.

ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

לולאר עיצוב מינימליסטי המודגש עם מסכים דיגיטליים מובנים אשר מותאמים בצורה מושלמת למערכת המולטימדיה הראשונה במעלה המוצעת ברכב, Pivi  ו – Pivi Pro. המערכת החכמה והאינטואיטיבית המוצעת כ – Pivi Pro ברמת גימור S ומעלה ומחוללת מהפכה בחוויה הדיגיטלית בוולאר.

מערכת Pivi מעוצבת תחת עיקרון בולט של נוחות והקלה על המשתמש בעזרת ממשק פשוט המפחית את מעורבות הנהג ובכך מגביר את הבטיחות. תצוגה ממוקדת ומהירות תגובה גבוהה מאופשרות הודות לארכיטקטורה חשמלית חכמה מתחת לפני השטח, המבטיחה כי המסכים ומערכת הניווט זמינים לנהג בתוך שניות אחדות מההדלקה וזאת הודות גם למקור כוח מהימן. הלקוח יכול לעדכן גירסה ברכבו "אונליין" ומבלי להגיע במיוחד למרכז השירות. חיבור ישיר למקור הנתונים, מאפשר ללקוחות גישה למפות, אפליקציות ותוכנות הרכב העדכניות ביותר עם עדכונים המתואמים מבעוד מועד, בזמן הנוח להם ועל ידי לחיצת כפתור.

"מקור שמו של הריינג' רובר ולאר מגיע משם הקוד אשר ניתן לדגם האבטיפוס של הריינג' רובר המקורי. עברו 50 שנה מאז הצגתו של הריינג' רובר החלוצי ב – 1970 וכעת עם כל אחד ממנועי הדיזל הנקיים בעלי טכנולוגית MHEV, משמעותם שהוולאר מהווה אפשרות אף יותר יעילה וברת קיימא ללקוחות שלנו.
ארכיטקטורת הרכבים החשמליים החדשה של יגואר – לנד רובר , EVA 2.0 תומכת במערכות המולטימדיה Pivi ו – Pivi Pro, יחד עם עדכון תוכנות "באוויר" (SOTA) ועוד סדרה שלמה של מערכות סיוע לנהג, מצלמות, טכנולוגיית אויר נקי ההופכות את הולאר לנקי יותר, בטוח יותר וחכם יותר מבעבר ואחד מרכבי ה – SUV המתקדמים ביותר טכנולוגית בעולם". (ניק רוג'רס, מנהל מחלקת הנדסת מוצר, יגואר-לנדרובר).

ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

החוויה בתוך הוולאר היא כעת אף רגועה ונעימה יותר עם טכנולוגיית Active Road Noise Cancellation . טכנולוגיה חכמה זו , המזכירה באופן  עבודתה אוזניות מפחיתות רעשים, מודדת את ויברציות הרעשים שמקורן מחוץ לרכב ומחשבת את הרעש הנגדי לניטרול רעשים אלו וכך מייצרת אוירה שקטה ונעימה ברכב. האפקט הוא מעודן, ההפחתה של הרעש ב4 דציבלים מספקת חוויה נעימה ורגועה יותר בחלל הפנימי של הרכב.

המערכת אף מאפשרת להתאים את רמת הצליל ברכב בהתאם למספר הנוסעים ומיקומם ברכב לפי חיישנים בחגורות הבטיחות. המערכת המתקדמת הזו מספקת חוויה שלווה בנסיעה בוולאר ואף מפחיתה את עייפות הנהג על ידי צמצום החשיפה לרעשי רקע בנסיעות ארוכות.

מערכת סינון אויר חדשה מספקת אוירה רגועה ונקיה יותר בתוך הולאר על ידי סינון חלקיקים מזהמים, ריחות  ואבק. המערכת החדשה, המוצעת בנוסף למערכת הקיימת של מחולל יוניזציה בתא הנוסעים, מסננת החוצה את הגורמים המזהמים או מעודדי אלרגיה יחד עם ריחות לא נעימים. תפעול המערכת נמצא על ידי לחיצה בכפתור המצוי במסך המגע. הנוסעים בריינג' רובר ולאר יכולים להרגיש בטוחים כי האויר אותו הם נושמים בפנים הרכב נקי יותר מזה שבחוץ.

ריינג רובר ולאר החדש
צילום: יחצ לנדרובר

עוד חידוש  בולאר 2021, הוא מפתח הפעילות האקטיבי בגירסתו החדשה וזה יכול לחלוטין להחליף את המפתח המוכר. מפתח זה, המבוסס צמיד קשיח  ועמיד בפני מים וחבלות , משלב בו שעון LCD ומאפשר ללקוחות להתניע ולכבות את הרכב, לפתוח ולנעול אותו וכל זאת, מבלי לקחת את המפתח המסורתי איתם לנסיעה.

אחד מסממני העיצוב החדשים ברכב, הוא ההגה החדש בעל כפתורים חכמים המאפשרים קבלת עדכוני תוכנה החדשים ביותר אונליין. בורר הילוכים חדש אף הוא מחליף את הקונסולה המוכרת.

הולאר החדש צפוי להגיע לישראל ברבעון הראשון של 2021.

 

כתבות נוספות שיעניינו אתכם
מהו פשע צווארון לבן ומה חשוב לעשות כשנחשדים בביצוע פשע כזה?
יש אנשים שמזהים פשע צווארון לבן עם תחכום, עורמה ואפילו...
איך לקנות דירה ולעמוד בהחזרים שלה?
תחום המשכנתאות עבר גלגולים שונים במהלך עשרות שנים, ואם התרגלתם...
ראש העיר נפגשים עם הספורטאים האולימפיים
ראש העיר רמי גרינברג נפגש היום עם מישה זילברמן שחקן הבדמינטון...
'הפנינג מתוק' לכל המשפחה ייערך בסניף הדגל של רשת "טסה הבית של הממתקים" בעיר חולון לרגל חגיגות יום ההולדת - פתוח לקהל הרחב
חוגגים יום הולדת בהפניניג מתוק: הפנינג מתוק לכל המשפחה ייערך...
הובלות בתל אביב: כל מה שצריך לדעת על הובלת דירות בעיר הגדולה
הובלת דירות בתל אביב היא תהליך מורכב ודורש התארגנות מיוחדת....
ממשיכה להוביל את קטגוריית בירות הקראפט בישראל: "הכרם" קיימה את תערוכת הבירה הגדולה בישראל לקהל המקצועי
29 מותגי בירה, 80 סוגי בירה שונים, 8 קטגוריות בירה...
שלישי בפשפשים 2024
בואו ליהנות בערבי הקיץ של יולי- אוגוסט ממוזיקה חיה באוויר הפתוח...
בטוח שהעסק שלך בטוח? הכל על אבטחת עסקים
העסק שלך אינו סתם עוד חדר שאתה מכיר או עוד...
רבנית בית ספר חדשה באמית רננים: מעין דיטשר
חילופי דורות בתפקיד ההובלה הרוחנית של בית החינוך אמית רננים...
היתר בנייה ניתן לפרויקט GARDEN TOWERS בבת ים
הפרויקט היוקרתי במתחם החשמונאים בבת ים יוצא לדרך: במסגרת הפרויקט,...